blogspot visitor counter
Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi Bu makalemizde Bozita marka Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesini inceleyeceğiz. Bozita markası İsviçre’de kedi ve köpek mamaları üreten bir firmadır. Bozita 1903 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren ve kaliteli ürünler üreten bir İsviçre markasıdır. Söz konusu firma devamlı olarak günümüz şartlarına ve teknolojiye […]

reklam

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi

Bu makalemizde Bozita marka Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesini inceleyeceğiz. Bozita markası İsviçre’de kedi ve köpek mamaları üreten bir firmadır. Bozita 1903 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren ve kaliteli ürünler üreten bir İsviçre markasıdır. Söz konusu firma devamlı olarak günümüz şartlarına ve teknolojiye ayak uydurarak kedi ve köpek mamaları için çalışmalar yapmaktadır.

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesinin içeriği %93 oranında et içerir. Et olarak tavuk, %4 oranında somon, %4 midye, sığır ve domuz etleri kullanılmıştır. Mamanın içerisinde kullanılan et yerli İsveç etidir ve taze olarak üretilmektedir. Yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu gibi maddeler içermez, organik yapısı vardır. İçerisinde MarcoGard maddesi vardır. Bu madde bir çeşit B-Glukan maddesidir. MacroGard maya özlüdür. Bu madde sayesinde kedinizin akyuvarlarını harekete geçirecektir. Bu sayede kedinizin bağışıklık sistemini kuvvetlenir, çok sık hastalanmasını önler veya hastalandığı durumlarda da çabuk iyleşmesine yardımcı olur. İçeriğinde 2000 IU A vitamini, 200 IU D3 vitamini, 12 mg E vitamini, 700 mg taurin (kandaki mineral ve su dengesini sağlamaya yarayan bir çeşit amino asit), 2 mg. copper (bakır minareli) 1.8 mg. manmanganese (magnezyum) 14 mg. ve zinc (çinko) 0.1 mg. iodine (iyot) içermektedir. Katkı maddesi olarak da cassia gum kullanılmıştır. Bu katkı maddesi mamanın tadını artırarak kedinizin damak tadına hitap etmesini sağlamaktadır. Yapılan analiz sonuçlarında %8.5 protein, %4.5 yağ oranı, %2.3 mineral (%35 kalsiyum, %0.3 fosfor ve %0.02 magnezyum) ve %83 nem içerdiği ortaya konmuştur.

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesinin içerdiği maddelere bakarak kedinize olan faydaları da şöyle sıralayabiliriz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi içerdiği MarcoGard maddesi sayesinde kedinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesinde kullanılan hammaddelerin hepsi besleyici özelliğe sahiptir. Kullanılan tüm hammaddeler İsviçre’de üretilmekte olup doğal ürünler kullanılmaktadır. Bu nedenle Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi tamamen sağlıklı ve organiktir. İçeriğinde kullanılan etler taze olup vitamin ve mineral kaynağıdır. Bu özelliğinden dolayı kedinize sağlık bir sindirim sistemi sağlar. İçeriğinde bulunan çinko ve B vitamini sayesinde kedinizin parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasında önemli rolü vardır. İçeriğinde bulunan cassisa gum ile mamanın lezzetini artırarak kedinize lezzetli bir ziyafet sunar.

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi Konservesi

Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi mamasını 4 aylıktan büyük kedileriniz için her yaş grubunda güvenle kullanabilirsiniz. Kullanılması önerilen günlük miktarlar ise şu şekildedir. Ağırlığı 1 kg.’a kadar olan kediler için günlük 75 gr., 1-2 kg. arası için 150 gr., 2-3 kg. arası için 230 gr., 3-4 kg. arası için 300 gr., 4-5 kg. arası için 380 gr., 5-6 kg. arası için 455 gr. ve 6-7 kg. arası için 530 gr. kullanılması önerilmektedir. Bozita ürünleri Tetra Recart adı verilen çevre dostu ve kaliteli bir ambalajlama sistemine sahiptir. Bu ambalaj sayesinde mamanın muhafaza edilmesi ve kullanımı kolaydır. Ambalaj kilidi sayesinde kolayca açılabilir ve tekrar kilitlenerek saklanabilir. Bu sayede kalan mama uzun süre tazeliğini koruyacaktır. Bozita Chunks İn Jelly With Salmon Clam Kedi maması kullanıma hazırdır. Ambalajını açtıktan sonra kedinize hemen sunabilir, ona güzel bir ziyafet verebilirsiniz. Başka bir malzeme ile karıştırmanıza gerek yoktur. Kalan mamayı kilitli ambalajı sayesinde kilidini kapatarak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Ambalajı açılan mamayı 2 gün içinde tüketiniz ve ambalajı açıldıktan sonra mamayı buzdolabında maksimum +8 dereceyi geçmeyecek şekilde muhafaza ediniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM