blogspot visitor counter
Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi

Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi

Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi Konserve mamalar, özel bir üretim süreci içinde üretilmektedir. Genellikle et ve et ürünleri, tavuk, balık, veya sebzelerden üretilmekte olan konserve mamalar diğer yağ, mineraller, su ve jelleştirme malzemeleri ile karıştırılır ve öğütülür sonrasında püre haline getirilir. Bir buhar tünelinde özel bir ısıtma işlemi ile pişirilir ve katı […]

reklam

Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi

Konserve mamalar, özel bir üretim süreci içinde üretilmektedir. Genellikle et ve et ürünleri, tavuk, balık, veya sebzelerden üretilmekte olan konserve mamalar diğer yağ, mineraller, su ve jelleştirme malzemeleri ile karıştırılır ve öğütülür sonrasında püre haline getirilir. Bir buhar tünelinde özel bir ısıtma işlemi ile pişirilir ve katı hale geldikten sonra bıçaklar yardımıyla kesilir. Küp küp kesilen bu maddelerin etrafı bir sos veya jelle kaplanarak gerçek et görünümüne kavuşturulur. Ve konserve kutularına yerleştirilerek basınçlı bir pişiricide pişirilir. Konserve mama içerik ve tazelik bakımından sağlıklı bir beslenme sağlamaktadır.

SAĞLIKLI KONSERVE MAMA NASIL OLMALIDIR?

Bir mamanın sağlıklı ve besleyici olduğunu anlamak için, üzerinde yazan içerik önemlidir fakat bazı durumlarda üzerinde yazan içerikten farklı maddelerden de üretim yapılmaktadır. Güvendiğiniz ve inandığınız markaları satın almak en doğrusu olacaktır. Üzerinde et ürünü veya tavuk ürünü yazıp içinde tahıl oranı veya katkı maddeleri yüksek mamalar üretilebilmektedir. Siz kedinize et veya tavuk yediriyorum diye düşünürken farklı şeyler yediriyor olabilirsiniz. Böyle yanılgılara düşmemek için kalite standartlarına uygun üretim yapan firmaları araştırıp tespit ederek bu ürünleri tercih etmelisiniz. Kedinizin yaş aralığına göre ihtiyacı olan mama grubunu alarak onun gelişimini desteklemiş olursunuz. Kedinizin sevdiği tatları tercih ederseniz onun severek beslenmesi mutlu olmasını da sağlayacaktır.

KONSERVE MAMA MI YOKSA KURU MAMA MI DAHA SAĞLIKLIDIR?

Kuru mamaları kediler severek yiyor olabilir fakat kuru mama kediler için sağlıklarını tehdit eden unsurlar oluşturabilir. Kuru mamalar susuz olduğu için uzun süre kullanıldığı takdirde idrar yolu enfeksiyonuna yol açabilir ve ilerleyen zaman zarfında da böbrek rahatsızlıklarına yol açabilir. Bu sorunu aşabilmek için kuru mamanın yanına bir kap da su koymak gereklidir. Konserve mama ise nemli bir yapıya sahip olduğu için daha sağlıklı olarak kabul edilebilir. Konserve mama tazeliğini daha uzun süre koruduğu için severek yedikleri bir tat olmaktadır.

NUTRİ FELİNE TAHILSIZ SIĞIR ETLİ ZEYTİNLİ KEDİ KONSERVESİ içeriğinde neler vardır?

Taze et ve et çeşitlerinden oluşan konserve mamaları kediler çok severek tüketmektedir. Bu mamalar onların daha sağlıklı ve güçlü olmaları için, enerjik olmaları için önemlidir. İçeriğinde, sığır eti, tavuk eti, yeşil zeytin, patates, havuç, vitamin ve mineraller ve su bulunmaktadır. Bunun dışında protein, yağ, lif, ve nem bulunmaktadır. Kedinizin cinsi ve ağırlığına göre günde bir veya iki adet verebilirsiniz.

Can dostlarınızın sağlıklı ve daha uzun süre yaşaması için onların beslenmesi önemlidir. İhtiyaçları olan vitamin ve mineraller ile proteinleri alabilmeleri onlar için oldukça önem taşır. Sağlıklı beslenen kediniz daha mutlu olacaktır, sizinle daha çok hoş vakit geçirecektir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağı için veteriner veya ilaç kullanma gibi bir probleminiz olmayacaktır.

Nutri Feline Tahılsız Sığır Etli Zeytinli Kedi Konservesi

Nutri feline tahılsız sığır etli zeytinli kedi konservesinin içinde GDO, Gluten, şeker, ve farklı hayvansal ürün bulunmamaktadır. Tamamen doğal ve taze ürünlerden üretilmektedir. Kedinizin çok seveceği bir lezzet taşıyan konserve mama ile onu güvenle besleyebilirsiniz. Et ürünü ağırlıkta olan bir ürün olduğu için besleyicilik yönü fazladır. Protein açısından zengindir ve onu güçlü ve atak yapar. Günlük olarak gereken miktarı vererek beslenmesini tamamlayabilirsiniz. Can dostunuzu doğal ürünlerle beslemek en doğrusudur. Sizde Nutri Feline konserve mamalar ile bu doğal ürünlerle onları tanıştırabilirsiniz. Nutri Feline mamanın tadına vardıktan sonra başka bir mama istemeyecektir. Bu güzel lezzetler onlar için büyük bir lezzet durağı olacağı gibi sizin için de büyük bir kolaylık olacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM