blogspot visitor counter
Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi

Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi

Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi Bir Alman firması olan Dr. clauders marka ismini beslenme uzmanı olarak bilinen Dr. Heinz Clauder ‘den almıştır. 1957 yıllarında kurulan şirket kedi ve köpekler için yaşamlarını daha rahat sürdürebilsinler diye ihtiyaçları olan bir mama üretim firmasıdır. 50 yılı aşmış olan mama firması sürekli kendini geliştirmiş ve alanın da öncü bir […]

reklam

Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi

Bir Alman firması olan Dr. clauders marka ismini beslenme uzmanı olarak bilinen Dr. Heinz Clauder ‘den almıştır. 1957 yıllarında kurulan şirket kedi ve köpekler için yaşamlarını daha rahat sürdürebilsinler diye ihtiyaçları olan bir mama üretim firmasıdır. 50 yılı aşmış olan mama firması sürekli kendini geliştirmiş ve alanın da öncü bir firma olmayı başarmıştır. Almanya’da üretimi gerçekleştirilen bu mamalar 2010 yılında en yüksek seviye olarak IFS sertifikasyonuna ulaşmaya hak kazanmıştır. Bu sertifika insan beslenme açısından da oldukça önemli olup aynı kalite anlamına karşılık gelmektedir.

Dr. Clauder hiç bir şirketlerin yapmadığını yaparak bütün ürünlerinin hepsini bir arada tek bir marka adı altın da sunmuştur. 7 ayrı segmentten meydana gelmiş olan yüksek kalite de ürün yelpazesine sahip olup kuru mamaları yaş mamaları ödül mamaları pire koruması için üretilen mamaları güzellik hastalık bakımı gibi özel olarak ürettiği mamaları sayesin de 2013 yılın da Türkiye piyasasına giriş yaparak herkesin beğenisini kazanmıştır. Türkiye’de atlantispet markasının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kediler için özel olarak üretmiş olduğu her dal da farklılık gösteren bir çok kedi konservesi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, Dr.Clauders Ördekli Prebiotik Kedi Konservesi, hindili kedi seleksiyon konservesi (prebiyotik destekli), karidesli kedi seleksiyon prebiyotik destekli konserve, Deniz balıkları kedi seleksiyon konserve aynı şekil de prebiyotik destekli, Somon ve alabalık kedi konserve Deri ve tüy bakımı için destekleyici bir konservedir. Tavuk & tavuk karaciğeri ile kedi seleksiyon konserve tüy tumağı çözme desteklidir. Kuzu & dana Eti kedi seleksiyon konserve bu da kendi içerisin de kategorilerden tüy yumağı çözme destekli olup sağlık bakımından olabildiğince doğal lezzetlerdir.

Dr.Clauders Ördekli Prebiotik Kedi Konservesi içeriğin de kediler için özel olarak seçilmiş özel etler, Kedi gurmeleri için en iyi seçilmiş olan kolay etler yer almaktadır. Özenerek seçilmiş olan malzemeler de seçkin çeşitli tatlar. Lezzetli tatlı bileşimler Kaliteli bir şekil de hazırlanan inulin ve prebiyotik etkisi ile ilgi çekici bir durum da olan gıda bileşimi bulunmaktadır. Kediler için özel üretilmiş olan yapay renklendiriciler ve koruyucu maddelerden olmadan özel olarak özel seçilmiş gıdalar ile üretimi yapılmıştır. içinde et ve hayvansal ürünler yer almaktadır. Minimum değerler de %22 ördek bulunmaktadır. Ayrıca mineraller inulin %1 derece bulunmaktadır. Analitik bileşenler konusun da ise ham protein oranı %10.5 ham yağ oranı %6 ham kül oranı ise %2.1 lif oranı %0.5 su oranı %79 katkı maddeleri ve vitaminler. Besleyici katkılar grubunda ise Vitamin ! ve Vitamin D3 200 ayrıca taurine 1000 mg bulunmaktadır.

Uzmanların yaptığı araştırmalara göre belirli bir beslenme tavsiyesi ile tüketilmesi gereken Dr.Clauders Ördekli Prebiotik Kedi Konservesi günlük kullanım miktarı 3-5 kilo gram bir kedi için 200 gramdır. Genellikle konserve mama tüketim sırasın da bir çok hayvan severin bildiği gibi konserve mama normal bir besin gıdasına ya da kuru mamaya göre daha çok su ihtiyacına yol açar bu durum da her Bazı kediler taze su ile beslenmektedir. Bu durum da her gün taze su doldurmanız kediniz için ideal bir davranıştır.

Dr.Clauders Ördekli Prebiotik Kedi Konservesi günlük kullanım miktarı ile veteriner hekiminize danışmadan hareket etmeyiniz.

Dr.Clauders Ördekli Prebiyotik Kedi Konservesi

Arkasında seri numarası son kullanma tarihi ve üretim tarihleri yazıyordur. Bunları alırken mutlaka inceleyiniz. Belirli internet sitelerinden alınması ve aynı zaman da veteriner kliniklerinden de ve petshoplardan da temin etmeniz mümkündür.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM