blogspot visitor counter
Champion Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Champion Kedi Maması

Champion Kedi Maması

Champion Kedi Maması Champion kedi maması doğal kaliteli ürünlerden, sindirimi kolaylaştırıcı ürünlerden, ve sağlıklı, özenle seçilmiş besin gruplarından üretilen bir kuru gıda kedi mamasıdır. Kokusu, tadı, iştah kabartıcı içeriği ile kedilerin vazgeçilmezi olmaya devam eden champion kedi maması hayvansal protein olarak da içerik olarak zengin üretilmiştir. Yüksek oranda proteine sahip olması sindirimi kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. […]

reklam

Champion Kedi Maması

Champion kedi maması doğal kaliteli ürünlerden, sindirimi kolaylaştırıcı ürünlerden, ve sağlıklı, özenle seçilmiş besin gruplarından üretilen bir kuru gıda kedi mamasıdır. Kokusu, tadı, iştah kabartıcı içeriği ile kedilerin vazgeçilmezi olmaya devam eden champion kedi maması hayvansal protein olarak da içerik olarak zengin üretilmiştir. Yüksek oranda proteine sahip olması sindirimi kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. İçerisinde tahıl grubu, yulaf, buğday, et, balık, tavuk eti mevcut olup bir kedinin isteyebileceği ve iştahını açacak tüm besin gruplarına sahiptir. A, D, E vitaminleri açısından zengin olan champion kedi maması güçlü ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için kedilerin ihtiyacı olan tüm vitaminlere sahiptir. Bu zengin vitaminler sayesinde ise potansiyel hastalık, sürekli hastalık riskini en aza indirmeye çalışır. İçerisinde bulunan besin grupları, vitaminler, yağ asitleri, bir hayvanın bir kedinin isteyebileceği aktif ve sağlıklı yaşam süreci için gerekli besinlere sahiptir. Her besin grubu miktar olarak ihtiyaç olan kadarıyla bulunmaktadır. İçindeki ürünlerin hammaddelerin renklerini alır ve yapay gıda boyası içermez. Kendi doğal renklerine sahiptir.

Kedilerin ağız ve diş yapılarına göre ileri teknoloji ürünleri sayesinde tane büyüklükleri ve küçüklükleri ayarlanır. Dişlerin ezebileceği şekilde mamalar ufalanacak şekilde üretilmiş olup aynı anda diş temizliğini de yapabilecek kuru besinlerdir. Plak, leke, tartar ve kötü koku oluşumunu engelleyici özelliğe sahiptir. B3 vitamini ile ağız ve diş sağlığını koruyucu ve bakteri üretilmesini engelleyici içeriğe sahiptir. Özel ambalajları sayesinde ürünün tazeliğini ve lezzetini koruyacak şekilde paketlenmiştir. Yaygın dağıtım ağı ve hızlı ürün satışı sebebiyle ürünün bayatlamaya ve lezzetini kaybetmesine olanak sağlamadan ürün tüketilir. Gelişen üretim teknolojisi bu ürünü tüketici için albenili olarak satın almaya teşvik eder. Sağlıklı ve güçlü, parlak tüyler için içerisinde bulunan omega 3 ve diğer vitaminler sayesinde tüy oluşumunu destekler. Sağlıklı deri oluşumu için ise A ve B2 vitamini ihtiyacını karşılar. Kalsiyum, fosfor, demir, çinko, magnezyum, D vitamini sayesinde güçlü, sağlıklı, beyaz, her şeyden etkilenmeyen, hassas olmayan dişler ve ağız yapısı ortaya koyar. Hareketlerini rahat yapabilmeleri için kemik sağlığını korur ve güçlendirir ayrıca bu besinler. Yüksek oranda hayvansal protein içermesi çeşitliliği ve sindiriminin kolay olması kasların ve kemiklerin sağlıklı olmasını rahat ettirebilmelerini sağlar. Esnek ve sağlam bir vücut oluşmasına yardımcı olur.

İçerdiği kaliteli besinler ve yağlarla, eriyebilen liflerle sindirimin rahat olmasını bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur. Dışkı ve idrarın belli bir ortalamada olması gerekir champion kedi maması bunu sağlamış ve dışkıda ki kokunun azaltılmasını sağlamıştır. İçerisinde bulunan keten tohumu ile tüylerin dökülmesine engel olur ve içindeki lifler sayesinde tüy yumaklarının rahat bir şekilde bağırsaklardan geçip dışkıyla atılmasını kolaylaştırıcı özel formüle sahiptir.

Kedilerde fazla görülen idrar yollarında taş oluşumunu ve daha rahat idrarlarını yapabilecek şekilde uygulanan formülü büyük bir rahatlık yaratmaktadır. Üriner sistem sağlıkları korunmaktadır bu yolla. Yağlar enerji kaynaklarıdır ve onların gerek duyduğu tüm enerji yapıcı yağlar champion kedi maması içinde mevcuttur. Yağ asitleri eriyen vitaminleri taşır ve lezzette herhangi bir kayıp olmaması için formüle edilmiştir.

Kuru mamalarda yetişkin, yavru, kısırlaştırılmış, kilolu, ileri yaş için Yaş mamada yavru ve yetişkin grup için çeşitleri bulunmaktadır. Av hayvanlı yaş kedi maması sebze içeriği ve av hayvanları parçacıklarıyla kedinizin tüm besin ihtiyacını karşılar. Bakımlı tüyler, esnek vücut, güçlü kasların oluşumunda faydalıdır. Balıklı yaş kedi maması özemle seçilmiş balıkların etleri ile çok lezzetli tam kedilerimizin istediği gibi bir lezzeti ona sunar. Gözler için sağlıklı bir mama olup kedilerin vücut sağlığı içinde faydalıdır. Parlak gözler ve esnek bir vücut için faydalıdır.

Champion Kedi Maması

Dana etli kedi maması kedinizin tüm besin ihtiyacını eksiksiz bir biçimde karşılar ve hayvansal proteinlerin fazla olması nedeniyle gelişim sürecinde olumlu etki yaratır. Kusuru olmayan pürüzsüz bir beslenme düzeyine kavuşturur kedimizi.

Kedimizin ihtiyacı olan sağlıklı, kaliteli, doğal, yapay renklendirici olmayan tüm besinleri bu mama grubu içinde bulabilir ve gönül rahatlığıyla yedirebiliriz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM