blogspot visitor counter
Mucize Ürün Piqapoo – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

 • DOLAR
  5,3699
  % 0,63
 • EURO
  6,1207
  % 0,47
 • ALTIN
  221,8753
  % -0,52
 • BIST
  97.383,18
  % 0,58
Mucize Ürün Piqapoo

Mucize Ürün Piqapoo

Mucize Ürün Piqapoo Köpek sahipleri çoğu zaman onların eğitimi ve keyfi için geziler yapar. Hem köpeğin spor ihtiyacını gidermek hem de temiz hava almasını sağlamak bu şekilde mümkün olur. Sürekli kapalı bir ortamda yaşayan köpeklerde agresif atılımlar gözlenebilir. Bu nedenle haftada birkaç kez dışarı çıkarılıp gezdirilmeleri ve enerjilerini boşaltmaları gerekir. Ancak bu durum istenmeyen bazı […]

reklam

Mucize Ürün Piqapoo

Köpek sahipleri çoğu zaman onların eğitimi ve keyfi için geziler yapar. Hem köpeğin spor ihtiyacını gidermek hem de temiz hava almasını sağlamak bu şekilde mümkün olur. Sürekli kapalı bir ortamda yaşayan köpeklerde agresif atılımlar gözlenebilir. Bu nedenle haftada birkaç kez dışarı çıkarılıp gezdirilmeleri ve enerjilerini boşaltmaları gerekir. Ancak bu durum istenmeyen bazı sonuçlar doğurabilir.

Örneğin köpeğin kakasını cadde, park ya da sokaklarda yapması sahibi için pek hoş olmayan sorumluluklar doğurur. Köpek sahibi bu durumu görmezden gelerek uzaklaşmamalıdır. Dolayısıyla bu kakanın temizlenmesi için sürekli yanında bir poşet, eldiven su ve mendil taşımak zorundadır. Bu da dışarı çıkma durumunun en can sıkıcı sorumluluğu olur. Üstelik bu temizleme de çoğu zaman kısa sürmez. Dolayısıyla dışarıda geçirilecek zamanın neredeyse yarısı temizleme ile geçer. Köpek sahiplerini bu durumdan kurtarmak için geliştirilmiş piqapoo tüm bu sıkıntılı süreci sonlandırıyor.

Özgür ve Keyifli Gezintiler Sizi Bekliyor

Köpeğin kakasını temizleme ile geçen zaman neden onunla değerlendirilmesin? Kullanımı çok basit olan piqapoo köpek dost ile geçirilebilecek özgür ve keyifli saatleri beraberinde getiriyor. Ucundaki mandal köpeğin kuyruğuna takılıyor ve işlem bitiyor. Köpek kakasını yaptığında bu mandalın ucunda bulunan torbaya düşüyor. Böylelikle ne sahibi ne de köpek dışarıda geçireceği zamanı en eğlenceli şekilde değerlendiriyor.

Onun Hareketlerini Kısıtlamıyor

Bu ürün küçük ancak büyük işler başarıyor. Piqapoo’nun boyutu köpeğin hissetmeyeceği kadar küçük. Asla onun canını yakmıyor ve hareketlerini kısıtlamıyor. Onun rahatlıkla hareket etmesini sağlayacak şekilde üretiliyor. Köpek sahibi torba dolduğunda bunu birkaç dakika içinde değiştirebiliyor. Böylelikle dışarıda olmanın keyfine sorunsuz varılıyor.

Küçük ya da Büyük Boy Seçenekleri

 

Mucize Ürün Piqapoo

Elbette bu ürün iki farklı boyda üretiliyor. Ağırlığı 25 kg’a kadar olan köpekler için küçük boy, 25kg’dan ağır olan köpekler için ise büyük boy piqapoo satışta. Sürekli kaka molası vermek için durulmasına gerek yok ya da kakası geldiğinde onun çekiştirilip kuytuya çekilmesine gerek yok. Nerede yaparsa yapsın bu ürün günü kurtarıyor. Hem de koku ve akıntıya izin vermeyen yapısı diğer insanları da rahatsız etmiyor.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
piqapoo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM