blogspot visitor counter
Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi

Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi

Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi Her kedi sahibi insan kedisi için doğru mamayı seçmeyi ister. Doğru bir mama seçimi, kedinin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesinde rol oynayan güçlü bir etkendir. Mama seçimi aslında kedi bakımının da en önemli konusunu oluşturmaktadır. Kedi sahibi her insan kedisi için uygun olan doğru mamayı seçme […]

reklam

Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi

Her kedi sahibi insan kedisi için doğru mamayı seçmeyi ister. Doğru bir mama seçimi, kedinin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesinde rol oynayan güçlü bir etkendir. Mama seçimi aslında kedi bakımının da en önemli konusunu oluşturmaktadır. Kedi sahibi her insan kedisi için uygun olan doğru mamayı seçme konusunda bazı zamanlarda kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Aslında doğru bir mamayı seçmek sanıldığı kadar da zor bir işlem değildir. Kedi sahibi her insan kedisini doğru tanıdığında ve kedisiyle ilgili 4 ana soruya cevap verebildiğinde doğru mama seçimi aslında sanıldığı kadar da zor olmadığı ortaya çıkıyor. Doğru mama seçimini etkileyen 4 ana faktöre bakacak olursak o faktörler şunlardır:

Kedinizin Yaşı
Kedinizin Kilosu
Kedinizin Cinsiyeti ve Kısırlık Durumu
Kedinizin Cinsi

Yukarıda saydığımız 4 ana faktör doğru mama seçimini rol oynayan önemli konulardır. Kedinizin yaşını bilmeniz sizi doğru bir mamaya yöneltecek ilk önemli faktördür. Kedinizin yavrumu yoksa yetişkin bir kedi mi olduğunu bilmeniz kedinize alacağınız mamayı da doğal olarak etkileyecektir. Yavru bir kedi sahibiyseniz kedinize mamanın üzerinde “Junior’’ ibarelerinin bulunduğu mamaları tercih etmelisiniz. Eğer ki yavru bir kedi değil de yetişkin bir kediye sahipseniz de bu sefer de mamanın üzerinde “Adult’’ ibarelerinin bulunduğu mamaları tercih etmeniz kediniz açısından doğru olacaktır. Kedinizin kilosunu bilmeniz sizi doğru bir mama yöneltecek bir başka önemli faktördür. Kediniz eğer kilolu ve aktivitesi sınırlı yani hareketsiz bir kediyse, böyle olan kediler için özel olarak üretilen kalorisi düşük olan mamaları kediniz için tercih etmeniz doğru olacaktır.

Kedinizin cinsiyetini ve kısırlık durumunu bilmeniz sizi doğru bir mamaya yöneltecek bir başka önemli faktördür. Kediler çünkü kısırlaştırıldıktan sonra kilo almaya daha meyilli bir duruma gelebiliyorlar. Durum böyle olunca da bu tür kediler için özel olarak üretilmiş mamaları kedinize verebilirsiniz. Bu tür özel mamalar kedinizin kısırlaştırıldıktan sonra daha fazla kilo almasını da engelleyici bir özelliğe sahiptir. Kedinizin cinsini bilmeniz sizi doğru bir mamaya yöneltecek bir başka önemli faktördür.

Kedinizin cinsini bilmeniz aslında tüy uzunluğu ile alakalıdır. Tüy boyutu uzun olan kediler tüy yumaklarını yutabildiklerinden sindirim sistemlerinde sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bunu da engellemenin yolu içeriğinde malt olan mamaları tercih etmekten geçiyor. Kedinizin uzun tüylü bir kediyse içeriğinde malt olan mamaları tercih etmeniz kediniz adına doğru bir karar olacaktır.

Kediniz için doğru bir mama arıyorsanız “Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi’’ kediniz için aradığınız doğru mama olabilir. Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi, sadece taze İsveç etinden meydana gelmiş olup içeriğinde hiçbir yapay renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu barındırmaz. Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi, kedinizin gözleri için gerekli olan Taurini de yüksek miktarda içermektedir. Bozita Chunks İn Jelly With

Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi

Elk Kedi Konservesini, kedinizin kilosuna ve aktivite durumuna göre ayarlamanız doğru olacaktır. Eğer kendiniz ayarlayamıyorsanız da veterinerinizden yardım alabilirsiniz. Kedinizin sağlığı ön planda tutularak üretilmiş olan Bozita Chunks İn Jelly With Elk Kedi Konservesi, kedinize aynı zamanda leziz bir mama yeme imkanını da sunar. Kedinizin hem sağlıklı bir mama hem de leziz bir mama yemesini istiyorsanız siz de kedinize Bozita Chunks İn jelly With Elk Kedi Konservesi verebilirsiniz. Kediniz bu mama sayesinde hem mamasını severek yiyecek hem de sağlığını koruyacak.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM