blogspot visitor counter
Bozita Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bozita Kedi Maması

Bozita Kedi Maması

Bozita Kedi Maması Evcil hayvan besleyen herkesin belli sorumlulukları vardır. Sahip oldukları evcil dostlarına dikkatli ve özenli olmadırlar. Evcil hayvanlarımızın dengeli ve uygun bir biçimde beslenmesi çok önem gerektiren bir konudur. Aksi takdirde çok kısa süre içerisinde hayvanlarımız sağlık problemleri ile baş başa kalacaktır. Özellikle sindirim ve dolaşım problemleri bu durumda sıkça rastlanan sağlık problemlerinin […]

reklam

Bozita Kedi Maması

Evcil hayvan besleyen herkesin belli sorumlulukları vardır. Sahip oldukları evcil dostlarına dikkatli ve özenli olmadırlar. Evcil hayvanlarımızın dengeli ve uygun bir biçimde beslenmesi çok önem gerektiren bir konudur. Aksi takdirde çok kısa süre içerisinde hayvanlarımız sağlık problemleri ile baş başa kalacaktır. Özellikle sindirim ve dolaşım problemleri bu durumda sıkça rastlanan sağlık problemlerinin başında gelmektedir. Ne yazık ki gerekli önlemler alınmadığında bu rahatsızlıklar ileride ki daha büyük sorunların sadece birer başlangıcı olacaktır. Evcil dostlarınızı beslerken onların yaşama kalitesini artıracak ürünler kullanmanız tüm bu sorunları ortadan kaldıracaktır. Bozita Kedi Maması İsveçli bilim adamlarının hazırladığı evcil hayvanlarınız için mükemmel bir üründür. Üretici firma kalitesini yanı sıra yılların tecrübe birikimiyle tüm dünya çapında ün yapmıştır. Ve yüzyılı aşkın süredir evcil hayvanlarınız için üst kaliteye sahip ürünler üretmeye devam etmektedir. Ürün içeri incelendiğinde doğal hammaddelerin protein kaynağı olarak kullanıldığı görülmektedir. Sindirilebilir protein açısından da ürün oldukça zengindir.

Bozita Köpek Maması İsveç’ten Gelen Mucize Lezzet

Piyasada satılan özellikle marketlerden aldığınız mama içerikli lezzetsiz ve sağlıksız ürünlerin, evcil hayvanınızın dengesiz ve sağlıksız beslenmesine yol açacaktır. Bozita ürünlerinin Premium seviyesinde olmasını sağlayan, içeriğinde ki özel işlenmiş tahıllar ve selenyum katkısıdır. Kedilerinizin ihtiyacına uygun olarak üretilen birçok alt türü bulunmaktadır. Bu mamalar içerisinden evcil hayvanınız için en uygun ürünü seçmek size kalmıştır.

Sindirime Uygun Bozita Kedi Maması Nasıldır?

Günümüzde hemen hemen her üründe protein katkısı bulunmaktadır. Fakat protein değerleri, kalitesi ve miktarları mamalar arasında farklılık göstermektedir. Sindirime uygun olarak üretilmiş olan Bozita Kedi Maması doğal ve taze protein içeriğiyle kendisini ön plana çıkarmıştır. Ürünlerin İsveçli çiftçiler tarafından yetiştirilen geyik, somon, hindi ve tavuk gibi hayvanların doğal kaynaklarından elde edilmesi ürünün kalitesini bir kez daha öne çıkarmıştır. Ne yazık ki piyasada yer alan bir çok ürünün kaynağı belli değildir. Kesinlikle sentetik protein vb. katkıları kullanan ürünleri evcil hayvanlarınızdan uzak tutunuz.

Eğer ki evcil dostunuz ile uzun bir hayat geçirmek istiyorsanız, onların fiziksel durumları için en uygun olan mama çeşidini seçerek sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamış olursunuz. Şunu unutmamak gerekir ki evcil hayvan beslemek oldukça riskli bir iştir. Maalesef ciddi bir şekilde ele alınmadığı taktirde ortaya istenmeyen durumlar çıkacaktır.

Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaş, kedinizin yaşına uygun bir mama seçmeniz çok önem gerektiren bir iştir. Her yaşa uygun mamayı bulmanız mümkündür. Yavru kedi mamaları bol miktarda enerji içerirken, yetişkin kedi mamaları için durum tersidir. Yaşam tarzı, Kedinizin hareketliliği burada önemlidir. Eğer ki evcil dostunuz nadiren dışarı çıkıyor, genellikle evde oturuyor ise daha çok kilo alacaktır. Bu durumda doğru gıda takviyesi kullanarak kedinizin ideal kiloda kalmasını sağlanmanız gerekir. Özel ihtiyaçlar, günümüzde bir çok kedi diyabet, böbrek ve kalp hastalığına sahiptir. Bu evcil dostlarımıza yardım edecek özel veteriner mamaları vardır. Bu konuda veterinerlerden yardım almayı ihmal etmeyiniz.

Bozita Kedi Maması

Hatırlatma: Yetişkin kedilerin tüy uzunluklarının fazlalığını ve tüylerinin parlak olmasını sağlamak için düzenli olarak taraması gerekmektedir. Aynı zamanda kedinin yediği besinlerin kalitesi deri ve tüy hassasiyetini etkiler bu da onu hayat tarzına yansır. Ucuz kedi mamaları sindirilmesi güç hammaddelerden hazırlanmış olup kedi mamaları evcil dostlarının sindirim sistemini bozacaktır, ishal ve olması gerektiğinden fazla dışkılamaya sebebiyet vererek hayvanınızın huzurunu kaçıracaktır. Bu nedenle kullanacağınız kaliteli kedi mamaları, kedinizin yetişkin veya yavru bir kedi ise sağlıklı bir yaşam sürmesini yada kitten kedi ise ırkına özgü yetişkin bir kedi olmasını sağlayacaktır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM