blogspot visitor counter
Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması

Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması

Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması Hayvansever insanlar olarak hayvanlarımıza karşı olan sevgi ve saygımızı onlara duyduğumuz duyguları her an onlara hissettirebiliyoruz ve aynı duyguyu onlardan da alabiliyoruz. Hayvanlara olan duyduğumuz bu sevgi onlara karşı yapılan bakımı, besin ihtiyaçları ve sağlığı oldukça önemlidir. Bakımı konusunda onların aşısı, temizliği gibi birçok unsur öne sürülebilir. Besin ihtiyacı […]

reklam

Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması

Hayvansever insanlar olarak hayvanlarımıza karşı olan sevgi ve saygımızı onlara duyduğumuz duyguları her an onlara hissettirebiliyoruz ve aynı duyguyu onlardan da alabiliyoruz. Hayvanlara olan duyduğumuz bu sevgi onlara karşı yapılan bakımı, besin ihtiyaçları ve sağlığı oldukça önemlidir. Bakımı konusunda onların aşısı, temizliği gibi birçok unsur öne sürülebilir. Besin ihtiyacı ve sağlığına gelindiğinde onların yediği yiyeceklerin içeriği, onlara alınan mamaların içeriği vb. besinlerin ne kadar sağlıklı olup olmadıkları konusudur. Bu hayvanların sağlığı konusunda en önemli unsurlar arasına bu maddeler girmekte. Özellikle de alınan mamalar hayvanlar için çok önemli. Hayvan sahibi olarak alınan maddelerin içeriğine, katkı maddesine, ne kadar uygun olup olmadığına bakmak çok önemlidir. Özellikle de kediler için.

Öncelikle bir kedi sahibiyseniz mama seçiminiz neye göre olmalı ?

Bir kedi sahibi olarak mama seçiminde zorlanmanız yanlış değildir. Şuan ki piyasa da oldukça fazla çeşit mama bulunmakta. Bu mama seçiminde yapmanız gereken ilk olarak kedinize ve yaşına uygun hatta kedinizin sevebileceği bir mama grubunu seçmek. Bu hem sizin açınızdan kolay olacak hem de kendiniz için iyi olacak. Özellikle de kedinin yaş grubuna uygun mama seçmek fayda sağlayacaktır. Kedilerin hasta olması çok kolay olabiliyor. Bu hastalığın sebeplerinden biri dışarıda veya sokak kenarlarında bulduğu kemik vb. unsurları yemesi ve hastalanması. Ayrıca bu unsurdan beslenirken sıvı tüketmemesi ve idrar yollarında sorun oluşması, böbreklerde oluşabilecek rahatsızlıkların yaşaması gibi birçok sıkıntı olabiliyor. Bu yüzden kedilerimizin besin kaynağına dikkat edip onların dışarıda yememesinin sağlamak büyük önem taşıyor. Hayvanlarımızın mama seçiminde ise tavsiyede bulunulan, tavsiye edilen Champion Somon Balıklı Konserve kedi mamasıdır. Bu mama kediler için oldukça uygun kediler tarafından sevilen türdür. Tabi her kedi için uygun olmayabilir. Alerji durumu olabilen, tüy dökme durumu gibi birçok sebep olabilir fakat genel olarak her kedi için uygundur.

Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması nereden bulunur ?

Bu kedi maması büyük alışveriş mağazalarında pet shop grup bayilerinde ve internet üzerinden yapılan satış sitelerinde bulmak mümkündür. Eğer internet üzerinden almayı düşünüyorsanız güvenilir sitelerden almak iyi olacaktır. Avm alışveriş merkezlerinde veya petshop gibi yerlerden almayı düşünüyorsanız kediniz için uygun olup olmadığını, alerji sorunu yapıp yapmayacağını sormak iyi olacaktır.

İçeriğinde bulunan maddeler nelerdir ?

Tam dengeli ve lezzetli mama, demir, çinko ve selenyum, bakır, manganez, mineraller, sebzeler, et ve et ürünleri, tahıl ürünleri, şeker, vitaminler…

Mamanın kedilere olan etkisi nedir ?

Besin dengesi kediler için oldukça uygundur. Kedilerimizin sağlıklı sindirim düzeyinin oluşması, yüksek zinde olması, enerji bakımından uygun olması, Et ve et grubunun forma sokması sağlığa kavuşturması (%4 oranında ton balığı) sağlıklı dişlerin olmasını sağlama ve kemik bakımından uygun duruma gelmesini sağlayan düzeyli mama grubuna girmektedir. Ve ayrıca yaş mama durumunda olduğundan dolayı hayvanlarımızın sıvı kullanımındaki ihtiyacını da karşılamaktadır.

Evcil hayvanım kedi Champion Somon Balıklı Konserve mamasını sevmez ise ne yapmalıyım ?

Champion Somon Balıklı Konserve Kedi Maması

Eğer hayvanımız bu mama grubundan rahatsız olma gibi bir durumla karşılaşırsa veya bu durumu siz hissederseniz mamayı değiştirin, önceden kullandığınız bir mama olabilir onu kullanabilirsiniz veya bir veterinere götürüp kedinin durumunu mamanın uygun olup olmayacağını sormakta sakınca yoktur ki bu hem sizin hem de kediniz için gayet sağlıklı bir durum olacaktır. Bir hayvan sever olarak bu durumlarda korkma vb. durumlara gerek yoktur.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM