blogspot visitor counter
Kedi Maması Royal Canin – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kedi Maması Royal Canin

Kedi Maması Royal Canin

Kedi Maması Royal Canin Evimizde neşelenmemizi sağlayan gözümüzün önünde sürekli büyüyen ve gelişen kedi yavruları ya da yetişkin kediler. Bize yol arkadaşı ev arkadaşı olarak seçtiğimiz bu tatlı yaratıklar için her şey iyi yada kötü gelişme ve beslenmelerinde önemli rol oynar. Örneğin taşınıyorsunuz emin olun sizin kadar o da gergin ve stresli olur. Siz güzel […]

reklam

Kedi Maması Royal Canin

Evimizde neşelenmemizi sağlayan gözümüzün önünde sürekli büyüyen ve gelişen kedi yavruları ya da yetişkin kediler. Bize yol arkadaşı ev arkadaşı olarak seçtiğimiz bu tatlı yaratıklar için her şey iyi yada kötü gelişme ve beslenmelerinde önemli rol oynar. Örneğin taşınıyorsunuz emin olun sizin kadar o da gergin ve stresli olur. Siz güzel bir yemek yediğinizde nasıl bir mutluluk hissediyorsanız onlar da bizim gibi en sevdikleri yiyeceği yediklerinde mutlu olurlar. Yetiştiricisi ya da sahibi tarafından iyi sosyalleştirilmiş bir kedi ırkı ve cinsi bakımından gerekli şartlara uyum sağlar. Cins bir kedi aldığımızda bizim aslında kendimize arkadaş olarak nasıl bir kedi seçtiğimizi gösterir. Örneğin; bir İngiliz kedisi yuvarlaktır, habeş kedisi ise istediğimiz zariftir bu hayvan da ya da heyetli olsun sakin olsun diyorsak bu kedide maine coon cinsi olmalıdır.

Bizim almak istediğimiz ya da aldığımız kedi erkek mi dişi mi olmalı karar vermeliyiz. Daha sıcak daha sokulgan samimi istiyorsak tercih edeceğimiz kedi dişi olmalıdır. Eğer mesafeli olsun istiyorsak erkek bir kedi tercih etmeliyiz ama tabi ki bu durum bazen tam tersi olabilmektedir. Eğer aldığımız kedide yavrulama olmasını istemiyorsak kısırlaştırma yöntemi kedilerde tavsiye edilir. Kedimizi alıp eve getirdiğimizde onun için en uygun ve en güvenli ortamı hazırlamamız gerekir çünkü o bizim dünyamıza daha yeni alışacaktır ve korkularına daha fazla ortam hazırlamamak adına kendisini güvende hissettirmek gerekir. Evimizi keşfe çıkıp diğer kişilere,eşyalara,merdivenlere,halılara alışmasını bekleyeceğiz. Bulunduğu odada yemeği ve suyunu hazır bulundurmamız gerekmektedir istediği an ulaşabilmesi için. Gelelim nasıl besleyeceğimiz sorusuna ?

Kediler 7 haftaya kadar anne sütüyle beslenir ve 3. Haftadan sonra ağır ağır katı yiyecek gruplarına başlanabilir. Sütteki laktozu geç ve zor sindirmeye başlayacağı için katı gıda dönemi artık onlar için başlamış sütten kesilme zamanları gelmiştir. 10 haftalık bir kedinin çok fazla enerjiye ihtiyacı vardır. Kediler için ek gıda dönemi mama dönemidir. Kedi maması royal canin bizim işimize burada yarayacak olup kedimizin gelişimi için yararlı olacaktır.

ROYAL CANİN MOTHER &BABYCAT : Yavru kediler için 4 ay olana kadar verilebilecek kuru mamadır. Yavrunun kalıcı olmayan dişleri için yemesi ve enzimi kolay olan bir üründür. Büyüme çağındaki yavrular için faydalı bir gelişim mamasıdır. Doğal savunma sitemini güçlendirir ve sindirimlerini kolaylaştırır.

ROYAL CANİN FİT 32 YETİŞKİN KEDİ MAMASI: İçinde tavuk eti olan bir kedi mamasıdır ve kuru gıdadır. Yüksek miktarda E ve C vitaminleri bulunur ve buda kedilerin hücrelerinin yaşlanmasına engel olur. İçeriği yine tüy yumağı oluşumunu engeller ve vücuttan dışarı atılmasına yardımcı olur. Kedilerin kilo almasına ve obezite durumuna karşı önlem alıcı bir formüle sahiptir. Günlük verilecek olan miktarlar bir ölçüye göre ayarlanmalıdır ve mutlaka yanında içme suyu bulundurulmalıdır. Ağzı kapalı serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

ROYAL CANİN SENSİBLE 33 400 GR :Hassas kediler için üretilmiş özel bir formüle sahiptir. Bazı kediler sindirim sistemi olarak daha yumuşak dışkılara hassasiyet gösterirler. Bu mama içeriğindeki besin ve mineraller açısından hassas kedilere faydalıdır ve sindirim sistemlerindeki floryayı arttırıcı özelliği vardır. Omega 3 yağ asitleri bağırsaklar üzerinde anti enflamatuvar özelliğe sahiptir. Nişasta özelliği azdır ve hayvansal protein olarak fazla miktar vardır içerisinde. Sindirim sistemlerini rahatlatıcıdır. İçerisindeki formül kedilerin mamayı iştahla yemelerine yardımcı olur.

ROYAL CANİN STERİLİSED 37 KISIR KEDİ MAMASI: kısırlaştırdığımız kedimizin enerji oranı düşerken yeme ihtiyacı ise karşılığında fazlasıyla artar. Bu tip kedilerde mesane taşı ve kilo artması sorunları çokça görülür. İçerisinde az karbonhidrat ve azaltılmış yağ vardır. Sağlıklı idrar yolu teşviki sağlar. Organik değeri yüksek olan besinleri sayesinde sindirim kolaydır. Kaslarını koruyucu içeriğe sahiptir.

Kedi Maması Royal Canin

Her türlü cins ve ırktan olan her türlü yaş grubuna göre kedi mamaları Royal Canin mama markasında mevcuttur. Kedinize göre ürünleri alabilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM