blogspot visitor counter
Breklies Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Breklies Kedi Maması

Breklies Kedi Maması

Breklies Kedi Maması Kediler beklide dünyanın en çok konuşulan en çok ilgi duyulan hayvanları ve dünya genelinde evcil hayvan besleme istatistiklerinde de en öndeler. Yaptıkları yapmadıkları her anları sevimlilik ve tatlılık abidesi olan bu hayvanlar çok narin ve minik yaratıklar. Geldikler familya olan Aslanlar Kaplanlar Leoparlar ile o kadar uzaklar ki aynı familyadan geldiklerine inanmak […]

reklam

Breklies Kedi Maması

Kediler beklide dünyanın en çok konuşulan en çok ilgi duyulan hayvanları ve dünya genelinde evcil hayvan besleme istatistiklerinde de en öndeler. Yaptıkları yapmadıkları her anları sevimlilik ve tatlılık abidesi olan bu hayvanlar çok narin ve minik yaratıklar. Geldikler familya olan Aslanlar Kaplanlar Leoparlar ile o kadar uzaklar ki aynı familyadan geldiklerine inanmak oldukça güç. İnsanlık tarihi boyunca bizi kemirgenler ve onların sebep olduğu tahıllarımızı yok etme salgın hastalıkları yayma başta olmak üzere birçok tehlikeden korudular. Artık onlar için dinlenme ve emeklilik vakti.

Onlar artık bizlerin sağdık koruyucusu değil tatlı misafirleri. Ayrıca bilimsel araştırmalar evde kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarla büyüyen nesillerin daha duyarlı daha toplumsal fertler oldukları ortaya çıkmış durumdadır. Yaşantılarının her alanında insanlara muhtaç olan bu sevimli dostlarımızın dünyaya geldiklerinde anneleri yaşamlarının ilk 4 ayında yeterli besini onlara süt yolu ile sağlasalar da annelerinin de besine ihtiyacı vardır. Başta doğum yapmış kediler olmak üzere aslında tüm kediler çok özel bir besin programına ihtiyaç duymaktadırlar. Yiyecekleri hakkında bilinen en sık yanılgı ise insanlar ile aynı besinler ile beslenebilecekleri ya da insanların yemeklerinden kalan artıklar ile beslenebilecekleridir.

Oysa bu çok büyük bir yanılgı olmakla birlikte aslında onlar için ölümsel tehlikeler doğurabilen durumlara sebep vermektedir. Kediler kesinlikle tuzlu ve şekerli baharatlı yiyecekler tüketemezler. Bu onlar için çok büyük bir tehlike içerir ve kör olma vakaları da meydana geldiği sık rastlanan tehlikeler arasında yer almaktadır.

Breklies Kedi Maması Evcil dostlarımız için en doğal ve en sağlıklı besinler seçilerek hazırlanmıştır. İçeriği oluşturulurken kesinlikle uzmanların hazırladıkları formüller kullanılmıştır. Böylece kediniz için günlük ihtiyacı göz önünde bulundurularak protein vitamin ve mineral desteği sunulmaktadır.

Breklies Kedi Maması içeriğine baktığımızda en taze ve kalitesi yüksek olan kırmızı et ve kedilerin bayıldığı yiyecek olan balık kullanıldığı karşımıza çıkan ilk detay zira kediler tamamen yedikleri besinler doğrultusunda cilt ve tüylere sahip olan hayvanlar buda onları yedikleri kalitesiz gıdalar yüzünden hastalıklı bir cilt ve kirli bir görünüm ile yaşamaya mahkum ediyor.

Kedilerin ağız sağlığını korunması için hiçbir zararlı maddeye yer verilmeyen formülde ayrıca dişlerinin daha güçlü ve sağlıklı olabilmesi için kalsiyum eklenmeyi unutulmamış. Bilindiği üzere kalsiyum sadece dişler için değil onların kemik sağlıkları içinde büyük önem arz etmekte yeterli kalsiyumu alamayan kediler en ufak darbelerde kırıklarla sonuçlanan yaralanmalarla karşılaşabilmektedirler. D3 Vitamini içeren formül ile daha sağlam kedileriniz için garanti edilmiş oluyor.
Breklies Kedi Maması üretim esnasında kullanmış olduğu suyun ph kalitesine çok önem vermektedir. Çünkü mama ve yanında sunulması gerekendir.

Taze su eğer ph olarak yeterince iyi değilse kedileriniz mamaların kokusunu beğenmeyecek ve yemek istemeyeceklerdir. Temizlikleri ile bilinen bu nazik canlılar kendi annelerinin kaplarından bile su içmek istemezler. Hayvansal yağlar kullanılarak paket içeriğine katılandır. Artı bir değer olarak ise karşımıza sindirim sistemlerinin daha aktif kullanmalarını sağlamaları, Kediler çok sık yemek yiyen ve tuvalete ihtiyaç duyan canlılar bu yönleri ile ne kadar rahattır. Bir sindirim sistemindir. Onlar için o kadar çok enerji ve sağlık anlamına geliyor.

Breklies Kedi Maması

Breklies Kedi Maması içeriğinde %32 protein %12 yağ %2.5 ham lif % 1.4 kalsiyum %10 nem ve %7.5 inorganik maddedir. Bulundurarak evcildir. Dostlarımız için tam bir enerji ve sağlık deposuna dönüşmüş durumda. Kediniz için asırlık bir teşekkür etmek ve onlara daha mutlu günler sunmak için tercihiniz mutlaka Breklies Kedi Maması olmalı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM