blogspot visitor counter
Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması Hills bir çok veteriner hekimin de bir numaralı tercihidir. Bunu bir çok hayvansever bilmektedir. Hills yıllarca insanlara verdiği değer ve hayvanları korum içgüdüsü ile yapmış olduğu ürünler yurt içi ve yurt dışı her yer de […]

reklam

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması

Hills bir çok veteriner hekimin de bir numaralı tercihidir. Bunu bir çok hayvansever bilmektedir. Hills yıllarca insanlara verdiği değer ve hayvanları korum içgüdüsü ile yapmış olduğu ürünler yurt içi ve yurt dışı her yer de rahatlıkla bulabileceğiniz mamaları üretmiştir. Tatile gittiğiniz de evcil hayvanınızın ne yiyeceğini düşünmeden rahat bir tatil imkanı yakalayacaksınız. Hills ilk olarak 1968 yılında science diyet sağlıklı evcil hayvanlara yönelik geliştirilen ve gelişmekte olan hayat evrelerine uygun ürün skalası olarak bu konserve mamaları çıkarmayı başardı. Bir çok evcil hayvan sahibinin bildiği gibi hills kendini her geçen gün geliştirmek için bir dünyanın ikinci evcil hayvanlar için üretilmiş hastanesi olan raritan hayvan hastanesini açmış bulundu. Bu hayvan hastanesinin amacı kedi ve köpeklerin yapmış oldukları mamalar ile olan gelişimlerini daha yakından inceleyebilmek adına olduğunu herkes bilir.

Bir çok kuru mama ve yaş konserve mama ile ödül alan hills, aynı zaman da ilk konserve mamayı üreten bir büyük efsane firmadır. Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması ile kedinizin güvenilir bir şekil de aldığı besinlerden hiç bir şekil de şüphe etmeden kullanmanız mümkündür. Nereden almış olursanız olun kediniz veya köpeğinizi hills in üretmiş olduğu mamaları beğenmediği sürece onu istediğiniz başka bir mama ile değiştirip iade edebilirsiniz.

Hills kedi ve köpekler için mama günümüz evcil hayvanların bireysel kendi ihtiyaçlarını alması gereken bütün protein karbonhidrat ve vitaminlerden oluşan temel gereksinimlerini alabilmesi için 100 ü aşkın ürün skalası,ile en iyi olduğu kanıtlanmış köpek maması yerinden alınmıyor. Tarihe adını geçirmiş kaç mama bulabilirsiniz ki hills üreticileri sırf siz hayvanseverleri daha iyi anlayıp en iyi sonuçlar için laboratuarların da incelemeler yapmışlar. Ve her zaman bilinir ki adını tarihe ilkler olarak yazdırmıştır.

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması içeriğinde neler var?

Yetişkin kediler için hindi etli ve tam dengeli bir poşet kedi maması olup 85 gram’dır. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi poşet içerisin de olduğu için saklaması oldukça kolaydır. Kediniz mu konserve mamayı yedikten sonra çok mutlu olacaktır.

İçindekiler: Et ve hayvansal türevler, tahıllar ve tahıl ürünleri, çeşitli şekerler ve şeker takviyeleri, bitkisel protein özleri ve bitkisel protein, bitkisel ürünler ve bitkisel yan ürünleri, sıvı ve katı yağlar, mineraller, yumurta miktarı gramına göre değişir. Bütün bu grup mamalar ve mama takviyeleri her grama göre değişkenlik gösterir. Bir konserve mamanın içeriğin de ne olduğu parti numarası ve son kullanma tarihi her paketin arkasın da yer almaktadır.

Günlük tüketim miktarı profesyonel veteriner hekimler haricinde belirli bir düzeyi olan 2,5 kg kedi için günde 3-5 adettir. 4 kg kedi için günde 4 adet önerilir. Bu öneriler her zaman için değişkenlik göstereceğini belirtmek isteriz. Genellikle hamilelik kilo artışı ani kilo kaybı gibi durumlar da değişkenlik gösterir.

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması

Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması kullanımından bir çok kedi ve köpek sahibi olan hayvnseverler memnundurlar. Fiyatı Her satış yerine ve kişisine göre değişse de 4,50 ile 5.50 arasın da değişkenlik gösterir. Hiç bir kuru mamadan yaş mamaya geçerken veteriner hekiminize danışmadan hareket etmeyiniz. Bu olabildiğince önemli ve hassas bir konudur. Bu konu hassasiyet göstermeniz hayvanınıza ve size daha iyi bir gelecek sunmak adına attığınız adım olacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM