blogspot visitor counter
Evin Tekiri Mırnav – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Evin Tekiri Mırnav

Evin Tekiri Mırnav

Evin Tekiri Mırnav Kediler evlerimiz de birlikte yaşamış olduğumuz canlılardır. Evlerimiz de yaşayan kediler için evimizde oluşturduğumuz bazı kurallar ve onların evlerimiz de yaşamları için yapmamız gereken bazı önemli detaylar vardır. Kediler evlerde beslemek için onları öncelikle evlere alıştırmak gerekmektedir. Ev ortamına alışması için yapılması gerekenler, öncelikle onların rahat uyuması için bir yatak, tuvaletleri için […]

reklam

Evin Tekiri Mırnav

Kediler evlerimiz de birlikte yaşamış olduğumuz canlılardır. Evlerimiz de yaşayan kediler için evimizde oluşturduğumuz bazı kurallar ve onların evlerimiz de yaşamları için yapmamız gereken bazı önemli detaylar vardır. Kediler evlerde beslemek için onları öncelikle evlere alıştırmak gerekmektedir. Ev ortamına alışması için yapılması gerekenler, öncelikle onların rahat uyuması için bir yatak, tuvaletleri için uygun bir tuvalet ve bu araç gereçlere ulaşabilir olması gerekmektedir. Kediler için su ve mama kabı mutlaka olmalıdır. Kediler için bunlar yapıldığında kediler ev alışır ve artık onun evi bölgesi olduğunu hissetmiş olur.

Kediler evlerden çok dışarı çıkmadığı için çok yıkanmasına gerek duyulmamaktadır. Kediler senede 2 defa tüy değiştirmektedir. Bu tüy değişimlerin de kediler için tüylerin taranması ve bu olayın belirli aralıklar ile yapılması kedilerin tüy ve deri sağlığı için çok önemli bir yapılması gereken görevdir. Kediler veteriner hekim tarafından kontrol edilmeli ve aşıları kontrol altında mutlaka yapılmalıdır. Kedilerin ev ortamında oyun oynamasından dolayı evde zarar verebilecek eşyalar bulunur, kedilerin tırnakları bazı eşyalara gerçek anlamda zarar vermektedir, bunun için tırnakları veteriner hekim tarafından kültleştirilir.

Kedi mama seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Nedeni ise kediler uygun olmayan mama seçiminde kediler için sağlık problemi yaşanmasına neden olur. Dengesiz beslenme ile kedilerin hayatları uzun ömürlü olması zor olur. Bundan dolayı kediler de mama seçimi veteriner hekim ile görüşülerek kedinizin ırk, yaş ve kilosuna göre uygun seçilmesi önemlidir.

Kediler için mama içeriği beslenme açısından önem teşkil eder, içeriğin de ala tahıl ürünleri ( Buğday, mısır, mısır glüteni ) gibi kedilerin beslenmesinden hiç katkısı olmayan ve alerjik reaksiyonlar yaratan kalitesiz ürünlerdir. Mama içeriğinde et birinci öncelik olmalıdır. Kaynağı belli olan et tercih edilmelidir. Bazı mamalarda kaynağı belli olmayan yol kenarında ölmüş hayvanların etlerini kullan mamalar bulunmaktadır. Kullanılan et öncelikle taze olmalıdır. Mama için bu çok önemli bir gerekliliktir. Kediler için protein ve dengeli mineraller mamada bulunmalıdır.

Brit Care Ton Balıklı Konserve Kedi Maması kediler için uygun mu ? İçerikleri nasıl bunları inceleyelim.

Brit Care Ton Balıklı Konserve Kedi Maması kedi organizması üzerinden stres oluşturmayan kediler için sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan kaliteli bir üründür. İçeriğinden taze ton balığı bulunmaktadır. Yüksek sindirebilir olan mama kaliteli ve uygun ürünler ile üretilmiştir. Kediler de zindelik ve sağlık için kullanılması uygun ve kedilerin ihtiyacı olan tüm vitamin ve proteinleri içeriğinde bulunduran ve kedinizin yaşam kalitesini değiştiren mama türüdür. Tam anlamıyla besin takviyeli tamamlayıcı bir mamadır. İçerisin de asla tahıl türevi ürünler bulundurmaz. Doğal ton balığı yağı ile sos hazırlanmış ve mamanın muhafazası için tamamen doğal ürünler kullanılmıştır. Tatlandırıcı ve renklendirici asla içermez bu konuda kedilerin sağlığı için önemlidir. Brit Care üretmiş olduğu mamalarda kedilerin sağlığını düşünmekte ve buna göre teknolojik üretim ile kaliteli ürünler kullanarak kediler için sağlıklı mama sunmaktadır.

Evin Tekiri Mırnav

Brit Care mamalarını her türlü büyük market ve web sitesi üzerinden online olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Online alışverişlerde kapıda teslim ve ödeme, kredi kartlarına uygun taksitler yapılabilir. Çok büyük dağıtım ağı ile Dünya’da satış rakamları artış gösteren mamadır. Kaliteli ve uygun fiyatlara kedileriniz için dengeli ve tamamlayıcı bir besin türüdür.

Kedi sahipleri mama seçimlerinden Brit care markasının bir çok çeşitli doğal ve taze ürünler ile üretilen mamalarını mutlaka seçmeli ve denemelidir.Kediniz için Brit Care mama tercih edin.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Evin Tekiri Mırnav

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM