blogspot visitor counter
Kediler İçin Eşsiz Lezzet – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kediler İçin Eşsiz Lezzet

Kediler İçin Eşsiz Lezzet

Kediler İçin Eşsiz Lezzet Kedilerin bakımı oldukça kolay gibi görünse de sorumlulukları bulunmaktadır. Evimize bakmak için kedi almayı düşündüğümüz de onun sağlıklı olması için yapmamanız gerekenlerin olduğunu unutmayalım. Kedilerin bakımlarında onların yaşam kalitesi için gerekenlerin yapılması ve onlara ev ortamında hayatlarında ihtiyaçları olan her temel eşya ve oyuncakların alınması gerekmektedir. Evde kedinize güzel bir yatak, […]

reklam

Kediler İçin Eşsiz Lezzet

Kedilerin bakımı oldukça kolay gibi görünse de sorumlulukları bulunmaktadır. Evimize bakmak için kedi almayı düşündüğümüz de onun sağlıklı olması için yapmamanız gerekenlerin olduğunu unutmayalım. Kedilerin bakımlarında onların yaşam kalitesi için gerekenlerin yapılması ve onlara ev ortamında hayatlarında ihtiyaçları olan her temel eşya ve oyuncakların alınması gerekmektedir. Evde kedinize güzel bir yatak, kullanıma uygun bir tuvalet ve oyun oynaması için oyuncaklar bulundurmak zorundayız. Bunlar kedilerin yaşamasında sağlıklı ve güven içinde yaşamasını sağlayan temel kurallardır.

Beslenme;

Kediler için bilinçli ve dengeli besleneme kedilerin yaşamları süresince oluşabilecek olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için önemli bir faktördür. Düzensiz ve kalitesiz beslenme sonucu kas ve iskelet sistemlerinde sindirim sistemlerinden oluşacak rahatsızlıklar sonucunda istenmeyen olaylar meydana çıkmaktadır. Kediler çok hareketli canlılar olduklarından çok fazla protein tüketmek zorundadır. Kediler için veteriner hekimlerin önerdiği mamalar tercih edilmesi uygundur.

Kediler için uygun olan mama;

Kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmeleri için seçim yapacağınız mama öncelikle tahıl (Mısır, buğday vb) içermemesi gerekmektedir. Tahıl içeren mamalar kediler için alerjik reaksiyonların tetikleyicisidir. Zaten tahıl içerikli mamalar kediler için gereli olan besin değerlerini içermemektedir. Kediler için besin değeri yüksek mamalar, içeriğinde et oranı yüksek ve içeriğindeki etin kaynağı belli mamalar olmalıdır. Kedi mamasında protein değeri % 30 ila % 35 arasında olan mamaların seçimi kediniz için daha besleyici ve güç verici mama özelliğinden olacaktır. Kedinizin gelişim ve sağlıklı yaşamında protein çok önemli bir faktördür. Sindirim kolaylığı yüksek olan mamalar tercih edilmeli ve kedinizin neyi sindirip neyi sindirmediğini iyi bilmemiz gerekmektedir.

Kedi mamalarının içeriğinden sığır eti, kuzu eti, yumurta gibi doğal gıdalar olmalıdır. Kedi mamalarında protein miktarı yüksek karbonhidrat miktarı düşük olmalıdır. Kediniz beslenmesi için tüketmesi gereken karbonhidrat oranı yediği besinin % 5 ‘ni oluşturmaktadır. Kedilerinizin beslenmesine yardımcı olmak için lifli kolay sindire bilinen gıdalar seçilmelidir. Konserve kedi mamalarında ishal olma ihtimali olduğundan lif oranlarına göre vitaminler ile zenginleştirilmiş mamalar tercih edilmelidir. Kedimizin beslenme alışkanlığını iyi bilmeli ve ona göre mama seçimi yapmalıyız. Bozita Cis Reindeer Kedi Konservesi inceleyelim.

Bozita Cis Reindeer Kedi Konservesi ren geyiği eti ile soslu İsveç kalitesi olan hammaddeler ile üretilmiş kediler için üretilmiş lezzetli konserve mama türüdür. İçeriğinde yüksek oranda ren geyik eti bulunmaktadır. Düşük yağ oranı ve doğal dengeli vitaminler ile zenginleştirilmiş ve dengeli mineral içeriği barındırmaktadır.

İçeriğinden % 95 et oranı bulunmakta olan mamada doğal ve kaynağı belli olan taze İsveç ren geyik eti bulunmaktadır. Hiçbir yapay ürün renklendirici ve tatlandırıcı asla bulundurmaz. İçeriğinde asla tahıl ve tahıl türevi ürünler içermez. Şeker içermez. Dengeli ve sağlıklı beslenmeleri için kediler uygun bir mamadır. Veteriner hekimler tarafından tercih edilen günlük kedilerin besin değerleri için uygun beslenme alışkanlığını kediler için değiştirecek bir mamadır.

Teknolojik ortamda üretilmiş kaliteli ambalajlar ile paketlenmiş pratik kullanımı olan açıldıktan sonra buzdolabında saklayarak 3 gün içinde tüketilecek bir mama Bozita Cis Reindeer Kedi Konservesi eşsiz lezzet.

Nerden alınır;

Kediler İçin Eşsiz Lezzet

Bozita Cis Reindeer Kedi Konservesi tüm büyük marketlerde, phetshop’ta, web sitesi üzerinden online sitemizde uygun fiyatlarda ve yapılan promosyonlar ile kedilerin dengeli beslenmesi için sunulmuştur. Kapıda teslim seçenekleri ve kredi kartınıza taksit ve kargo ücretsiz servislerimiz ile sizler hizmet vermek bizim işimizdir. Kedileriniz için uygun ve kaliteli mama seçin uzun ve sağlıklı hayat sürmesi için sizde üzerinize düşeni yapın.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM