blogspot visitor counter
Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması

Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması

Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması Yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş dengeli beslenme sunan bir mamadır. Kedileri için en iyisini isteyenlere bu mamayı önerebiliriz. Tavuk etli kuru kedi mamaları arasında en iyisini, en lezzetlisini sunan mükemmel bir mamadır. İçeriğinde bulunan kalsiyum. Fosfor kemik sağlığına destek olur ve gelişim aşamalarına yardımcı olur. Özel bileşenleri eklem, kıkırdak […]

reklam

Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması

Yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş dengeli beslenme sunan bir mamadır. Kedileri için en iyisini isteyenlere bu mamayı önerebiliriz. Tavuk etli kuru kedi mamaları arasında en iyisini, en lezzetlisini sunan mükemmel bir mamadır. İçeriğinde bulunan kalsiyum. Fosfor kemik sağlığına destek olur ve gelişim aşamalarına yardımcı olur. Özel bileşenleri eklem, kıkırdak ve iskelet sağlığına faydalıdır.

Doğal vitamin ve mineraller sayesinde sağlıklı bir deri ve parlak tüylü gelişimi sağlar. Kullanılan bazı tahıllar sindirim sistemine oldukça faydalıdır. Besinlerden yararlanmasını maksimum dereceye çıkartır böylelikle az ve kuru bir dışkılama yapar.

Geliştirilmiş olan mineral ve içerikli sert taneli yapı sayesinde diş sağlığını korur. Doğal ve probiyotikler sayesinde sindirim bir hayli kolaylaşır parazit ve bakteriler kontrol altında tutularak zarar önlenir ve kedinizin bağışıklık sistemi mümkün oldukça güçlü ve sağlık bir hale gelmiş olur

Mamanın içeriğinde %35 civarı hayvansal yan ürün ve katkı unu olarak buğday ve bira mayası bulunur. Bağlayıcı olarak da, taurin ve vitaminler görülür.(A,D3,E,B1,B2) ve mineral olarak da (demir, çinko, magnezyum, bakır) antioksidanlar ve hayvansal yağlar bulunur.

Catia Tavuklu Yetişkin Kedi Maması Kediniz için alabileceğiniz en güzel ve en sağlıklı mamalar arasındadır. Bu sayede kediniz doğal formunu korur ve sağlıklı olur. Kediniz problemlerinden arınmış bir hal alır. İçindeki analizler ve katkı maddeleri doğrultusunda oluşturulan ve kediniz için en uygun mama halini almış Catia fiyat olarak da uygun bir mamadır.

Çünkü bazı maddeler bunlardan bir tanesi Tuz kedi sağlığı için oldukça kritik bir maddedir ve tuz miktarının yüksek olması kedinizde karaciğer rahatsızlığı dahil bir çok sorunu meydana getirebilir. Bu da kedinizin sağlık sorunları oluşturmasına bir etken olur. Kediniz zarar görmemesi ve kötü sonuçlar oluşmaması için bu konuya dikkat etmenizde fayda var. Aldığınız her ürünü iyi araştırmalı ve muhakkak en başta az miktarda vererek kedinizi gözlemlemelisiniz. Çünkü kedi doğal ve dinamik bir hayvandır ve muhakkak hoşuna gitmeyen bir şeyi size belli eder

Kediniz için sağlıklı bir mama olan Catia’yı denemelisiniz. Piyasada satılan mama çeşitleri arasında tavuk ve hayvansal tahıl ve yağ içerikli ürün kategorisinde Catia uygun olanlarından birisidir. Kediler için besin değerleri ve beslenme hayvan severler için önemlidir. Bu zinciri bu mamayı kullanarak korumuş olursunuz. Hem psikolojik hem de normal doğal davranış açısından kediniz çok makul ve normal bir hayat statüsünde evinizde yer alır. Tam anlamı ile haz ve lezzet almış diğer hayvanlar gibi kediler de bu sayede kendini güvende hisseder. Bu da siz çok sevdiğiniz kediniz ile aranızda güçlü bir bağ oluşturur. İnternet üzerinden bir çok mama bulunan ve markaları kara listede olan firmalardan uzak durmanızda fayda var.

Catia Tavuklu yetişkin Kedi Maması

Catia’yı aldıktan sonra dikkat edilecek bir husus da analiz değerli ve tüketim miktarıdır.Bu konuyu dikkat ederek uygulamanız ve incelemenizde fayda var. Hayvan severlerin yaptığı bir çok hatadan biriside mamanın fazla miktarda verilmesi ve bunun sonucunda hayvanda oluşan farklılıklardır. Analiz değerleri(protein, hamyağ, nem, ham selüloz, inorganik madde, metabolik enerji) den oluşur. Tüketim miktarı ise dikkat edilmesi gereken en önemi husustur ve kendinin kilosuna göre verilmesi uygundur.(1 kg lyada 2 kg ağırlığında bir kedi ye 40 gram vermeniz yeterlidir. Bu oranlar kedinizin aktivitesi ve iklim koşullarına göre farklılık gösterebilir. Bu kurallara dikkat etmenizde fayda vardır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM