blogspot visitor counter
Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması

Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması

Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması Son zamanlar da evcil havyan besleme oranı oldukça artış göstermiştir. Oran yüksek olunca evcil hayvanların beslenmesi için yerli yada yabancı bir çok firma mama üretimine başlamış durumda. Evcil hayvan familyasında ev de beslenen hayvan cinsi kedidir. Kedilerin en çok sevdiği beslenme şekli balık olduğunu neredeyse herkes bilir. […]

reklam

Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması

Son zamanlar da evcil havyan besleme oranı oldukça artış göstermiştir. Oran yüksek olunca evcil hayvanların beslenmesi için yerli yada yabancı bir çok firma mama üretimine başlamış durumda. Evcil hayvan familyasında ev de beslenen hayvan cinsi kedidir. Kedilerin en çok sevdiği beslenme şekli balık olduğunu neredeyse herkes bilir. Mama cinsi olarak da balıklı mamalar en çok kullanılan kedi maması cinsidir. Bu tarz mama çeşitleri bir çok marka da vardır ama önemli olan en lezzetli olanı ve en zengin içeriğe sahip olanıdır. Kedi mamaları ayrıca kedilerin fizyolojik yapılarından dolayı püre ya da jöle şeklindedir . Kediniz için en iyi mamayı seçmeniz için bizler de size bu konu da yardımcı olucaz.

Bu mama markalarının içinde Miamor marka kedi maması markasının ürettiği Delicious Filets Ton balıklı Karidesli Konserve kedi maması en çok tercih edilen kedi maması çeşidi olmasının yanında aynı zamanda en çok tercih edilen kedi maması markasıdır . Bu kedi mamasının ağırlığı 100 gr’ dır. Fiyatı da 6 tl’ dir. Miamor Delicious Filets yetişkin kediler için kullanılan tamamlayıcı bir mamadır. Yüksek kalite standardında üretilmiştir. Yapısı jöle için de fileto et şeklindedir . % 84 nem oranına sahiptir. Ham protein miktarı % 12’dir. Ham kül miktarı % 1,5 seviyesindedir. Mamanın içerdiği yağ oranı % 1’dir. Ham lif oranı da % 0,5’dir. Mamanın analiz bileşen oranı bu şekildedir.

Miamor Delicious Filets mamanın içerdiği ton balığı miktarı mamanın % 40’ıdır. Mamada ki karides miktarı da mamanın % 11’idir. Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması yetişkin kediler için formüle edilerek üretilmiş bir mamadır. Yetişkin kedilerden kasıt, ağırlık olarak 4 kg’ ı geçmeyen ağırlıkta ki kedilerin beslenmesi için kullanılan bir mama çeşididir. Ortalama bu ağırlıklarda ki kedilere verilecek miktar günde 3 pakettir. Kedinizin beslenmesi için mama verirken yanında temiz içme suyu da verin ve mamaları serin ve kuru yerde saklayınız.

Miamor Delicious Filets Ton Balıklı konserve Kedi Maması yetişkin bir kedi besliyor iseniz, kediniz için, en kaliteli şekilde üretilmiş, kedilerin en çok sevdiği besin maddeleri ile yapılmış ve kedilerin damak tadına uygun bir mamadır. En lezzetli olacak şekilde de formüle edilmiştir.

Kediler fiziki yapı olarak küçük ve narin yapıda hayvanlardır. Sindirim sistemleri de hassas olduğu için bakımını üstlendiğiniz küçük arkadaşınızı en iyi şekilde beslemek için en iyi mamayı seçmeniz gerekir. Seçerken de seçtiğiniz mamanın da en lezzetli ve en zengin içeriğe sahip olması gerekir. Tüm bu aradığının özellikleri bulabileceğiniz kedi maması çeşidi, miamor delicious filets ton balıklı konserve kedi mamasıdır . Miamor marka kedi mamaları piyasa da en çok tüketilen mama çeşididir.

Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Konserve Kedi Maması

Ev de hayvan beslemek sorumluluk isteyen meşakkatli bir iştir. Baktığınız hayvanın bakımı, yıkanması, her şeyden önemlisi beslenmesidir. Doğru şekilde beslenmeyen kediler hırçın olur. Kediler normal de çocuklar ile arkadaş olabilen sevimli hayvanlardır. Bu sevimli hayvanların mutlu olup çocuklarınızla arkadaş olması için yada size ev arkadaşlığı yapması için onları en iyi şekilde bakmanız gerekir. Bunu yapmak için gerekenleri yaptıktan sonra beslenmesi için en doğru tercih Miamor delicious filets ton balıklı konserve kedi mamasıdır.

Kedilerin en sevdiği besin maddesinin balık olduğunu hatırlar isek bu mama çeşidi içeriğinde en etkin besin maddesi balık olan mama çeşididir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM