blogspot visitor counter
Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi

Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi

  Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi Hemen hemen herkes bir hayvan beslemek istemektir. Hayvanların en sadıklarından biri olan köpekleri beslemek de herkes tarafından merak edilen bir olaydır. Köpekleri beslemek onların bakımını gerçekleştirmek hem sizleri huzurlu hissettirecek hem de sizlere çok sadık bir dost hediye edecektir. Köpeklerinizi beslemek ve onların bakımını gerçekleştirmek için sizlere yardımcı […]

reklam

 

Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi

Hemen hemen herkes bir hayvan beslemek istemektir. Hayvanların en sadıklarından biri olan köpekleri beslemek de herkes tarafından merak edilen bir olaydır. Köpekleri beslemek onların bakımını gerçekleştirmek hem sizleri huzurlu hissettirecek hem de sizlere çok sadık bir dost hediye edecektir. Köpeklerinizi beslemek ve onların bakımını gerçekleştirmek için sizlere yardımcı olacak olan Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi için hazırlamış olduğumuz makalemizi inceleyebilirsiniz.

Köpekler genel anlamda insanlara çok sadık hayvanlardır. Köpekler insanlara çok iyi arkadaş olacaklardır. Sizler onları şüphesiz çok seveceksiniz fakat onlar da sizleri çok sevecektir. Ancak bunun gerçekleşmesi için köpeklerinize çok iyi bakmalısınız ve onların beslenmesini çok iyi sağlamalısınız. Köpeklerinizin bakımını gerçekleştirmek için öncelikle köpeğinize bir veteriner seçmelisiniz. Köpeğinize yapacağınız veteriner seçimi çok önemlidir. Seçtiğiniz veteriner hem köpeğinizin sağlığına iyi bakmalıdır hem de onun huzurlu olmasını sağlamalıdır.

Köpeğinize seçtiğiniz veteriner köpeğinizin büyümesi ve gelişmesi için çok önemlidir. Seçtiğiniz veterinerin sizin bulunduğunuz alana yakın olması da sizin adınıza iyi olacaktır. Köpeğinizi evinize getirdiğiniz zaman öncelikle köpeğinizin barınmasına yardımcı olmak için bir kulübeye ihtiyacınız olacaktır. Köpeğinizin rahat edebilmesi açısından seçmiş olduğunuz kulübe çok önemlidir. Köpeğinizin barınacağı kulübeye alışması gerekmektedir. Aksi takdirde sizlere sadık bir dost olmayabilir size de alışamayabilir.

Aynı zamanda köpeğinizin bulunacağı kulübenin güvenilir olması gerekmektedir. Besleyecek olduğunuz köpeğinize tasma takmayı küçüklükten itibaren alıştırmalısınız. Tasma kullanmak hem köpeğinizin sahibi olduğunun göstergesidir hem de köpeğinizin dışarıdan gelen saldırılara karşı korunmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda tasma kullanması köpeğinizin kaybolma riskini azaltacaktır.

Yavru köpekler için beslenme çok önemlidir. Özellikle ilk 1 sene bu açıdan çok önemlidir. Köpeklerin kemik ve diş yapısı ilk bir senede geliştiği için bu süreçte köpeğinizin bakımı ve beslenmesine çok fazla önem vermelisiniz. Aksi takdirde köpeğinizin gelişimi tam olarak tamamlanamayacaktır. Yeni doğmuş köpekler, yetişkin köpeklere göre günde 2 kat daha fazla kalori ve günde 3 kat daha fazla besin miktarına ihtiyaç duymaktadır.

Yapılan araştırmalar sonucu köpekler gelişimleri sürecinde düzenli beslenemez ve gereken bakımları yapılmazsa daha kısa yaşayacaklardır. Yani yavru köpeğinizi ne kadar iyi beslenirse o kadar uzun yaşayacaktır. Köpekleriniz için bakım merkezleri tarafından yapılan araştırmalara göre yeni doğmuş köpeklerin daha fazla kalori ve besine ihtiyacı vardır. Bundan dolayı yavru köpeğinize daha fazla kalori ve besin miktarı vermelisiniz.

Aksi takdirde köpeğiniz gelişimini tam olarak tamamlayamayacaktır. Köpeklerinize ekstra kalori ve besin miktarlarını mama ve konserveler sayesinde verebilirsiniz. Bu mama ve konserveler kesinlikle güvenilir olmalıdır. Aksi takdirde hem köpeğinize gereken beslenmeyi veremezsiniz hem de paranız boşa gitmiş olur. Köpeklerinize verebilmeniz ve onların beslenmesi için kullanmanız için Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi önermekteyiz.

Bu köpek maması genel anlamda köpeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde beslenmesini sağlayacaktır. Yeni doğmuş köpekler için köpekler ilk 4 ay süresince ortalama günde 3 öğün yemek verilerek beslenecektir. Bu sayı 4 aydan sonraki süreçlerde ortalama günde 2 öğüne düşürülmelidirler. Köpeklerinizi beslerken az bir şekilde beslemelisiniz. Fakat sık sık beslemeye özen göstermelisiniz.

Dr. Sacchi Sığır Etli Kedi Konservesi

Ve köpeğinizin ilk aylarında çok iyi beslemelisiniz. Köpekler genel anlamında ilk aylarında gelişim gösterdikleri için ilk aylarında köpeklerinizin bakımına ve beslenmesine çok ama çok önem göstermelisiniz. Köpeğinizin uzun süre sizlerle bulunmasını istiyorsanız, köpeğinizi çok iyi ve çok sağlıklı beslemeye özen gösteriniz. Bu özeni göstermeniz kedilerinizin sağlığı açısından çok önemlidir. Aksi takdirde köpeklerinizi çabucak kaybedebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM