blogspot visitor counter
Brit Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Kedi Konservesi

Brit Kedi Konservesi

Brit Kedi Konservesi Kediler için yapılan mama araştırmalarında Türkçe kaynaklar yetersiz kalmakta ve çoğu zaman kişiler bilgi almak için yabancı sitelere yönelmektedir. Türkçe kaynakların azlığından dolayı kediniz için en uygun mama seçimini yapabilmek zahmetli bir uğraşa dönüşebilir çünkü derli toplu pek bir bilgi yoktur. Yabancı sitelerden okuyup öğrendiğimiz bazı kedi mamaları markası ise maalesef ki […]

reklam

Brit Kedi Konservesi

Kediler için yapılan mama araştırmalarında Türkçe kaynaklar yetersiz kalmakta ve çoğu zaman kişiler bilgi almak için yabancı sitelere yönelmektedir. Türkçe kaynakların azlığından dolayı kediniz için en uygun mama seçimini yapabilmek zahmetli bir uğraşa dönüşebilir çünkü derli toplu pek bir bilgi yoktur. Yabancı sitelerden okuyup öğrendiğimiz bazı kedi mamaları markası ise maalesef ki Türkiye pazarında bulunmamaktadır. Bu nedenle Türkiye’de bulunan kedi mamalarını sizin için yazacak ve bilgi vereceğiz. Kediler için bahsetmemiz gereken sağlıklı mama markalarının en başında değineceğimiz Brit Kedi Konservesi birçok olumlu özelliği sayesinde sizi kediniz için bitmek tükenmek bilmeyen zahmetli mama arayışından kurtaracak ve size derin bir soluk aldıracaktır. Küçük dostlarımı evin merkezine oturtmak bu mama sayesinde gerçekleşecektir. Kedinin mamasının seçilmesinde kedinin ağız tadının da önemi vardır.

Kimi kedinin büyük bir iştahla yediği mamayı başka bir kedi ağzını sürmeyebilir. Fakat Brit Kedi Konservesi her kedinin damak tadına uygun olduğunu ima ediyor. İştahla yenilen kedi maması demişken şuna da değinmekte fayda var ki Whiskas gibi bazı kedi mama markaları hem bağımlılık yapıcıdır hem de kedinin sağlığı için çok olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. İçerdiği yoğun aromadan dolayı kediler tarafından kolay kolay vazgeçilemiyor. İçerdiği katkı maddeleri ve tahıl ağırlıklı bir mama olması kedide böbrek ve karaciğer rahatsızlıklarına yol açabiliyor.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için market mamalarından uzak durmanız gerekiyor. Çünkü Whiskas gibi çoğu market maması da yoğun aroma içeriyorlar ve bu yüzden de kediler de bağımlılığa sebep oluyorlar. Ayrıca mama seçerken yan ürün mü hayvansal ürün mü olduğu çok önemli elinizden geldiğince yan ürün olan mamalardan kaçının ve hayvansal türevli mamaları tercih edin

Kediler İçin 3 Sağlıklı Mama Markası

1. Brit Kedi Konservesi

Kedilerin genellikle somurtkan ve burnu havada bir tavırları vardır fakat Brit Kedi Konservesi için somurtkan değil, gayet iştahlı davranacaklardır. 1994 yılında kurulan şirket 52 ülkeye kedi ve köpek maması ithal etmektedir. Üç üretim tesisi vardır ve vizyonları müşterinin ve evcil hayvanların rahatlığını sağlamak ve refahını arttırmaktır. Hem kedilerin sindirim sitemini bozmaması ve kolay sindirilebilir olması hem de içerdiği yüksek et oranı sayesinde kedinize sağlıklı ve besleyici bir ürün sunar. Hassas sindirim sistemine sahip olan kediler için elzem bir beslenme kaynağıdır.
Zengin et içeriği ve tahılsız olması nedeniyle kolay sindirilebilirdir. Ayrıca Brit Kedi Konservesi kedilerin tüyü için oldukça faydalıdır. Kas gelişimini destekler. Küçük dostunuzun sizinle uzun süre sağlıklı bir şekilde yaşamasını istiyorsanız alışveriş listenize Brit Kedi Konservesi eklemelisiniz. Kedinizin her türlü besin ihtiyacını karşılamaktadır. Zararlı hammadde içermez ve kedinizde alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez.

2. Sanabelle

1960 yılında Almanya’da kurulan şirket mama üretimi için yerel üreticilerden temin edilen eti taze bir şekilde işliyor. İçinde GDO ve kimyasal madde bulunmamaktadır. Ürünleri tahılsızdır. Kuru mama çeşidi 12 tane olmasına rağmen, Türkiye’de bunların 9 tanesi piyasadadır.

3. Farmina N&D (Natural and Delicious)

Brit Kedi Konservesi

Mamanın isminin açılımında da olduğu gibi bu marka doğal ve lezzetlidir. % 44 gibi gayet yüksek bir protein oranına sahiptir ve bu da kedinizin alması gereken besin değerlerini karşılayacağı ve ek besine gerek duyulmayacağı anlamına gelmektedir. GDO ve kimyasal katkı maddeleri ürünlerde bulunmamaktadır ve üründen memnun kalınmaması durumunda geri iade olanağını müşterilere sunmaktadır. İnsan tüketimine uygundur ve içerdiği tüm ürünler taze olarak işlenmektedir. Düşük tahıl içerir veya tahılsızdır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM