blogspot visitor counter
Hills Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hills Kedi Maması

Hills Kedi Maması

Hills Kedi Maması Kedi mamaları , kediler için kullanılan , besin değeri yüksek kuru ve yaş mamalara verilen genel isimdir. Kedi mamaları , başta yavru , yetişkin ve yaşlılar olmak üzere ; pek çok gruba ayrılır. Bunun içerisinde kısırlaştırılmış kediler , farklı ırklara ve boyutlara göre kediler olmak üzere , kedinizin dönem ve türüne ait […]

reklam

Hills Kedi Maması

Kedi mamaları , kediler için kullanılan , besin değeri yüksek kuru ve yaş mamalara verilen genel isimdir.

Kedi mamaları , başta yavru , yetişkin ve yaşlılar olmak üzere ; pek çok gruba ayrılır. Bunun içerisinde kısırlaştırılmış kediler , farklı ırklara ve boyutlara göre kediler olmak üzere , kedinizin dönem ve türüne ait farklı zamanlarda ihtiyaç duyduğu farklı besin değerlerini içerir. Bu sayede kediniz , dışarıdan vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç duymadan , gelişimini sağlıklı şekilde gerçekleştirirken , bir yandan da hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlü tutarak , onu hastalıklara karşı korur.

Bilinen bir gerçek olarak , yanlış beslenme , yanlış mama seçimi , yetersiz ya da dengesiz beslenme gibi konular kedinizde pek çok soruna yol açar. Tüylerinin dökülmesi , bağışıklık sisteminin zayıflaması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlıklar , kedinizde ilerleyen dönemde deri rahatsızlıkları , böbrek rahatsızlıkları , kalp rahtsızlıkları , gıda hassasiyeti , diş sağlığı sorunları , diyabet , idrar kesesi taşı , karaciğer rahatsızlıkları , sindirim sistemi sorunları gibi pek çok soruna yol açabilir.

Mama kullanımında bir diğer husus da, çok değil nitelikli mama kullanımıdır. Çok mama tüketiminde gaz, kilo alımı , mesane taşları, iskelet ve dışkı problemleri ortaya çıkarken ; gereğinden az beslenildiğinde de yetersiz büyüme, yorgunluk, deri problemleri ve dışkı problemleri gibi pek çok sorunla karşılaşılabilir.

Bunlardan korunmanın ilk yolu, aşılarla ilgili korumayı sağlarken; destekleyici anlamda da kediniz için profesyonel mama kullanımıdır. Uygun mama uygun miktarda tüketilerek, fazla mama tüketiminden kaçınılıp ekonomik anlamda kediniz için optimum faydayı sağlamış olursunuz.

Hills kedi maması , kedinizin beslenirken ihtiyaç duyduğu karbonhidratlar, proteinler, yağlar, mineraller, antioksidan ve vitaminler bakımından zengin yapısıyla, ona kendi yaşı, varsa rahatsızlığı ve sağlık sorunu, kilosuna göre mükemmel bir beslenme imkanı sunarken, gelişimini ve sağlığını korumasına yardımcı olur.

“Hills kedi maması, Hills şirketi bünyesinde çalışan 150’yi aşkın gıda bilimcisi, teknisyen ve doktoralı beslenme uzmanı tarafından, kedinizin sağlıklı ve hasta olduğu dönemde ihtiyaç duyduğu en uygun mama tiplerinin üretiminde özenle çalışmaktadır. Kedinizin ihtiyaç duyduğu formülü kesin ve eksiksiz olarak ortaya çıkarmak için, ürünlerin içerik maddesi profilini 100 ü aşkın besin değeri üzerinden analiz ederler.

Hills Kedi Maması

Ayrıca her içerik maddesi, güvenli ve sağlıklı olmayabilir. Hills kedi maması, Hills firmasının kalite standartları dahilinde , her bölgede ayrı ayrı ve yerinde incelenen, lokal faktörlerle etkileşimi göz önünde bulundurularak, tamamen yüksek kalite kontrol sistemi olan üreticilerle çalışıp hammaddeyi kendilerinden temin eder. Bu şekilde üretimin temelinde yer alan hammadde , en sağlıklı ve kaliteli şekilde sağlanmış olur. Üretim sürecinde, ürünlerin çevrimiçi olarak adım adım kontrolü sağlanarak belgelenmektedir. Bu sayede, ilgili kuruluşlar tarafından sertifikasyonu sağlanan temiz, hijyenik, yüksek kaliteli ürün standardı sürekli olarak gerçekleştirilmiş olur. Sürekli, nihai ve günlük uygulamam güvenlik tedbirleri sayesinde, farklı türdeki mamalarda olduğu gibi Hills kedi maması da, üretimden sonra piyasadadır. Sürülmeden önce, içeriğindeki metaller, alerjenler ve yabancı madde taramalarından geçirilir. Kedinizin her pakettedir. Tutarlı ürün tüketmesi için, tüm bitmiş ürünler fiziksel olarak incelemeye tabii tutulup, temel ve yan besin değerleri tarafından incelenir.

Tüm bunlar, profesyonel Hills kedi mamasını tercih etmeniz için geçerli olan sebeplerden bir kısmıdır. Hills kedi mamasını tercih ederek siz de kediniz ve sizin için doğru olanı yapacaksınız.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM