blogspot visitor counter
Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi

Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi

Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi Kedinizin için doğru mama seçimi, kedi bakımı konularından en önemlisidir. Bir kediye sahip olan her insan, kedisinin uzun yıllar sağlıklı bir hayat yaşamasını ister. Bunu da mümkün kılan konulardan bir tanesi de doğru mama seçimidir. Doğru mama seçimi bazen kafa karışıklığına yol açsa da aslında zor bir […]

reklam

Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi

Kedinizin için doğru mama seçimi, kedi bakımı konularından en önemlisidir. Bir kediye sahip olan her insan, kedisinin uzun yıllar sağlıklı bir hayat yaşamasını ister. Bunu da mümkün kılan konulardan bir tanesi de doğru mama seçimidir. Doğru mama seçimi bazen kafa karışıklığına yol açsa da aslında zor bir şey değildir. Doğru mama seçimi için kediniz ile ilgili olan 4 ana maddeyi bilmeniz yeterli olacaktır. Kedisini tanıyan her insan aslında doğru mama seçimini kolayca yapabilir. Doğru bir mama seçimi için şu 4 ana maddeye dikkat ediniz:

Kedinizin Yaşı

Kedinizin yaşı, doğru bir mama seçmeniz konusunda size yol gösterici en önemli maddelerden biridir. Kediniz yavru mu yoksa yetişkin mi olduğuna dair cevabı kendinize ilk olarak vermeniz gerekmektedir. Eğer yavru bir kediye sahipseniz mamanın üzerinde “junior’’ ibarelerinin bulunduğu mamalar kediniz için doğru olacaktır. Yavru kediye değil de bir yetişkin kedi sahibiyseniz bu sefer de mamanın üzerinde “adult’’ ibarelerinin bulunduğu mamalar kediniz için doğru olacaktır. Bu mamalar içerisindeki yağ ve protein oranları farklılık göstereceğinden doğru bir mama seçimi yapmadan evvel ilk olarak kedinizin yaşını gözden geçiriniz.

Kedinizin Kilosu

Kedinizin kilosu, doğru bir mama seçmeniz konusunda size yol gösterici bir başka önemli maddedir. Kediniz hareketsiz ve aynı zamanda kilolu bir kediyse bu tür kediler için özel olarak üretilmiş mamaları tercih edebilirsiniz. Bu mamaların içerisinde ki yağ ve lif oranı diğer yetişkin mamalara göre farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda diğer yetişin mamalara oranla kalorileri düşüktür.

Kedinizin Cinsiyeti ve Kısırlık Durumu

Kedinizin cinsiyeti ve kısırlık durumu, doğru bir mama seçmeniz konusunda size yol gösterici bir başka önemli maddedir. Kısırlaştırılmış olan kediler kilo almaya daha müsait bir yapıya sahiptirler. Durum böyle olunca da bu tür kediler için özel olarak üretilmiş mamalar kediniz için doğru bir tercih olacaktır. Bu mamalar kedinizin kilo almasını engelleyici bir yapıda üretilmiş olup kısırlaştırılmış kediniz için uygundur.
Kedinizin Cinsi

Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi

Kedinizin cinsi aslında tüy boyutu açısından gerekli bir konudur. Kedilerin cinslerine göre tüy uzunlukları farlılık gösterebilmektedir. Uzun tüy boyutuna sahip olan kediler bazı durumlarda farkında olmadan tüy yumaklarını yutabilmekte ve bu durumda kedilerin sindirim sistemlerinde sağlık problemleri açabilmektedir. Eğer tüy boyutu uzun bir kediye sahipseniz içeriğinde malt olan mamaları kediniz için tercih etmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.

Yetişkin bir kediye sahipseniz ve kedinizin sağlıklı ve aynı zamanda leziz bir yaş mamayla beslenmesini istiyorsanız “Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi’’ tam da hayal ettiğiniz mama. Bu mama yetişkin kediler için üretilmiş olup komple premium yaş mama özelliğine sahiptir. Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi, yapay koruyucu ve renklendirici içermez. Kedinizin sağlığı ön planda tutularak üretilmiş olan Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi, kedinizin hayır diyemeyeceği kadar lezzetlidir. Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesi, kedinizin sağlığını korurken aynı zamanda lezzetli bir mama yemesine de olanak tanır. Yetişkin bir kediye sahipseniz ve kedinizin sağlıklı beslenmesinin yanı sıra aynı zamanda mamadan keyif alarak yemesini istiyorsanız Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesini kedinize rahatlıkla verebilirsiniz. Yetişkin kediniz için doğru mama tercihi yapma konusunda kararsızsanız siz de “Brit Premium Cat Pouches Biftekli Bezelyeli Kedi Konservesini’’ tercih edebilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM