blogspot visitor counter
Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi

Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi

Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi Kediler insanoğlunun hayatına girmiş evcil canlılar, koltukları tırmalar, yastıkları yırtar, perdeleri kemirir ama yine de sevimlidir. Kediler bu yaptıklarından sonra bile sevgi gösterilir. Evimizin dostları onlar ile evimizi paylaştığımız ve evimizde bakımlarını paylaştığımız canlılar. Kedilerin bakımları kolay gibi görünse de aslında sorumluluk isteyen ve bu sorumluluğu gerçekten alabilecek kişiler […]

reklam

Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi

Kediler insanoğlunun hayatına girmiş evcil canlılar, koltukları tırmalar, yastıkları yırtar, perdeleri kemirir ama yine de sevimlidir. Kediler bu yaptıklarından sonra bile sevgi gösterilir. Evimizin dostları onlar ile evimizi paylaştığımız ve evimizde bakımlarını paylaştığımız canlılar. Kedilerin bakımları kolay gibi görünse de aslında sorumluluk isteyen ve bu sorumluluğu gerçekten alabilecek kişiler için bakım bir zevk içinde geçer. İnsanlar kedileri sevdiğinden evlerine alır bakmaya başlar sonra sorumluluk zor gelir sokağa bırakırlar. Bu yanlış bir davranıştır.

Kediler ev ortamına önce alıştırılmalı ve evi iyi benimsemelidir. Onların ev ortamında yaşaması için gerekli tüm araç ve gerecin olması gerekmektedir. Bu araç gereç kedilerin yaşamlarını sürmesi için gerekli olandır. Ev ortamında kediler dışarı çıkmadıklarından dolayı çok uyku uyudukları biliniyor onun için uygun bir yatak hazırlanması gerekmektedir. Bu yatağa kedinin ulaşımı kolay olmalıdır. Kedi için bir mama kabı, bir su kabı olmalıdır.

Evdeki eşyalara zarar vermemesi için oyuncakları olmalıdır. Onlar ile oynar ev eşyalarına dikkati biter. Kedilerin tuvalet ihtiyacı için uygun ölçülerde ve içinden koku giderici özellikli kum olmalıdır. Kediler tuvalet sonrası eşelenen canlılar olduğu için etrafına kum dağıtmaması için dizayn edilmiş bir tuvalet kapı gereklidir.

Kediler çok kirlenmediği için sık sık banyo yapmasına gerek yoktur. Banyo yapası gerektiğinden uygun bir duş teknesi olmalı tüy ve deri sağlığı için ilaçlı su ve şampuanlar ile yıkanmalıdır. Kediler belirli aralıklarda aşıları için veteriner hekimlere görünmesi gerekmektedir.

Kedilerin beslenmesi ve mama seçimi;

Kediler inatçı canlılar olduğu için mama konusunda çok seçici ve beğenmesi zor canlılardır. Beslenme alışkanlıkların da seçmiş olduğu mamayı değiştirmek çok zordur. Bunun için ilk seferinden uygun mama seçmek çok önemli bir detaydır. Mama seçiminde kedinin yaş ,ırk ve kilosu düşünülerek seçim yapılması uygundur. Mama seçimi için içeriği çok önemlidir. Taze ve kaynağı belli olan bol et ilk sırada olmalıdır. Tahıl asla içermemesi gerekmektedir. Tahıl kediler için beslenme değeri olmayan ve kediler için alerjik reaksiyon tehlikesi yaratan bir üründür. Bundan dolayı kedi mamalarında tercih edilmez.
Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi bu kaliteli mamayı inceleyelim, Kediler için neden uygun anlatalım. Öncelikte mama içerisinden taze ve uygun çok kaliteli balıketi bulunmaktadır. Kaliteli ve kaynağı belli olan balıketi ile proteinler ve dengeli mineraller ile karma yapılmış ve özel soslar ile lezzetlendirilmiş mama kedilerin vazgeçilmez yemekleri arasındaki yerini almıştır.

Mamada asla renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. Tahıl ve türevi ürünler içerisinden yoktur. Kedilerin sağlığını düşünen ve bu mantık ile üretim yapan Brit Premium mamaları ileri teknoloji üretim tesisleri ve dağıtım ağı ile tüm dünyada kedi dostlarının beğenisine sunulmuştur.

Brit Premium CatPouches Balıklı Kedi Konservesi

Kediler sahiplerine beğenisini söyleyemez ama Brit Premium maması kedilerin yemeğe doyamadığı ve mama saati geldiğinden aradığı mamadır. Onun için pratik kullanımı olan kaliteli ambalajları ile sindirim oranı yüksek bol vitamin ve protein oranı olan mama kedilerin vazgeçilmez lezzetleri arasındadır. Kaybetmiş olduğu enerjiyi verir beslenme sağlıklı büyüme ve yaşama konusunda kullanım olarak uygun mamadır. Her bütçeye uygun avantajlı fiyatlar ve bir günde teslim seçenekleri ile kedi sahiplerinin kedileri için iyi bir mama seçmesini beklemektedir. Onlar için en iyisini sahipleri seçmektedir. Bu konuda kendisi için en iyisini seçen insanoğlu kedisi içinde bunu yapmalı ve kaliteyi ucuza almalı Brit Premium mama seçmelidir. Kediniz ziyafet çeksin ve bayram yapsın. Bu sahiplerin elinden kedinizi yaşatmak veya kötü son

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM