blogspot visitor counter
Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması

Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması

Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması Champion marka evcil hayvan mamaları yurt çapında oldukça bilinen bir mama markasıdır. Tropikal Pet’in tescilli bir markası olarak 2000 yılından bu yana çok yaygın olarak kullanılan mamalar içinde ilk sıralardan ödün vermemektedir. Champion marka mamalar yüksek kalitededir. Mama üretimi, hayvan sağlığı, besin değeri gibi konularda işinin uzmanı kişilerin […]

reklam

Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması

Champion marka evcil hayvan mamaları yurt çapında oldukça bilinen bir mama markasıdır. Tropikal Pet’in tescilli bir markası olarak 2000 yılından bu yana çok yaygın olarak kullanılan mamalar içinde ilk sıralardan ödün vermemektedir. Champion marka mamalar yüksek kalitededir. Mama üretimi, hayvan sağlığı, besin değeri gibi konularda işinin uzmanı kişilerin denetiminde üretim yapılmaktadır. İçerik olarak kedinizin protein ihtiyacını üst düzeyde karşılayacak niteliktedir. Bu mama ile beslenen kedilerin bağışıklık sisteminin güçlü ve sağlıklı olması için destek veren tam ve dengeli bir beslenme sağlamaktadır.

Kedinizin sağlıklı bir deriye sahip olmasını dolayısı ile parlak tüylerinin olmasını sağlar. Tam ve dengeli beslenme ve içeriğinin yeterli seviyede oluşu sayesinde sağlam kemik ve diş yapısını da destekleyen bir mama markasıdır. İçeriğinde taurin bulundurmaktadır. Bu kediler için sağlıklı yaşlanmayı vaat eden bir maddedir. Kolay sindirilebilirliği sayesinde sindirim sisteminin sağlığına da katkıda bulunmaktadır. Kesinlikle renklendirici içermez. Bu mama markası kedilerin yaşına, kilosuna, cinsine, kısırlaştırılmış olup olmadığına ve diğer birçok sebebe dayanarak farklı şekillerde beslenmesi gereken kedi dostlarımız için oldukça fazla alternatife sahiptir.

Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması ile minik dostunuz için gerekli olan besin ihtiyacı tam olarak karşılanır. İçerik kalitesi ve zenginliği ile kedinizin sağlığını da korumaktadır. Dengeli bir şekilde beslenen kedinize ikram ettiğiniz bu mama ile onun kolay sindirilen bir mama ile beslenmesini sağlamış olacaksınız. Böylece kediniz ideal kilosunu korumuş olacaktır. Sağlıklı, parlak tüylerinin arasından parlayan gözleri ile size bakarken esnek kasları ile gerinerek uzanan kedinizin tam beslendiğinden ve ihtiyacı olan enerji miktarını aldığından emin olabilirsiniz.

Bu mama sayesinde kedinizin dışkısı sıkı ve az olmaktadır. Mama içeriğinde bulunan taurin ve aminoasitler optimal düzeydedir. Bu da bağışıklık sistemini destekler seviyededir. Mamam içeriğinde A.B. tarafından izin verilen antioksidanlarca korunan hayvansal yağlar, tuz, vitamin, mineraller, tahıllar, dana eti ve hayvansal proteinler bulunmaktadır. Protein oranı (en az) %32 iken yağ oranı en az %11- en fazla %17 olarak dengelenmiştir. Taurin (1000 mg/kg),A Vitamini en az 15.000 IU/Kg, D3 Vitamini en az (1.500 IU/Kg), E Vitamini en az (150 mg/Kg) olarak uzman kişiler tarafından dengelenerek kedinizin ihtiyacı olan enerji miktarı karşılanırken kedinizin gereksiz kilo alması da önlenmektedir.

Böylece kediniz kusursuz bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşayacaktır. Bu mama oldukça geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Hemen her cins kedinin severek tükettiği mama kedi sahipleri tarafından en çok tavsiye edilen mamalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanımı kolay, sağlıklı ve lezzetli bir mamadır. Kediniz ile çıkacağınız küçük yolculuklarda hemen çantanıza atıp çıkabileceğiniz niteliktedir. Muhafazası kolaydır. Mama yanında temiz bir kapta su bulundurulması kedinizin sağlığı açısından olumlu olacaktır. İçeriğinin kalitesi, çeşitliliği, tazeliği ve doğallığına oranla oldukça ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır.

Champion Dana Etli Yetişkin Kuru Kedi Maması

Avrupa standartlarında teknoloji kullanılarak kedilerin ağızlarına ve diş yapılarına elverişli olan boyutlarda tanelenen mamalar üretilmektedir. Bu mamanın tanecikleri ufalanmayı engelleyen lifli yapıya sahiptir. Lifli yapı sayesinde diş yüzeyi de temizlenmiş olmaktadır. Kedinizin dişi üzerinde oluşan leke, plak, tartar oluşumunu önler. Ayrıca ağız kokusunu da önlemektedir. Ağız sağlığını koruyan B3 (Niasin) vitamini içermektedir. Bu özelliği ile de çok fazla tercih edilen bir mamadır. Üretim ve paketlenme işlemleri tamamen uzman kişilerin denetim ve idaresinde oldukça hijyen bir şekilde, Avrupa standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kedilerinizi beslerken kilo ve enerji kontrolünü de sağlayan, sağlığını korumaya alan üst kalitede bir mama markasıdır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM