blogspot visitor counter
Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

 • DOLAR
  5,4418
  % -0,47
 • EURO
  6,2453
  % -0,44
 • ALTIN
  225,9850
  % 0,24
 • BIST
  92.053,84
  % 0,40
Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo

Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo

Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo Piqapoo köpekler için kullanılan bebek bezi görevini gören bir üründür. Gelişen toplumlarda, insan ve hayvan sağlığı ile çevre temizliği açısından son derece iyi düşünülmüş bir üründür. Genellikle ekonomik durumları iyi olan insanlar evlerinde çeşitli hayvanlar beslemektedirler. Bu evde beslenen hayvanlardan biriside köpeklerdir. Evlerde beslenen köpek cinsleri küçük cins köpeklerdir. Bu […]

reklam

Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo

Piqapoo köpekler için kullanılan bebek bezi görevini gören bir üründür. Gelişen toplumlarda, insan ve hayvan sağlığı ile çevre temizliği açısından son derece iyi düşünülmüş bir üründür. Genellikle ekonomik durumları iyi olan insanlar evlerinde çeşitli hayvanlar beslemektedirler. Bu evde beslenen hayvanlardan biriside köpeklerdir. Evlerde beslenen köpek cinsleri küçük cins köpeklerdir. Bu küçük cins köpeklerde evin içerisinde yatak altlarına, koltuk rahatlıkla girip çıkabilmektedirler.

Küçük cins köpekler ev içerisinde tuvaletlerini yapmak için bazen sahiplerin uyarabilir, bu köpeğin alışkanlığına bağlıdır. Bazen de sahibinin gözünden kaçabilir. Evde beslenen bu küçük cins köpekler tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için genellikle yatak altlarını yada koltuk altlarını tercih ederler. Bu duruma dikkat etmeye ev sahibi, zamanla evin içerisinde pis kokuların geldiğini ve sağlıksız bir ortamın oluştuğunu görür. Çok sevdiği bu küçücük köpeğin yaptığı olay hoşuna gitmez ama bir şeyde diyemez. Köpeğin dışkısını temizlemek hiç de hoş bir şey değildir. İşte piqapoo bu sorunlara tam çözüm olmaya çalışmaktadır.

Köpek Bezi

Piqapoo köpek bezi olarak güzel bir buluştur. Evde beslenilen küçük cins köpekler için evin temiz kalması ve köpeğin evin içerisinde rastgele dışkılamasını önlemek, hem de bahçede veya özel barınakta beslenen büyük cins köpekler için bulundukları çevrenin temiz kalmasını düşünülerek üretilmiştir. Piqapoo kullanım esnasında hayvanları rahatsız etmemesi için özel yumuşak malzemelerden üretilmektedir.

Piqapoo Kullanımı

Küçük ve büyük köpek cinsleri için iki çeşittir. Yirmi kiloya kadar olan köpekler için küçük boy, yirmi kilodan fazla olanlar için büyük boy kullanılmalıdır. Hayvanların rahatı düşünüldüğünden özel malzemelerden yapılmıştır. Torba bölümü içerisini göstermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Köpeğin kuyruk kısmının dip bölümüne özel kıskaçları ile tutturulur. İlk takıldığında rahatsızlık hissi uyandırabilir.

Siz Mutlu Çevre Mutlu Piqapoo

Köpeğinizin piqapoo kullanımına çabuk alışabilmesi için uzun yürüyüşlere çıkarmanız tavsiye edilir. Uzun yürüyüş esnasında köpeğiniz dışkılamak istediğinde olduğu yere yapmak isteyecektir. Piqapoo kullanmadığınız zaman yürüyüş yaptığınız kaldırıma yapacaktır ve sizde bunu elinizle bir şekilde temizlemek zorunda kalacaksınız. Piqapoo kullandığınızda köpeğiniz dışkısını piqapoo içerisine yapacak ve çevre kirlenmeyecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey piqapoo’yu özel tutma yerinden tutarak çıkarmanız ve çöp kutusuna atmaktır.

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
piqapoo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM