blogspot visitor counter
N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması

N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması

N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması 12 aylık ve üzeri yetişkin kedilerin tam ve dengeli beslenmesi için üretilen bu kuru mama günlük besinsel ihtiyaçlarını karşılayarak yaşam kalitesini ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmada destekçi rol oynar. Kedilerde şeker ve obezite hastalıklarının önüne geçmek için metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak üretilmiş ve […]

reklam

N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması

12 aylık ve üzeri yetişkin kedilerin tam ve dengeli beslenmesi için üretilen bu kuru mama günlük besinsel ihtiyaçlarını karşılayarak yaşam kalitesini ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmada destekçi rol oynar. Kedilerde şeker ve obezite hastalıklarının önüne geçmek için metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak üretilmiş ve geliştirilmiştir. İtalyan ürünüdür. Besin dengesi basit ama dengeli ve etkili bir oranda ihtiyaçlar sıralamasına göre gerçekleştirilmiştir.

Neden N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması nı tercih etmeliyim?

Besin değeri aşırı yüksek şişkinlik yaratacak karmaşık tahıllar bulunmaması, asimile edilebilen hayvansal yağlar, kediler üzerinde belirli hedeflere göre belirli özelliklere sahip şifalı bitkilerin kullanımı, taze meyve ve sebzelerden gelen vitamin ve mineraller, %0 tahıl oranı olması(tahılsız), az oranda karbonhidrat kullanılması, protein ağırlıklı kuru mama olması.

Ürün içeriğine bakacak olursak; balık yağı, kemiksiz yaban domuzu eti, kurutulmuş yaban domuzu eti, patates, kemiksiz tavuk eti, kurutulmuş tavuk eti, tavuk yağı, kurutulmuş bütün yumurta, ringa, hidrolize hayvansal proteinler, susuz ringa, kurutulmuş havuç, bitkisel lif bezelye, kurutulmuş yonca, inulin, manan-oligosakkaritler, fraktooligosakaritler, kurutulmuş elma, nar toz halinde, kurutulmuş tatlı portakal, ıspanak tozu, psilyum, toz halinde siyah üzüm, toz halinde yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü, glukosamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü.

Mama içerisindeki diğer besleyici ilavelere bakacak olursak; Vitaminler ( A, D3, E, C, PP, B2, B6, B1, K3, H, B12 ) , pantotenik asit, folik asit, kolin klorür, lutein, beta-karo ten, çinko, manganez, metiyonin hidroksil, glisin hidrat, demir, bakır, selenometiyonin, taurin, L-Karnitin.

Organoleptik(doğal) ilavelerle zenginleşen mama içindeki diğer besin gıdaları ise; aloe vera ekstresi, yeşil çay ekstresi, üzüm çekirdeği ekstresi.

Mama hazırlanırken uzun ömürlü ve streil olması adına teknolojik ilavelerde vardır. Bun Sepiolittir. Kuru mamanın daha uzun süre muhafaza edilmesi ve sağlık açısından ambalajında korunmasında koruma kalkanı özelliği taşır. Antioksidan olarak biberiye özü kullanılmıştır.

Zengin içerikli olan N&D kuru mama ürünleri kendi alanında dereceye girerek ödül almış bir markadır. Bu ürüne sahip olmak isteyenlere kullanma talimatı olarak ambalaj üzerindeki beslenme rehberi yardımcı olacaktır. Gün içerisinde kedilerin ihtiyacına göre kaynatılmış ve soğutulmuş su ile mutlaka destek sağlanmalıdır. Besin tablosunda günlük kullanım miktarı gramaj olarak verilmiştir. Kedilerin günlük hareket durumuna ve ortamına göre mama ayarlaması gerektirebilir. Kedilerini düzenli olarak check upa götüren sahiplerin veterinerler ve uzman hekimler tarafından önerilen mama markası olarak ödül alan N&D ürünlerine resmi sitesi üzerinden ulaşabilir , 12 aylık garantili tahılsız yaban domuzu etli ve elmalı yetişkin kedi kuru mamasını sipariş verebilir diğer ödüllü mamaları inceleyebilir karşılaştırabilirsiniz. Bu mamanın asıl özelliği kedilerin başlangıçta daha önce alıştığı ve kullandığı mama ile alışma evresinde kademeli olarak N&D kuru maması karıştırılarak sunulması tavsiye edilmektedir. Yağ oranı düşük protein oranı yüksek olan bu mamada diğer besin mamalarıyla karıştırılması herhangi bir yan etki yaratmamaktadır.

N&D Tahılsız Yaban Domuzu Etli Ve Elmalı Yetişkin Kedi Kuru Maması

N&D ürettiği mama ürünlerinde kedilerin nasıl sağlıklı olabileceği düzeyini belirleyerek bir takım tipik analizler yapmışlardır. Örneğin bu mamada tipik analiz içeriğine bakacak olursak; Kalsiyum, ham kül, kondroitin, ham selüloz, ham yağ, fosfor, ham protein, glucosamine, nem, EPA, DHA bulunmaktadır. Tipik analiz örneklerinin mamanın korunması, mama yeme arttırıp kedilerin iştahının artmasını sağlamaktadır. Ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar, Farmina şirketinin sitesini ziyaret edebilir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM