blogspot visitor counter
Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması

Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması

Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması Kediler çok sevimli bir görüntüye sahip olmalarının yanında narin hayvanlardır. Çocuklara çok iyi bir oyun arkadaşı olma özellikleri vardır. Sindirim sistemleri hassastır. Diş yapıları da naziktir. Ev de beslenen hayvan türlerinin için de en çok beslenen hayvan çeşididir. Çeşitli kedi ırkları vardır. Bu ırklarında çeşitleri […]

reklam

Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması

Kediler çok sevimli bir görüntüye sahip olmalarının yanında narin hayvanlardır. Çocuklara çok iyi bir oyun arkadaşı olma özellikleri vardır. Sindirim sistemleri hassastır. Diş yapıları da naziktir. Ev de beslenen hayvan türlerinin için de en çok beslenen hayvan çeşididir. Çeşitli kedi ırkları vardır. Bu ırklarında çeşitleri vardır. Her yaş grubu kedinin ve her cins kedinin beslenme ihtiyacı farklıdır. İnsanlar metabolizmalarına göre beslendiklerin de ve aynı zamanda lezzetli bir besin ile beslendiklerinde nasıl mutlu oluyorlar ise hayvanlar lezzetini sevdiği yiyecekleri iştahla yer. Yediği besinin içinde ihtiyaç duyduğu protein, vitamin ve mineraller varsa da sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamını sürdürür. Siz de bu durumda evcil bir hayvan bakıyor iseniz ve bu evcil hayvan da kedi familyasından ise bu kedinin cins ve türüne göre beslemeniz gerekir. Hayvanın tüm ihtiyaç duyduğu gıdaları almasını istiyor iseniz, kediniz en kolay ve en sağlıklı bir şekilde beslemek için mama kullanabilirsiniz.

Eğer sahip olduğunuz kediniz yetişkin bir kedi ise kedinizi Miamor delicious filets ton balıklı bıldırcın yumurtalı konserve kedi maması kullanarak kedinizin besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. 100 gr ağırlığına sahip bu konserve kedi mamasını 6, 00 TL satış fiyatına alabilirsiniz. Yetişkin kediler için tamamlayıcı bir mamadır. İçeriğinde besin maddesi olarak kedilerin en sevdiği besin maddesi olan balık türünden ton balığı ve protein açısından çok zengin olan bıldırcın yumurtası kullanılmıştır. Jöle içinde fileto et olarak formüle edilerek üretilmiş bir kedi maması konservesidir. Aynı zaman da yüksek kalite de bir içeriğe sahip olan bir mama türüdür.

Analiz bileşenlerini inceleyerek olursak, Miamor delicious filets ton balıklı bıldırcın yumurtalı konserve kedi maması, % 83 nem oranına sahiptir. Ham protein miktarı % 13′ tür. İçeriğinde ki yağ oranı sadece % 1’dir. ham lif miktarı da % 0, 5′ tir.

Kedi maması konservesinin içeriğinde ki ton balığı miktarı % 52′ dir. Bıldırcın yumurtası % 5 oranındadır. Günlük beslenme ihtiyacı için yetişkin kedinize vereceğiniz miktar, ortalama sahip olduğu ağırlık 4 kg’ ye kadar olan kediler için günlük 3 paket vermeniz yeterlidir. Satın aldığınız mamaların muhafazası için serin ve kuru yerleri tercih edin. Satın aldığınız ürünün kedinizin sağlığı açısından son kullanma tarihine dikkat ediniz. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kedinize vermeyiniz. Açtığınız konserve mamayı buzdolabın da muhafaza ediniz. Fakat 24 saat bitmeden açık olan mamayı tüketmeniz gerekir. kedilere beslenmeleri için mama verirken yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyiniz.

Miamor markasının ürettiği kedi maması konservesi çeşitleri lezzet olarak en üst seviye de lezzete sahiptir. Piyasada en çok tercih edilen kedi maması konservesi çeşitlerinden biridir. İçerik açısından da yukarı da ayrıntılı bir şekilde incelediğimiz gibi, zengin bir içeriğe sahip olmasının yanında yetişkin bir kedinin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerine sahiptir. İçerdiği protein seviyesi ile yetişkin bir kedinin günlük aktivitesini yapmak için gerekli olan enerjiyi karşılar. İçerdiği vitamin ve mineraller de eklem ve kas sağlığını koruyarak, ayrıca da diş yapısının bozulmamasını sağlar. Sindirimi kolay olan bir kedi maması konservesidir. Kedilerin sindirim sistemi hassas olduğu için özellikle tercih edilebilecek bir mamadır.

Miamor delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması

Siz de kedinizi gönül rahatlığı ile en sağlıklı şekilde beslemek için, Miamor Delicious Filets Ton Balıklı Bıldırcın Yumurtalı Konserve Kedi Maması kullanarak besleyebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM