blogspot visitor counter
Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi

Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi

Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza evde, bahçemizde kısacası hayatımızın içerisinde yer edinmiş minik dostlarımız olan kediler ile ilgili bir makale yazarak bilgilendirme gereği duyduk. Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza öncelikle belirtmek isterim ki beslediğimiz hayvanlara özellikle kedilere özen göstermeliyiz ki onlar daha sağlıklı bir yaşam yaşayabilmeliler ve […]

reklam

Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza evde, bahçemizde kısacası hayatımızın içerisinde yer edinmiş minik dostlarımız olan kediler ile ilgili bir makale yazarak bilgilendirme gereği duyduk. Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza öncelikle belirtmek isterim ki beslediğimiz hayvanlara özellikle kedilere özen göstermeliyiz ki onlar daha sağlıklı bir yaşam yaşayabilmeliler ve bizlerde yanlarında dururken sağlıklı bireyler olarak yaşamımıza devam edelim. Kediler bilindiği üzere hassas canlılardır. Eğer günlük hayatımızda rutin olarak kedilerimize nasıl özenli bir şekilde yaklaşıp temizliğine, tüylerine ve benzeri sorunlara yaklaşıyorsak aynı şekilde beslenmelerine de aynı özeni göstermeliyiz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi bilindiği üzere yetişkin bir kedi mamasıdır. Piyasada bulunan bu tür kedi mamaları daha çok 100 gram paket halinde satılmaktadır. Herhangi bir yakınınızda bulunan veterinerliklerden temin edebileceğiniz ürünün internet fiyatı 2 ila 3 TL arasında değişmektedir.

Bu mamaların içerisinde daha çok et ürünleri bulunmaktadır. Bunlar hakkında kısa bir bilgi verelim. Ürün içerisinde et ve yan ürünler %36 değerinde, tavuk eti %4, hindi eti %4 değerinde, inülin yine %4 değerinde bulunmaktadır.

Bitkisel ve mineraller olarak yan ürünlere bakacak olursak eğer protein %8. 5, yağ %4. 5, kül %2. 5, selüloz %0. 4, nem ise %82 olarak ürün içeriğinde bulunmaktadır. Ayrıca besinsel katkılar arasında Vitamin D3 250 IU, Vitamin E 100 miligram, E6 çinko 10 miligram, E5 manganez 2 miligram, E2 iodine 0. 7 miligram, E4 bakır 0. 2 miligram, biyotun 0. 1 miligram, taurine 450 miligram bulunurken bahsettiğimiz üründe yapay renklendirici veya koruyucu madde içermemektedir. Değerli okurlarımıza sunmak istiyorum ki adı geçen mama yetişkin bir kedi mamasıdır. Yeni doğmuş, yavru, gelişime yeni başlamış bir kediye bu mama türü önerilmemektedir. Ürünün satışta bulunan 100 gramlık paketteki özelliklerinden bahsedelim.

Paket yapısı konserve haline getirilmiş ıslak mama olarak karşımıza çıkıyor. Protein kaynağını balıktan alan bir ürün. Kullanılacak olan tür bahsettiğimiz gibi ” Yetişkin Kediler ” için geçerlidir. İçerik yapısına baktığımız zaman kıyılmış ve parça et olarak sunuma hazır hale getirilmiş bulunmaktadır. Yetişkin kedi yaş aralığı 1-7 yaş aralarında olan kedilerinize gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir mama türüdür.

Ürünün açıldıktan sonra kullanımına gelecek olursak eğer mamayı buzdolabında saklayabilirsiniz. Açılmamış halde duran bu ürünü kuru ve serin bir ortamda ağızı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Brit Premium markasının yalnızca kedi mamaları üretmediğini siz değerli okurlarımıza sunarım. Brit Premium markası yıllardır kedi, köpek gibi bir çok hayvanların yeni doğmuş, yetişkin türlerine göre özen ile daha sağlıklı bir yaşam sunabilmek ile yetiştirdiği ürünlerden bugün sizlere Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi’nden bahsettik. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizlere önerebilirim bir çok yazılı kaynaklarda adı geçilen bu markanın tarihçesi de oldukça başarılı bir şekilde günümüze uzanmaktadır. Unutmamanız gereken bir nokta olarak siz değerli okurlarımıza hatırlatmak istiyorum ki kedilerimiz hakkında doğru ürüne pet shoplardan, uzman bir veteriner hekimden destek alarak doğru bir mama tercih etmelisiniz.

Brit Premium Cat Pouches Morina Balıklı Kedi Konservesi

Bahsettiğimiz ürün içerisinde balık protein ağırlıklı olduğu için ayrıca kedilerimizin et ve türlerine olan sevgilerinden dolayı yetişkin bir kediye tercih edebileceğiniz en iyi ürünlerden birisidir. Ürünün faydalarından bahsedecek olursak eğer protein biliyoruz ki günlük yaşam sırasında bütün canlılara enerji, sağlıklı bir yaşam sunan ihtiyaçtır. Kedilerimiz için de aynı şekilde protein ihtiyacı duyulur. Bu yüzden yetişkin kedilerimize daha çok protein ağırlıklı gıdalar vermemiz daha doğru olacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM