blogspot visitor counter
Kedimizin Dengeli Beslenmesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kedimizin Dengeli Beslenmesi

Kedimizin Dengeli Beslenmesi

Kedimizin Dengeli Beslenmesi Evimiz de kedi gerçekten çok iyi bir dost olabilir. Çok yorucu bir günün sonunda ve kendimizi iyi hissetmediğimiz bir zamanda evimize geldiğimiz de oyuncu tavırları ile kendini sevdirmekte ve günün yorgunluğunu almaktadır. Kedilerin bakımı çok ciddi emek istemektedir. Kedilerin beslenmesi stresi azaltan ve günün yorgunluğunu gerçek anlamda alan bir dostudur. Kediler evimizde […]

reklam

Kedimizin Dengeli Beslenmesi

Evimiz de kedi gerçekten çok iyi bir dost olabilir. Çok yorucu bir günün sonunda ve kendimizi iyi hissetmediğimiz bir zamanda evimize geldiğimiz de oyuncu tavırları ile kendini sevdirmekte ve günün yorgunluğunu almaktadır. Kedilerin bakımı çok ciddi emek istemektedir. Kedilerin beslenmesi stresi azaltan ve günün yorgunluğunu gerçek anlamda alan bir dostudur. Kediler evimizde bakabileceğimiz en iyi dostlarımızdan biridir.Kedilerimizin bakımında; beslenmesi, tuvalet eğitimi, sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmesi adına yapılması gereken önemli hususlar vardır. Beslenme konusunda seçmiş olduğumuz mama kalitesi gerçekten önemlidir. Mama içerikleri ve protein oranları kedimizin beslenmesi ve sindirilebilir olması ayrıca ağız ve çene sağlığı gibi konular takip edilmelidir. Kedilerimizin tuvalet eğitiminde sık sık dışarı çıkmadıklarından dolayı evimizde uygun bir yerde tuvaleti olmalıdır. Tuvalet kumlu ve koku saklama özellikli kum olmalıdır. Kumu eşelemesi gerektiğinde etrafa dökülmemesi ve kolay kullanılacak şekilde olması gerekmektedir.

Kedilerin beslenmesi;kediler mama konusunda gerçekten çok seçici hayvanladır.Kedilerde verilen mamalar kaliteli olmalı kuru veya konserve fark etmez.Mama değiştirmek istendiğinde genelde kabul etmez ve yemez. Bazı kediler tavuk etinden hoşlanır. Bazı kediler balık etinde,bazıları dana etinden hoşlanır ve ona göre beslenir. Öncelikle kedinizin damak tadına göre kaliteli mama seçmek gerekmektedir. Kedinizin uygun yaş ve ağırlığına göre mama seçimi yapılmalıdır. Seçmiş olduğumuz mama mutlaka kullanım kılavuzunda belirtilen miktarda kedinize verilmelidir. Kediniz için konserve veya kuru mama seçiminde mutlaka yaş ve ağırlık dikkate alınmalıdır. Ayrıca mama seçiminde kalite ve mama içeriği çok önemli faktörlerden biridir. Gemon Biftekli Konserve Kedi mamasını tanıyalım.

Gemon Biftekli Konserve Kedi Maması,içeriğinde et barındıran ve protein oranı yüksek ve söz ve jöle ile kedilerin su ihtiyaçlarının karşılanması sağlayan, mineraller ve vitaminler ile takviye edilmiş konserve kedi mamasıdır. Kediler genelde mama seçici olduklarından Gemon Biftekli Kedi mamasını çok beğenerek tüketmektedirler. Mamanın içeriğinde bulunan taze et oranı sayesinde çok iyi dengeli beslenme sağlanmaktadır. Mama içeriğine bakıldığında sığır eti, tahıllar, proteinler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Kedi maması içeriği ile dengeli ve sindirilebilir olarak kedinizde rahatlık içinde kullanabilirsiniz.

İçeriğini incelediğimiz de;Ham protein %8, Nem % 80, Ham Yağ % 6 ,Ham lif % 0,40, Ham kül % 2,7, kalsiyum % 0,35, fosfor %0,25,sodyum 0,20 A,D,E vitaminleri içeren kaliteli konserve mama türüdür.

Kedimizin Dengeli Beslenmesi

Kediler günlük olarak verilen konserve kedi mamalarına sulu ve iştah açıcı tadından dalayı bayılırlar. Konserve mamalar kuru mamalara göre kedilerin doğumda yemiş olduğu yiyeçeklere çok benzediğinden kediler tarafından tüketimi sorunsuz olmaktadır. Gemon Biftekli Konserve mamasında su oranı fazla olmasından dolayı ihtiyaç duymuş olduğu suyun bir kısmını mama tarafından alacaktır. Gemon Konserme mama çok daha çeşitli içerikler sahip bir mamadır. Kediniz alacak olduğu vitamin ve enerjileri bu mamadan yüzde yüz almaktadır. Konserve mamalarda kediniz sağlıklı ve dengeli beslenmiş ve zinde kalması mamanın kalitesindendir. Gemon Biftekli Kedi maması bu zindeliği ve sağlıklı beslenmesi sağlamaktadır.

Gemon maların da muhteşem fiyatlar ve adrese teslim seçenekleri ile mama bulabilirsiniz. Ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartlarına taksit seçenekleri sunan Gemon web sitemizden hizmet vermektedir. Mama seçiminde gemon tercih etmiş olmanız kedinizin sağlıklı yaşam sürmesi için çok önemli bir detaydır. Kediler için ister tek kullanımlık isterseniz büyük konserve seçenekleri ile gemon Biftekli konserve kedi maması her zaman petshoplarda bulabileceğiniz mama markasıdır. Ayrıca web sitesinden yapmış olacağınız alışverişler için hediye ve promosyonlar sizleri bekliyor olacaktır. Kampanyalar dahilinde alacağınız mamalarda avantajlı fiyatlar ile bütçenizi aşmadan dostlarınıza sağlıklı ve lezzetli mamalar almanız mümkündür. Dostlarınız için kaliteden ödün vermeden et oranı ve protein oranı yüksek mama seçmeniz kedinizin zinde kalması ve yaşam kalitesi için çok önemlidir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM