blogspot visitor counter
Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli

Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli

Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli Mama seçimi, kedi bakımı konusunun içinde yer alan çok önemli bir konudur. Doğru bir mama seçmek demek kedinizin sağlıklı ve uzun bir hayat sürmesine katkı sağlamak demektir. Her kedi sahibi insan çünkü kedisinin sağlıklı ve aynı zamanda uzun bir yaşam sürmesini ister. Bu isteğe ulaşmanın bir yolu da […]

reklam

Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli

Mama seçimi, kedi bakımı konusunun içinde yer alan çok önemli bir konudur. Doğru bir mama seçmek demek kedinizin sağlıklı ve uzun bir hayat sürmesine katkı sağlamak demektir. Her kedi sahibi insan çünkü kedisinin sağlıklı ve aynı zamanda uzun bir yaşam sürmesini ister. Bu isteğe ulaşmanın bir yolu da kediniz için doğru mamayı seçmekten geçer. Kediniz için doğru olan mamayı seçmeniz için aslında çok şey bilmenize gerek yok. Kediniz ile ilgili olan 4 şeyi bilmeniz aslında doğru mama seçmenin 4 ana faktörünü oluşturmaktadır. Doğru mama seçmenin 4 ana faktörü şunlardır:

• Kedinizin Yaşı
• Kedinizin Kilosu
• Kedinizin Cinsiyeti ve Kısırlık Durumu
• Kedinizin Cinsi

Kedi sahibi bir insan, kedisi için doğru mamayı seçmeden önce ilk olarak kedisinin yaşını bilmelidir. Yavru kediler ve yetişkin kediler için üretilen mamalar ayrıdır. Bu mamalar arasında ki en temel farklı ise içeriğindeki yağ ve protein oranları oluşturuyor. Bu neden eğer yavru bir kediye sahipseniz mama paketinin üzerinde “Junior’’ ibarelerinin bulunduğu mamaları; yetişkin bir kediye sahipseniz de mama paketinin üzerinde “Adult’’ ibarelerinin bulunduğu mamaları kediniz için tercih edebilirsiniz. Kedi sahibi bir insanın kedisi için doğru mamayı seçmeden önce bilmesi gereken bir başka konu ise kedisinin kilosudur. Kedisinin kilosunu bilmek ve ayrıca aktivite durumunu bilmek bir insanın kedisi için doğru mamayı tercih etmesinde çok önemlidir.

Bu tür kilolu kediler için özel üretilen mamaları tercih etmeniz kediniz adına daha doğru olacaktır. Çünkü bu özel mamaların kalorisi diğer yetişkin mamalara göre daha düşüktür. Kedinizin cinsiyetini ve kısırlık durumunu bilmek kedi sahibine doğru mama seçme konusunda yardımcı olacak bir başka faktördür. Kısırlaştırılmış olan kediler kilo almaya daha elverişli olabildiğinden bu tür kediler için özel olarak üretilmiş olan mamaları tercih etmeniz kediniz için daha uygun olacaktır. Kedi sahibi bir insanın kedisi için doğru mamayı seçmeden önce bilmesi gereken son konu ise kedisinin cinsidir. Burada kedinizin cinsini bilmenizin aslında temel nedeni; tüy uzunluğudur. Çünkü uzun tüye sahip olan kediler farkında olmadan tüy yumaklarını yutabilmektedir. Tüy yumaklarını yutan kediler de ise sindirim sistemi problemleri yaşanabilmektedir. Eğer uzun tüylü bir kediye sahipseniz içeriğinde malt olan mamaları tercih etmeniz kedinizin sağlığı açısından daha doğru olacaktır.

Dr. Clauder Kedi Konserve Maması Tavşan Etli

Kedinizin hem sağlığını koruyacak hem de lezzetli bir şekilde beslenmesini sağlayacak doğru bir mama; “Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli. Bu mama, içeriğinde kullanılan kaliteli malzemelerle kedinize eşsiz bir mama deneyimi sunar. Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli, içeriğinde hiçbir katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu bulundurmaz. Kedinizin sağlığı bu mamada ön planda tutulmuştur.

Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli, içerisinde bulunan malzemelerle kedinizin günlük beslenmesine ve dengeli enerjisine katkı sağlayacak bir mama özelliğine sahiptir. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyan Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli, kedinizin her beslenmesine kedinize lezzetli bir tazelik sunar. Alman markası olan Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli kedinizin sağlıklı beslenmesini ön planda tutarak üretilmiştir. Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etli, veteriner hekimler tarafından sürekli geliştirilerek kedinize her zaman daha iyi mamayı sunmak için çalışmaktadır. Kedinizin sağlıklı beslenmesini ve aynı zamanda seveceği bir mama ile beslenmesini istiyorsanız siz de kedinize Dr. Clauder’s Kedi Konserve Maması Tavşan Etliyi güvenle verebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM