blogspot visitor counter
First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması

First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması

First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması Kısırlaştırılmış kedilere özel olarak hazırlanan somonlu komple kuru mama. Kısırlaştırılmış kedileri sağlıklı, dinç ve dengeli kılmak için beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış bir ürün olup birinci kalite veteriner tipi maması olmasıyla ön plana çıkar. Fizyolojik açıdan değişime uğrayan kedilerin bu yetilerini yitirmesiyle günlük alacakları besinleri bazı ek bitkisel gıdalar […]

reklam

First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedilere özel olarak hazırlanan somonlu komple kuru mama. Kısırlaştırılmış kedileri sağlıklı, dinç ve dengeli kılmak için beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış bir ürün olup birinci kalite veteriner tipi maması olmasıyla ön plana çıkar. Fizyolojik açıdan değişime uğrayan kedilerin bu yetilerini yitirmesiyle günlük alacakları besinleri bazı ek bitkisel gıdalar ve et ürünlerinden karşılayabilir. First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması içerisinde ki somon balığı etkisiyle omega 3 ihtiyacını karşılayıp , kedilerin durgunluk ve halsizlik belirtilerini ortadan kaldırır. Düzenli olarak kullanıldığında beden olarak değişime uğrayan kedilerin istekleri ve dikkatleri farklı nesnelere ve ortama göre değişecektir.

First Class Adult mamasının içeriğine bakacak olursak ; buğday, arpa, mısır, keten tohumu, pirinç, kurutulmuş domates, kurutulmuş kümes hayvan etleri, kurutulmuş somon balığı eti, taurin, yeşil çay, ada çayı, E ve C vitaminleri, biberiye özü

Neden First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması Kullanmalıyım?

• Bağışıklık sisteminin desteklenmesi
• Dışkı kokusunun azalması
• Mamanın içindeki kıtırların kedilerin dişlerinde ki artıkların giderilmesinde
• Tartar ve plağın azalmasında
• Beyin ve göz fonksiyonlarının desteklenmesi için içeriğinde ki taurin etkisi
• Sağlıklı idrar Ph’ının sağlanması gibi özelliklerinden dolayı somonlu kedi maması tercih edilmelidir.

Ürün analizi yapacak olursak içerisinde ki besin maddeleri; selüloz, kül, nem, kalsiyum, fosfor, taurin, protein, iç yağ ve yağlar, A vitamini, D3 vitamini, E vitamini, bakır kuprik sülfat.

Günlük beslenme ihtiyacı First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Mamasında nasıl olmalıdır? Küçük, orta ve büyük boy paketler olarak ayrılan mamanın sıralanışına göre tüketileceği gramajı vardır. Tavsiye edilen mama miktarı ise; gün içinde birkaç öğüne paylaştırılarak verilebilir. Kedilerin gereksinim duyduğu mama miktarı, yaşı, gelişimi ve fizyolojik özelliklerine göre değişkenlik gösteren kullanım şartları paketlerin üzerindeki beslenme tablosunda ölçek olarak yer almaktadır. Sağlıklı kedilerin formunu korumak için geliştirilmiş olan bu üründe, başlangıçta mama miktarını abartıya kaçmadan 4 gün boyunca yavaş yavaş arttırarak veriniz. Bunun yanında kediniz için daima yanınızda kaynamış soğutulmuş temiz su bulundurun.

Garanti süresi 24 ay olan ürünün, yurtdışına satışı yoktur. Mama tipi olarak kurudur. Bu yüzden suyla tüketilmesi kediler açısından sindirimini ve alışma evresini daha hızlı atlatmasını sağlar.

First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması’nın faydaları nelerdir?

• 1-7 yaş arası kısırlaştırılmış kedilerde kullanıldığı için kedilerin bu dönemi atlatmasına kadar geçen sürede ek besin ürünü olarak kullanılabilmesi.
• Kedilerde tokluk hissi yaratarak kilo alımını azaltması
• Görme problemi yaşayan kedilerde içerisindeki somon balığı etkisiyle düzenli kullanıldığında görme duyusunun %10 a yakın iyileştiği
• İçerisinde ki biberiye özü etkisiyle mideyi hafif tutması ve şişkinliğin önlenmesinde etkili
• İçerisinde ki taurin etkisiyle kemik ve diş tartarından arınma özellikleri sıralanabilir.

Ürüne sahip olmak isteyenler First Class Adult’un resmi sitesinden ya da destek içerikli yan sitelerinden ürünlerini inceleyebilir, ürünleri diğer ürünlerle karşılaştırabilir, içeriğine bakabilir ve deneme süreci boyunca 1 alana bir bedava kampanyasından yararlanabilir. 24 ay garantisi olan mamalardan memnun kalmadığınız taktirde kargoyla teslim edilen ürün üzerindeki numaradan 24 saat online olan çağrı merkezini arayabilir, destek isteyebilir, şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

First Class Adult Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması

Ilık ve kuru yerde muhafaza edilmesi gereken bu ürününün içerisinde ki besinlerden dolayı soğuk bir alanda da koruyabilirsiniz. Tazeliğini koruyan somonlu kedi mamasını alışma evresi geçene kadar 4 gün boyunca azar azar verilmesi gerekmektedir.

Kısırlaştırılmış kedilerin damak tadı öğrenildiyse eğer First Class Adult ürünlerinin diğer ürün çeşitlerini de incelemeniz tavsiye edilir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM