blogspot visitor counter
Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması Sindirim sisteminin desteklenmesinde yardımcı olan bu ürün kedilerin yediği besin kadar dışkılama kalitesini de yükselmektedir. İçinde ki karbonhidratlar(pirinç) ile lif dengesini korumaktadır. Mide ve ciltteki hassasiyeti olan kedilere yönelik içinde bulunan kuzu eti proteinleri, dışkı kokusu olan […]

reklam

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Sindirim sisteminin desteklenmesinde yardımcı olan bu ürün kedilerin yediği besin kadar dışkılama kalitesini de yükselmektedir. İçinde ki karbonhidratlar(pirinç) ile lif dengesini korumaktadır. Mide ve ciltteki hassasiyeti olan kedilere yönelik içinde bulunan kuzu eti proteinleri, dışkı kokusu olan kedilere yönelik yukka çiçeği, sağlık göz ve kalp fonksiyonları için Taurin, esnek deri , parlak ve ipeksi bir tüy için omega 3 & 6 içerir. İdrar yolu düzenini sağlamak ve işlevini yerine getirmesi için formüle edilmiştir.

İçindekilere bakacak olursak ; pirinç, mısır, mısır gluteni, buğday, buğday unu, balık unu, keten tohumu, kurutulmuş yumurta, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş bira mayası, yukka çiçeği, hindiba tozu, koyun eti, arpa, kümes hayvanı eti.

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzulu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması özellikleri ;

İdrar yolu işlevini destekler , göz ve kalp fonksiyonlarını güçlendirir , esnek deri ve ipeksi tüy , dışkı kokusunda azalma , cilt ve mide hassasiyetine destek , sindirim sistemini destekleme, lif dengesini koruma

Bir yaş ve üzeri kediler için tavsiye edilen bu ürün yukarıda sayılan özelliklerin yanında kedilerin karbonhidrat, protein, vitamin, çinko ve demir ihtiyacına da sağlamaktadır. İçerisinde ki pirinç sayesinde deri ve tüy sağlığının gelişmesin de önemli rol oynamaktadır. İçerisinde ki kuzu eti ise ; kedilerin kalp ve göz sağlığı fonksiyonları için önemlidir. Kümes hayvanı ve balık etleri içeren özel formülü ile sindirim sistemine destekçi olur.

Garanti Süresi 24 ay olan ürünün yurtdışına satışı yoktur. Mama Tipi olarak kurudur. Kilogram olarak 10-17 kg arasındadır. Yetişkin kediler ve bir yaş üzeri kedilerde kullanılması tavsiye edilir. Yetişkin kedilerde su ile tüketimi, bir yaş ve üzeri kediler de süt ile tüketimi önemlidir.

Neden Chicopee Adult Lamb Rice mamasını kullanmalıyım ?

Yavru kedilerde hızlı bedensel gelişim sağlaması, yetişkin kedilerin zamanla hareketlilik fonksiyonunu kaybetmesine yönelik destekçi ürün olması, Kabızlık problemi çeken kedilerde sindirim sistemini kolaylaştırıp gastrit oluşumunun önüne geçilmesi, görme yetilerini yeni kazanan yavru kedilere yönelik içerisinde ki taurin besini, kalp ve göz sağlığını maksimum seviyeye çıkarabilme, kedilerde tokluk hissi, İçerisinde ki keten tohumu etkisiyle güneşten alacağı enerjinin %40’ını karşılama, Protein, karbonhidrat, vitamin, demir ve çinko ihtiyacını içerisinde ki besinlerle karşılayabilme.

Yağlanma sonrası kedilerde ki sürekli uyuma hissi ve yavaş kıpırtılar tembelliğe sevk edebilir. Bu durumdan kedileri kurtarmak için sadece hareket etmesi gerekli değildir. Mamanın içerisinde ki hindiba tozu kedilerin yediği besinlerdeki yağ molekülünü tutup dışkılama yoluyla dışa atılmasını sağlar. Kaslarda yağ olarak depolanmadan atılan bu yağ moleküllerinin yerine kuzu eti ve içerisinde bulunan kümes hayvanları eti(kurutulmuş) atılan besinin doğal olarak karşılanmasını sağlamaktadır. Uzman veterinerlerce hazırlanan Chicopee Adult Lamb Rice ürünleri kedilerin gelişimsel büyümesini de göz önüne alarak çeşitli kuru mama ürünleri de üretmiştir. Bu ürünleri görmek ve incelemek için 24 saat online olan resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapıp site üzerinden sipariş verebilirsiniz. Memnun kalmadığınız taktirde geri iade etme ve 24 ay garantili ürün olarak siz kullanıcılarına güven sağlamaktadır.

Kedilerin yaşına ve yaşamsal fonksiyonlarına göre verilmesi gereken bu kuru mama ürünü paketinin üzerinde bulunan kullanma talimatları ve gram olarak kaç yaşındaki kediler için ne kadar oranda mama verileceği ek olarak besin tablosu halinde gösterilmiştir.

Chicopee Adult Lamb Rice Kuzucu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Bu besin tablosunda gösterilen beslenme kg’ları dışında ekstradan kedinizin sevdiği diğer günlük besin ihtiyacını karşılayan ürün ekleyebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM