blogspot visitor counter
Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması Mama seçimi kedinizin sağlığı için dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Güçlü, uzun ömürlü ve sağlıklı olmaları için mama seçimi doğru karar verilmesi gereken bir konudur. Unutulmamalıdır ki mama seçiminde kedinizin cinsiyeti, ağırlığı, kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığı, çevresi ırkı, diyet ihtiyaçları, stres ve obeziteye olan yatkınlığı dikkat edilmesi gereken […]

reklam

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması

Mama seçimi kedinizin sağlığı için dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Güçlü, uzun ömürlü ve sağlıklı olmaları için mama seçimi doğru karar verilmesi gereken bir konudur. Unutulmamalıdır ki mama seçiminde kedinizin cinsiyeti, ağırlığı, kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığı, çevresi ırkı, diyet ihtiyaçları, stres ve obeziteye olan yatkınlığı dikkat edilmesi gereken konuların en önemlilerindendir. Kedinizin tek tür gıda ile beslenmesinin böbrek ve sindirim sistemi problemlerine neden olacaktır. Aynı şekilde farklı tatlara mesafeli yaklaşmalarına sebep olabileceği unutulmaması gerekir.

İtalya merkezli üretim tesislerine 50 yıllı aşkın bir tecrübe ile üretilen Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması üreticisi olan şirket düzenli olarak üniversiteler, klinikler, firmalar ve hayvan sahipleri ile mama geliştirme konularında denek hayvanı kullanmadan araştırmalar yapmaktadırlar. Birçok ürünle başarısını kabul ettirmeyi başarmış olan şirket kaliteli ve taze ürünlerden elde ettikleri mamaları, insan kullanımına uygun ürünlerden elde etmektedirler.

Tavuk eti ve Hindi eti içeren Metisse Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması tam ve dengeli bir beslenme sağlayan yapısı ile kedinizin sağlıklı bir şekilde gelişimini sağlamak için en iyi hammaddelerden üretilmiş bir kuru kedi mamasıdır. Gelişimini tamamlamış ve fiziksel aktiviteleri yeterli olan kediler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Metisse, kediniz için sağlıklı ve en önemlisi güvenilir bir beslenme sunabileceğiniz bir üründür.

Beslenme kediler için en önemli yaşam kalitesi standartlarını belirleme yöntemidir. Özellikle evcil kedilerin besin tercihlerinin doğru ve dengeli vitamin karışımından oluşması kedinizin güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmasını destekler niteliktedir. İçerisinde bulunan tavuk eti, hindi eti, pirinç ve sebzeler kediniz için yeterli miktarda kalori ve protein alımını sağlar.

Deri ve tüy oluşumunu destekleyen Omega 3 ve 6 yağları ile kedinizin tüylerinin daha sağlıklı, güçlü ve daha parlak bir görüntüye sahip olması sağlanacaktır. Gerekli tüm vitamin ve minareleri de içinde bulunduran Metisse Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması genetiği değiştirilmiş bileşenleri içermemesi ile kedinizin kısa süre içinde daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Kalp ve görme duyusunu desteklemek amacıyla kullanılan taurin maddesinin kullanıldığı mama yüksek sindirilebilir protein kaynağı içermesi ile kediniz için iyi bir tercih sebebi olabilir.

Beslenme miktarı kedinizin ağırlığına, bulunduğu çevre, hareketliliği, kısırlaştırılmasına ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kedinizin ihtiyacına göre gerektiğinde mama miktarını arttırabilir veye azaltabilirsiniz.

Metissa Tavuklu Kedi Maması Korunması Ve Kullanımı:

Yetişkin kediler için formüle edilmiş olan Metisse Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması kuru ve serin bir yerde, ağzı kapalı bir şekilde bekletilmelidir ve kediniz için kuru mama yanında teze içme suyu verilerek tüketimi sağlanmalıdır. Kedinizin günlük yiyecek miktarını ayarlamalınız çok önemlidir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise miktarı yavaş yavaş arttırmalısınız. Böylece kediniz daha kolay uyum sağlayabilir.

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması Mama İçeriği:

Mama içeriğinin büyük bir kısmını Tavuk eti ve Hindi eti oluşturmaktadır. Mısır, pirinç, kurutulmuş pancar posası gibi sebzeler bulunmaktadır. Tavukların. Yağı, balık yağı, bitkisel yağlar, kurutulmuş yumurta, kurutulmuş bira mayası, dehidre edilmiş balık, mısır gluteni gibi mama içeriğinin bir kısmını oluşturmaktadırlar.

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması Mama Analizi:

Metissa Tavuklu Hindili Yetişkin Kedi Maması

%32 oranında ham protein, %11 oranında ham yağ içerirken, %09 oranında nem, %1,20 oranındadır. Ham selüloz, %0,98 oranın da kalsiyum %6,60 oranın da ise kül, %0,85 oranın da fosfor içermektedirler. İçerisinde bulunan diğer maddeler ise taurine vitamin A, vitamin D3 ve vitamin E maddeleridir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM