blogspot visitor counter
Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi

Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi

Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi Kediler eğer kızdırılmadıysalar sakin hayvanlardır. Bu sebep ile bir ev ortamında evcil hayvan bakmak isteyenler için bu evcil hayvan türünün kedi olması en mantıklı seçimdir. Kediler oyun oynamayı ve kendilerini sevdirmekten hoşlandıkları için çocuğunuza bir oyun arkadaşı ya da size iyi bir ev arkadaşı olabilir. […]

reklam

Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi

Kediler eğer kızdırılmadıysalar sakin hayvanlardır. Bu sebep ile bir ev ortamında evcil hayvan bakmak isteyenler için bu evcil hayvan türünün kedi olması en mantıklı seçimdir. Kediler oyun oynamayı ve kendilerini sevdirmekten hoşlandıkları için çocuğunuza bir oyun arkadaşı ya da size iyi bir ev arkadaşı olabilir. Sebebin ne olduğu size kalmış eğer bir kedi bakmaya karar verdi iseniz, kedinin bakımı için tüm gerekenleri eksiksiz yapmalısınız. En önemlisi de kedinin beslenme ihtiyacı. Kedinizin beslenme ihtiyacını en iyi şekil de yapın ki kediniz huzursuz olmasın. Bir kedinin beslenme ihtiyacını karşılamak için en rahat ve en kolay yol, rahatlık ve kolaylığın yanında bir kedinin tüm besin ihtiyacını karşılayacak olan yol kediyi mama ile beslemedir.

Sahip olduğunuz kedi alerjik reaksiyon geliştirmeye müsait bir kedi ise bu alerjik reaksiyonlara karşı önlem almak amaçlı kedinizin beslenme ihtiyacı için kedinize vereceğiniz mama, Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi dışın da bir şey olamaz.

Brit care chicken breast & cheese tavuklu peynirli kedi konservesi kolay sindirilebilen bir mamadır. Hipoalerjenik özelliği ile tamamen doğal içeriğe sahiptir. Kedi de oluşabilecek olan alerjik reaksiyonu sınırlar, sınırladığı gibi yüksek derecede sindirilebilir özelliğe sahip bir mamadır. Bu mama ve içindeki ürünler kedinin organizmasını zorlamamaktadır.

Brit care chicken breast & cheese tavuklu peynirli kedi konservesinin içeriğin de bulunan besin maddeleri, tavuk eti, su, pirinç, peynir, çeşitli vitamin ve minerallerdir. Bu konserve mama çeşidini analiz bileşenlerine ayırarak incelersek, mamanın içindeki minimum protein değeri % 8’dir. Konserve mamanın içinde barındırdığı yağ oranı % 0, 1 ila % 10 arasın da değişir. Max selüloz oranı en fazla % 4 ‘ dür. Yine max oran da kül % 7’dir. Konserve mamanın sahip olduğu nem oranına da bakarsak en fazla % 10 ‘ dur.

Brit care chicken breast & cheese tavuklu peynirli kedi konservesi, zengin içeriği ile yüksek lezzet seviyesine göre formüle edilerek kediler için muhteşem lezzeti ile, alerjik reaksiyon gelişmesini engelleme özelliği ile bu konserve mama kedinizi besleyebileceğiniz en iyi konserve mama çeşididir. Beslediğiniz kedinin günlük aktivite ihtiyacına göre ve sahip olduğu ağırlığı da baz alarak kedinize beslenmesi için vereceğiniz mama miktarını günde 2 ya da 3 öğün olacak ayarlayın. Konserve mama olduğu için açtığınız paketi buzdolabın da muhafaza ediniz. En kısa zaman da tüketmeye de özen gösterin.
Kediye mama verirken içme suyu vermeyi unutmayın. Satın aldığınız mamaların altında veya üzerin de yazan son kullanma tarihine bakmadan satın almayın. Son kullanma tarihi geçmiş bir mama kedinizin sağlık sorunu yaşamasına sebep olacaktır .

Brit Care Chicken Breast & Cheese Tavuklu Peynirli Kedi Konservesi

Brit care chicken breast & cheese tavuklu peynirli kedi konservesi maması bir kutusunun ağırlığı 80 gr’dır. Piyasa da satılan fiyatı 4, 50 TL’dir. Eğer internetten alırsanız % 10 indirimli olacak şekil de 4, 05 TL fiyata satın alabilirsiniz. Zengin içerikli bu mama ile de kedinizi gönül rahatlığı ile beslersiniz. Çünkü bu konserve mamanın içinde kedinizin ihtiyacı olan tüm vitamin, protein, mineraller vardır. Kendiniz için gıda alışverişi yaparken nasıl en iyi gıda ürünlerini almaya özen gösteriyor iseniz aynı özeni bakımını üstlendiğiniz kedinin beslenme ihtiyacı için de göstermelisiniz. bu yüzden bu mamayı kullanmalısınız.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM