blogspot visitor counter
Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi Kediler en çok sever? sorunun cevabı ne desek, balık dışında bir şey söyleyen olmaz herhalde. Bir de balığın yanına karides olursa, kediler bayram yapar herhalde. Bunları niye söyledik. Artık evlerde çok yoğun bir biçimde evcil […]

reklam

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi

Kediler en çok sever? sorunun cevabı ne desek, balık dışında bir şey söyleyen olmaz herhalde. Bir de balığın yanına karides olursa, kediler bayram yapar herhalde. Bunları niye söyledik. Artık evlerde çok yoğun bir biçimde evcil hayvan besleniyor. Bu beslenen evcil hayvanların büyük çoğunluda genel de kediler oluyor. Evinde kedi besleyenlerin de büyük çoğunluğu baktığı kedinin beslenmesi içinde genel olarak mama tercih etmekte. Kedi maması ve kedi konservesi üreten piyasada satılan çok fazla marka var. Bu markaların da geniş bir ürün yelpazesi var.

Bu markaların içinde Dr. Clauder’ i ürettiği Alüminyum Karides & Morino Balıklı kedi konservesi en çok satılan ürünler arasında. 100 gr ağırlığın da olan mamanın piyasa satış fiyatı 2,47 TL’dir. Dr Clauder’ in ürettiği kedi mamalarının ambalajları kolay açılabilir olarak yapılmakta . Kaliteli bir içeriğe sahipler.

Dr. Claudsers Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi konservesi içerdiği etkin besin maddeleri kırmızı et, balık ve tavuktur. Kediler için yeterli miktarda protein barındıran mama, kediler için dengeli bir besin kaynağıdır. Dr. Clauders bir Alman markasıdır ve ürettiği kedi mamalarının içinde koruyucu katkı maddesi veya zararlı bir içerik bulunmamaktadır. İçinde bulunan etkin besin maddelerinin dışında morino balığı, tahıl, vitamin ve mineraller bulunmaktadır.

Mamayı analitik bileşenlerine ayırarak incelerseniz, ham protein miktarı % 7,5′ tur. Ham yağ oranı % 4,5 , ham kül miktarı % 2,5, ham lif oranı da % 0,5′ tir. Kedi maması konservesinim içinde E vitamini bulunmaktadır. Alfa tokoferilasetat miktarı 15 mg’ dır. Bakır sülfat olarak pentahidrat miktarı 1 mg’ dır.

Baktığınız kedi yetişkin bir kedi ise ve Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi ile besleyecekseniz bir günde ortalama 4 porsiyon vermeni gerekiyor. Kedinize mama verirken her zaman yanında temiz içme suyu da veriniz.

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino balıklı kedi konservesini saklarken oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Söylemeyi unutmayalım, Dr. Clauders’ in ürettiği alüminyum karides & morino balıklı kedi konservesi lezzet olarak en yüksek kalitede olacak şekilde üretilmiştir. Piyasada en çok satılan kedi maması çeşitlerinden biri olup, kedilerin lezzet olarak da en sevdiği mama çeşididir.
Siz de eviniz de bir kedi beslemeye karar verdiyseniz ya da zaten besliyor iseniz ve beslediğiniz kedinizin damak tadına uygun bir mama bulamadıysanız, gönül rahatlığı ile Dr. Clauder’sin ürettiği bu mama çeşidinden verebilirsiniz. Alüminyum karides & morino balıklı kedi konservesi üstün lezzet kalitesinin yanında kedinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve minerallere de sahiptir. Bunun yanında kedilerin dengeli beslenmesi için özel olarak formüle edilmiştir.

Dr. Clauders Kedi Alüminyum Karides & Morino Balıklı Kedi Konservesi

Piyasa da çok marka var diyerek tereddüde düşmeyin, raflardaki değişik markaların ürünleri ile kıyaslayın içeriklerini okuyun. İnternet üzerinden de kedi mamaları olarak girip bir çok markanın ürünlerinin içeriklerini görebilirsiniz. Kıyaslama yaptığınızda da aradaki farkı kendiniz göreceksiniz . kendimiz için nasıl gıda söz konusu olduğunda en iyisini ve en lezzetlisini almaya çalışıyor isek, bakımını üstlenip eve getirdiğimiz kedi de artık evin bir parçası olduğuna göre onun da gıda ihtiyacı için en kaliteli ve en lezzetli mama çeşidini seçmemiz gerekir. Hal böyle olunca, Dr. Clauders’ in ürettiği kedi mamalarını rahatlıkla tercih edebiliriz. Ekstra olarak morino balıklı, karidesli seçim en lezzetli mama tercihi olur.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM