blogspot visitor counter
Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması Hayatınıza neşe, huzur, eğlenceli bir değişiklik yapmak istiyorsanız hayvan bakımı tam size göre. Hayvanlar sevimli, neşeli, enerjik dostlardır. Hayatınıza almaya kara verdiğiniz canlı ne olursa olsun sizi stresten uzaklaştıracaktır. Hayatınıza pozitif enerji katacaktır. Hayatınıza almaya kara verdiğiniz hayvan bir kedi ise sizi hareketli günlere hazır […]

reklam

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması

Hayatınıza neşe, huzur, eğlenceli bir değişiklik yapmak istiyorsanız hayvan bakımı tam size göre. Hayvanlar sevimli, neşeli, enerjik dostlardır. Hayatınıza almaya kara verdiğiniz canlı ne olursa olsun sizi stresten uzaklaştıracaktır. Hayatınıza pozitif enerji katacaktır.

Hayatınıza almaya kara verdiğiniz hayvan bir kedi ise sizi hareketli günlere hazır olmalısınız. Kediniz ile ilgili her şeyi tamamladıktan sonra kedinizi yaşayacağı ortama getirmelisiniz. Kedinizin her türlü ihtiyacını belirleyip temin etmelisiniz. Bu ihtiyaçların en önemlisi de beslenmedir.

Hayatınıza almaya kara verdiğimiz sevimli dostlarımız için mama seçimi yaparken onların sağlığına ve gelişimine uygun mama seçmeye özen göstermeliyiz. Kedi mamaları, kedilerin gelişimi için çok önemlidir. Kedi maması seçerken ilk önce dikkat etmeniz gereken kedinizin yaşıdır. Kediniz yavrumu, yetişkin mi yoksa yaşlımı, kediniz kilolumu, kısırlaştırılmış mı? Bütün bunları biliyor olmalısınız ki doğru mama seçmeniz kolay olsun

Kısırlaştırılmış kedilerde beslenme nasıl olmalıdır?

Kısırlaştırılmış kedilerin normal kedilere göre besin ihtiyacı farklıdır. Bu farklılıkları bilmeniz sevimli dostunuzun daha uzun ve sağlıklı günler geçirmesine yardımcı olur. Kısırlaştırma sonrası kedinizin karşılaşacağı riskli durumlardan biri kilo alımıdır. Kısırlaştırma sonrası kedilerin iştahı artar ve enerjileri düşer. Seçeceğiniz mama bu durumu dengelemektedir. İşte Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması tam aradığınız gibi bir mama olma özelliğine sahip kısırlaştırılmış kediler için hazırlanmış kaliteli bir mamadır. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kedinizin azalan enerji ihtiyacına uygun olarak üretilmiş bir mamadır. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması yüksek sindire bilirliğe sahip Premium kedi mamasıdır.

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kısırlaştırılmış olan kediniz için ideal bir mama olma özelliğini taşımaktadır. Kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan yetişkin kısırlaştırılmış kediler deki kilo alımını engelleyecek formülde üretilmiş Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kedinize uygun bir mamadır. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kedinizde taş oluşumunu önlemektedir. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması gerçek somon balığı içeren yüksek proteinli içeriği ile kedinizin kalori oranını dengeler. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması lezzetli bir kedi mamasıdır.

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Mamasını kedinize ilk kez veriyorsanız başlangıçta 2 hafta alışık olduğu besinlere karıştırarak vermeniz kedinizin bu mamaya alışmasını kolaylaştırır. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması üzerindeki beslenme tablosunu inceleyerek kedinize vereceğiniz mama miktarını ayarlamanız kolaylaşacaktır.

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Mamasını kuru, serin nemden, güneş ışınlarından, böcek ve haşerelerden uzak bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza etmelisiniz. Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Mamasını mutlaka taze içme suyu ile birlikte vermelisiniz .

Proplan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması

ProPlan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Mamsına veterinerinizin onayı olmadan hiç bir gıda ,vitamin veya mineral eklemeyiniz. ProPlan After Care Sterilised Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Mamasını büyük marketlerden ve pet shoplardan temin edebileceğiniz gibi internet üzerindeki online alış veriş sitesinden de tek tıkla yorulmadan adresinize kadar teslim alma rahatlığı aynı zamanda kapıda ödeme ve uygun taksit imkanları ile temin edebilme kolaylığı sunan güvenilir, kaliteli bir mamadır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM