blogspot visitor counter
Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi

Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi

Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi Pek çok kişi artık evinde bir kedi veya köpek besliyor. Evcil hayvanlarımız artık hayatımızı ve evlerimizi bizimle paylaşıyor, çocuklarımıza ve bize arkadaş oluyorlar. Ancak evcil hayvanlarımız da ailemizin birer parçası ve tıpkı çocuklarımıza gösterdiğimiz özen gibi bizden ilgi bekliyorlar. Evimize bir kedi ya da köpek aldığımızda onunla onun ömrü […]

reklam

Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi

Pek çok kişi artık evinde bir kedi veya köpek besliyor. Evcil hayvanlarımız artık hayatımızı ve evlerimizi bizimle paylaşıyor, çocuklarımıza ve bize arkadaş oluyorlar. Ancak evcil hayvanlarımız da ailemizin birer parçası ve tıpkı çocuklarımıza gösterdiğimiz özen gibi bizden ilgi bekliyorlar. Evimize bir kedi ya da köpek aldığımızda onunla onun ömrü boyunca birlikte olacağımızı ve onun sorumluluğunu alacağımızı unutmamalıyız. Bu yüzden evcil hayvanımızın bakımına dikkat etmeli, gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılamalıyız. Rutin bakımları ve aşıları yapılan bir kedi veya köpek uygun yaşama ortamını sağladığımızda mutlu bir ömür sürecek bizlerin en yakın dostu olacaklardır. Evcil hayvan bakımında aşı ve kontrollerin yanı sıra uygun yaşama ortamı ve beslenme de çok büyük önem taşır. Evcil hayvanımıza evimizde bir yer ayırmalı oyun oynayacağı, enerjisini harcayabileceği imkanlar sağlamalı ve günde bir iki saatimizi onunla geçirmeliyiz.

Evcil hayvanlarda beslenmenin yeri de önemlidir. Evcil kedi veya köpeğimizi kesinlikle kendi yiyeceklerimizle ya da yemek artıklarıyla beslememeliyiz. Yemeklerimizde kullandığımız tuzlar, yağlar ve baharatlar kedimizin ya da köpeğimizin gelişimini, bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini olumsuz yönde etkileyecektir. Bu durum evcil hayvanımızda çeşitli rahatsızlıklara, ağız kokusu, diş taşı gibi sorunlara, bağırsak problemlerine yol açabilmektedir. Peki kedimizi neyle beslememiz daha doğru olur diyorsanız bunun cevabı çok basittir. Günümüzde kediler için hazırlanmış çok çeşitli kuru veya konserve mamalar her yerde kolayca bulunabilmektedir. Kedilerin her türlü ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan bu mamalar kedilerimizin sütten kesildiği andan itibaren yaşına ve ırk özelliklerine uygun olması koşuluyla kullanılabilir. Kedimizin olması gereken büyüklüğe ulaşabilmesi, uzun ve sağlıklı bir ömür geçirebilmesi için kedimize uygun olan bir mamayı tercih ederek kullanmamız çok önemlidir. Kedimize hangi mamanın uygun olacağı konusunda veterinerden en doğru bilgiyi alabiliriz.

Kedilerimizi beslerken kullanabileceğimiz iki çeşit mama vardır. Bunlardan en yaygın olarak kullanılanı kuru mamalardır. Bu tür mamalar kedilerin kemik ve diş gelişimini desteklemekte, sağlıklı bir derisi ve tüyleri olmasına yardımcı olmaktadır. Ancak haftanın belli günlerinde kedimize yaş mama da vermeliyiz. Yaş mama seçerken içeriğine, kedimize vereceği faydalara dikkat etmeli, kedimize en uygun ve en faydalı olabilecek mamayı tercih etmeliyiz. Dr.Clauders pek çok çeşitli yaş kedi mamalarıyla kedi maması pazarında önemli bir yere sahiptir.

Kedinizin fiziksel ihtiyaçlarını en iyi şekil de karşılayabilecek yaş konserve mamaları arasında Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi kedinizin bağırsak sistemini düzenlemesinin yanında lezzetli içeriğiyle kedinizin damak tadına da hitap edecektir. Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi özenle seçilen etleriyle kediniz için çekici bir lezzet alternatifi sunar. İçeriğinde bulunan yüzde 22 karides oranı yaş mamalar arasında gurme bir yere sahip olmasını sağlamıştır. Kaliteli inulin ve prebiyotik etkisiyle kedinizin bağırsak hareketlerini düzenler. Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermeden hazırlandığından kediniz için hiçbir zararlı madde içermez. Aynı zamanda kedinizin sağlıklı gelişimi için gerekli olan A, E, D vitaminleriyle beraber taurin de içerir. Bu sayede kedimizin sağlıklı gelişimi için gerekli olan tüm besin maddelerini içinde barındırır. İyi seçilmiş etleriyle çekici lezzete sahip Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi kediniz için vazgeçilmez olacaktır.

Dr. Clauders Karidesli Prebiyotik Kedi Konservesi

Ancak her türlü kuru veya konserve mamalarda olduğu gibi kedinizin beslenmesinde mutlaka taze içme suyunu kedinizin mamasının yanında bulundurmanız önemlidir. Özellikle sıcak günlerde kedinizin susuzluk çekmemesi ve yediği mamayı iyi sindirebilmesi için su ihmal edilmemelidir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM