blogspot visitor counter
Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması Kedileri doğal yaşam ortamlarından ayırıp sahiplenmek, onlara daha sağlıklı ve besin kaynaklı destekçisi olmak, yaşamsal faaliyetlerinde dış çevreden görmediği sevgi ve merhameti bir gün sahipleri olduklarında bazıları için şans faktörü olarak geri döndüğünde bu eksikliklerinin giderilmesi sağlanmaktadır. Doğal ortamlarındaki tükettiği besinler, […]

reklam

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması

Kedileri doğal yaşam ortamlarından ayırıp sahiplenmek, onlara daha sağlıklı ve besin kaynaklı destekçisi olmak, yaşamsal faaliyetlerinde dış çevreden görmediği sevgi ve merhameti bir gün sahipleri olduklarında bazıları için şans faktörü olarak geri döndüğünde bu eksikliklerinin giderilmesi sağlanmaktadır. Doğal ortamlarındaki tükettiği besinler, ihtiyaç duyduğu sıvı tüketimi olduğu kadar karşılanmaktadır, tam olarak yeterli düzeyde olmamıştır. Bu nedenledir ki Hills Feline üreticileri bu durumları göz önüne alarak kedilerin günlük besin tüketiminin doğal ortamından uzaklaşılmadan, geldiği doğal ortamdaki tadı unutmaması için ürettiği bu ürününde light ve doğal besin ürünleri kullanmışlardır. Bu light ürünler genellikle 1 ve 7 yaş arasındaki yetişkin kedilerin kendi doğal ortamından alınarak bir ev ortamı ya da farklı bir ortamda besleme süresi boyunca çok fazla aktif ve hareketli oldukları görülmemektedir. Bu durumdan kaynaklı olarak bu kedilerin kilo alması, hareketsizlikleri, yağlanması, ve özellikle kısırlaştırılmış kedilerdeki tembellik faktörleri ortaya çıkmaktadır.

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Mamasının içeriğine bakacak olursak; kurutulmuş tavuk ve hindi proteini, öğütülmüş mısır, öğütülmüş pirinç, hayvansal yağ, mısır gluten unu, öğütülmüş soya, selüloz tozu, potasyum klorid, kalsiyum sülfat, tuz, vitamin ve mineraller, ham protein, ham yağ, ham selüloz, kül, rutubet, kalsiyum, fosfor, sodyum, potasyum, magnezyum, vitaminler( A, D3, E, C) , beta karoten, taurin, bakır sülfat, L-carnitin

Özellikle kilo almaya eğilimli olan kedilerde tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. Böylelikle hem kedilerin sindirimini kolaylaştırır, hem dışkısında azalmalar görülür. İçerisindeki taurin ile hem görsel duyuları hem de kalp sağlıklarını korumada destekçi olur. Belirlenmiş düzeydeki yağ asitleri ve minerallerin karışımı kedilerin tüyleri için önemli rol oynar. Bununla birlikte mama içerisindeki omega 3 ve omega 6 deri esnekliğini ve sağlığını korur. Düzenli ve uygun idrar Ph sı sağlayarak kontrollü mineral düzeyi ile üriner sistem sağlığına destekçi olurken kedilerdeki taş oluşumunu engeller ve vücut kondisyonunu en iyi seviyeye çıkarır.

İçerdiği antioksidanlı formülü ile sağlıklı ve güçlü bir bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. Sağlıklı ve düzgün kas yapısı için kedilerin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış yüksek kaliteli protein içerir. Kalorili beslenme ve düşük yağ ile kedilerde kilonun korunmasını sağlar, bu yüzden Hills Feline uzman veterinerleri bu ürünün light hazırlanmasını amaçlamışlardır. Yağlı kas oluşumunu azaltan ve yağ birikmesinin önüne geçeni kasların gelişimini ve güçlü olmasını sağlayan L-carnitine içerir.

Light lif içeriği ile kedilerin çok fazla kalori almadan midelerinde tokluk hissi yaratmaktadır. Yetişkin ya da yavru, farklı yaş aralıkları ve kilo değerleri için önemli noktaların başında mama tercihlerinde özel ve hassas değerlendirmeler sonucu bu ürünü hazırlayan uzman veterinerler güçlü bir bağışıklık sistemi için olmazsa olmazların arasında proteinler, sindirilebilirliği yüksek karbonhidratlar, omega 6 ve omega 3 yağ asitlerine yer vermişlerdir.

Yeni mamalar her zaman kademeli olarak belli porsiyonlarla verilmelidir. Ani değişimler evcil hayvanların midesini rahatsız edebilir ve ishal olmalarına neden olabilir. Bu sebeple Hills Feline Light Yetişkin Kedi Maması 7 günlük alışma aşamasında mevcut mamasıyla yalnızcadır. Hills maması verilene kadar günlük ihtiyaç olarak porsiyonlara bölünüp artan oranlarda karıştırılarak verilmelidir. 7 günlük alışma evresi atlatıldığında Hills ürünü tek başına kedilerin besin tüketimi için verilebilir.

Hills Feline Light Yetişkin Kuru Kedi Maması

Ürüne sahip olmak isteyen kedi sahipleri Hills internet sitesinden online sipariş verebildiği gibi, çevrim içi destek hattından soru ve şikayetlerini bildirebilirdir. Ürün çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM