blogspot visitor counter
Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi Herkes sahip olduğu evcil hayvanını kendisi gibi sağlıklı beslemek ister. Sağlığı belirleyen en büyük faktör ise beslenmedir. Hayvan beslenmesine dikkat edilmeli, hayvanın cinsine ve karakterine göre mama verilmeli, hayvan metabolizmasına uygun seçimler yapılmalıdır. Doğru beslenme sağlığı getirir ve Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi kedileriniz için uygun […]

reklam

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi

Herkes sahip olduğu evcil hayvanını kendisi gibi sağlıklı beslemek ister. Sağlığı belirleyen en büyük faktör ise beslenmedir. Hayvan beslenmesine dikkat edilmeli, hayvanın cinsine ve karakterine göre mama verilmeli, hayvan metabolizmasına uygun seçimler yapılmalıdır. Doğru beslenme sağlığı getirir ve Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi kedileriniz için uygun beslenmeyi sağlayacak, özenle geliştirilmiş bir kedi mamasıdır. Kolay sindirilen, hipoalerjenik olup yüzde yüz doğal içeriğe sahip olan Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesi, bu doğallığından dolayı alerjik reaksiyonların olumunu engellemektedir. Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesi ürünleri kedi organizmasına uyumlu olarak üretildiklerinden kedi organizmasını hiç bir şekilde zorlamamaktadır.

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesinin İçeriği Kedileriniz iBrit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesi tamamen doğal içeriğe sahiptir. Tuna balığı eti, somon, pirinç ve su, kedi mamasının temel besinleri olup içinde kedinizin ihtiyaç duyduğu proteinler, yağlar, vitamin ve mineraller mevcuttur.
Bu tatların birleşmesinden oluşan leziz konserveyi kediler afiyetle yerken, bir yandan da almış oldukları besin değerleri sayesinde kedi sahipleri memnun olacaktır.

Kedilerde Doğru beslenme

Kedilerin sağlığı için bilinçli ve dengeli bir beslenme gereklidir. Bu konuda yapılan her yanlış kedi için hayati önem taşıyabilecek kadar büyük sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu sorunlardan en basitleri gelişim bozuklukları, bağışıklık sistemlerinin yetersiz olması ve kas ve iskelet sistem rahatsızlıklarıdır. Özellikle kediler çok seçici canlılardır. Bu nedenle kedi beslenmesi hem kedi diyetine uygun olmalı hem de metabolizmalarına ve gelişmelerine olanak sağlamalıdır. Kediler bazı maddeleri hayvansal gıdalardan karşılamak zorundadır bu yüzden balık kediler için iyi bir beslenme şeklidir. Aynı zamanda kediler karbonhidratları sindirmekte pek başarılı olan hayvanlardan değildir. Bu yüzden protein ağırlıklı beslenmek zorundadırlar.

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi kediler için tüm bu yaşamsal fonksiyonları değerlendirerek kedilerin metabolizmasına yüzde yüz uygun olan ve kedilerin sağlıklı olarak gelişimini sağlayabilecekleri besinleri sunmaktadır.

Profesyonel Bir Kedi Mamasında Olması Gereken Özellikler

Kedi mamaları kedilerin sağlığı için bir çok kritere sahip olmak zorundadırlar. Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi içerdiği besin değerleri ile kedilerinizin parlak tüylere sahip olmasını, kolay sindirimi ile metabolizmanın zorlanmamasını, kemiklerin doğru ve yeterli gelişmesini, kasların gelişmesini ve kuvvetlendirmesini, aynı zamanda bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.

Bunların yanında bir kedi maması uygun ph değerine sahip olmalıdır ve taurine adı verilen proteinlerden çok fazla içermesi gerekir. Kedi maması besin değerleri çok yüksek ve aynı zamanda dengeli olmalıdır. Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi tüm bu özellikleri kendisinde barındırmak ve kedilerin sağlıklı, dengeli, ve yüksek besin değerlerine sahiptir.

Kalan Konserve Nasıl Saklanabilir?

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konserversi

Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesi içeriğinde sahip olduğu besinlerin bozubailmesi nedeniyle uygun şartlar ve ortamlarda saklanmalıdır. Uygun şartlarda saklanmayan konserveler, içindeki besinlerin bozulması ve kedilerinizin sağlığı üzerinde olumsuz bir çok etki yaratmasına neden olur. Bu sebeple aldığınız konserveleri iyi muhafaza etmeli ve tavsiye edilen uygun ortam ve şartlarda saklamalısınız. Brit Care Tuna & Salmon Kedi Konservesinin uygun saklanma şartları ve ortamları, konserve açılmamış iken kuru ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. Kuru ve serin yerlerde saklanmayan konservelerin hem besin değerleri zarar görüp azalacaktır, hem de besin öğeleri zarar görüp bozulacaktır ve kedilerinizin sağlığını olumsuz etkileyen faktörlere sebep olacaktır. Konserve açıldıktan sonra ise buzdolabında saklanmalıdır, bu şekilde besin öğeleri korunmuş olacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM