blogspot visitor counter
Pet Kuaför Avrupa Yakası – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

 • DOLAR
  5,3482
  % 0,26
 • EURO
  6,1040
  % 0,36
 • ALTIN
  222,3392
  % -0,02
 • BIST
  95.411,49
  % 2,40
Pet Kuaför Avrupa Yakası

Pet Kuaför Avrupa Yakası

Pet Kuaför Avrupa Yakası İnsanlar olarak düzenli kuaförlere gider saç tırnak gibi bakımları yaptırırız. Bizlerin nasıl temiz, bakımlı ve sağlıklı olmak için kuaförlere ihtiyacımız var ise evcil hayvanlarımızın da ihtiyaçları vardır. Yaz gelir, kediniz sıcaktan yanmaya başlar ve tıraş ettirmeniz gerekir. Kirlenmiş evcil hayvanınızı doğru yöntem ve şampuan ile yıkamanız; tüylerini tıraş etmeniz ve tırnaklarını […]

reklam

Pet Kuaför Avrupa Yakası

İnsanlar olarak düzenli kuaförlere gider saç tırnak gibi bakımları yaptırırız. Bizlerin nasıl temiz, bakımlı ve sağlıklı olmak için kuaförlere ihtiyacımız var ise evcil hayvanlarımızın da ihtiyaçları vardır. Yaz gelir, kediniz sıcaktan yanmaya başlar ve tıraş ettirmeniz gerekir. Kirlenmiş evcil hayvanınızı doğru yöntem ve şampuan ile yıkamanız; tüylerini tıraş etmeniz ve tırnaklarını kestirmeniz gerekir.

Kedi ve köpeklerinizin çeşitli bakımlarını profesyonel yöntemler ile yaptırmak için özel pet kuaförlüğü hizmetinden faydalanabilirsiniz. Pet kuaförlüğü hizmetleri; Kedi ve köpeklerinizin banyo, tıraş, göz kulak temizliği, tırnak kesimi gibi ihtiyaçlarını deneyimli gezici ekip ile kapınıza gelinerek hizmet verilmektedir. Kedi ve köpekleriniz sadece sağlık ve temizlik için değil psikolojileri için de güzel bir bakıma ihtiyaçları vardır. Tüm bu bakımları profesyonel ve yetkin kişilerin yapması büyük önem taşır. Evcil hayvanınız için uygun olmayan bir şampuan bile ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenler ile evcil hayvan bakımınızı özel pet kuaför hizmetlerinden faydalanarak yaptırmanız siz ve evcil hayvanınız için en doğrusu olacaktır.
Tıraş Hizmeti; Evcil hayvanlarınızın tüylerinin sağlıklı uzaması için düzenli tıraşa ihtiyacı vardır. Kedi ve köpeklerinizin ihtiyaçlarına göre makas tıraşı veya makine tıraşı tercih edilir. Eğer tüy dökülmesi problemi yaşanıyor ise makine tıraşı ile tüylerin 2-3 mm’lik kısalık da tıraş edilmesi tavsiye edilir.

Tıraş edildikten sonra evcil hayvanınız, cinsine uygun şampuan ile yıkanır. Fön makinesi ile tüyler kurutulur, göz ve kulak temizliği yapılır ve tırnak kesimi uygulanır. Eğer istenilir ise estetik bir görünüm kazandırmak için makas tıraşı yapılır. Tüyler istenen biçim de ve boyut da makas ile kesilir. Makas tıraşı hizmetinde de şampuan ile yıkama, kurutma, göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi hizmetleri de yapılır. Tıraş hizmeti sırasın da evcil hayvan sahipleri büyük bir titizlik ile hizmeti incelemektedir çünkü tıraş hizmetlerinden bir çok köpek ve sahipleri zor durum da kalmıştır.
Tüy Tarama; Tüy tarama işlemi ortalama olarak yirmi dakika sürer. Özen ile yapılan tarama tüylerin keçeleşmesini önler, tüylerin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. ​​​​Kedi ve köpeklerinizin tüm bu bakım hizmetleri ve daha fazlası ile adresinize gelinerek de ilgilenilmektedir. Gezici pet kuaför ekipleri, tam donanımlı araç ile adresinize kadar gelerek kedi ve köpeklerinizin tüm ihtiyaçlarını araç içinde karşılar. Kedilerinizin tıraşından önce anestezi uygulaması yapılmaz.

Pet Kuaför Avrupa Yakası

Her evcil hayvan tıraş edildikten sonra tüm tıraş makinesi ve araçları sterilizasyon amacı ile özel temizleyici spreyler kullanılarak temizlenir, steril kalması sağlanır. Böylelikle bir sonraki evcil hayvanın herhangi bir hastalık kapmasının önüne geçilmiş olunur. İstanbul da çok sayıda pet kuaför bulunmaktadır. Avrupa yakasın da olan bazı

pet kuaförler şu şekildedir;
Pet Kuaför – Florya Hayvan Hastanesi
Patikür Pet Kuaför & Cafe
Pet Kuaför – MediVet Veteriner Kliniği
Pet Hair Gezici Köpek Yıkama Gezici Köpek Kuaförü
Pet Kuaför | Jasmin Veteriner Kliniği
M. Özer KESKİN Fixx Pet Gezici Pet Kuaförü
Eralp ERKENCİ Pukka Gezici Pet Kuaför

Ve daha bir çok sayı da pet kuaför bulunmaktadır. Pet kuaförler tercih edilirken köpeğinizin ırkını, istediğiniz hizmetleri, uygulanacak olunan hizmetin süresini ve bütçenizi düşünerek tercih etmek de fayda olabilmektedir. Sizde kendinize uygun bir pet kuaför bulabilirsiniz. Yakınlığı veya uzaklığını bir kenara atın ve köpeğiniz için en doğru tercihi yapmak için araştırma yapın çünkü tüm bu yapılan hizmetlerin doğruluğu veya yanlışlığı köpeğinizin veya kedinizin psikolojisini etkilemektedir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM