blogspot visitor counter
Bonnie Tavuklu Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Tavuklu Kedi Maması

Bonnie Tavuklu Kedi Maması

Bonnie Tavuklu Kedi Maması Sağlıklı kedilerin vücut kondisyonu ve kas gelişim yapısı iyidir. Vücudu esnek , diğer kedilere göre daha hareketli ve neşelidir. Kilo bakımından ideal zayıf ve kilolu değildir. Tüyleri parlaktır ve derisi yumuşak ve pürüzsüzdür. Hastalık açısından bakıldığında bağışıklık sistemi güçlüdür, gözlerdeki parlaklık ve canlılık ön plandadır. İştahı iyidir ve dışkı kokusu az […]

reklam

Bonnie Tavuklu Kedi Maması

Sağlıklı kedilerin vücut kondisyonu ve kas gelişim yapısı iyidir. Vücudu esnek , diğer kedilere göre daha hareketli ve neşelidir. Kilo bakımından ideal zayıf ve kilolu değildir. Tüyleri parlaktır ve derisi yumuşak ve pürüzsüzdür. Hastalık açısından bakıldığında bağışıklık sistemi güçlüdür, gözlerdeki parlaklık ve canlılık ön plandadır. İştahı iyidir ve dışkı kokusu az ve genel olarak bakıldığında sürekli katıdır.

Kedinizdeki bu sağlıklı yapıyı kazanmak için Bonnie Tavuklu Kedi Mamasını tercih edip deneyebilirsiniz. İçerisinde ki A vitamini ile beraber çinko desteğiyle yeni doğmuş yavruların ya da yetişkinliğe bağlı olarak görme fonksiyonlarında azalma olan kedileriniz için kullanılması tavsiye edilen bir üründür.

Bonnie Tavuklu Kedi Maması’nın içeriğine bakacak olursak ; mısır, buğday, ciğer aroması, buğday kepeği, kurutulmuş şeker pancarı, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu

Bonnie mama ürünlerinin faydalarına bakıcak olursak ;

• İçindeki çinko desteğiyle kemik ve iskelet yapısının güçlenmesi
• Protein destekli gastrit hastalığını önleme
• A vitaminiyle tırnak gelişimi ve tüy dökülmesinin önüne geçilmesi
• Kristalleri atabilmede yardımcı destek

Kedilerin en büyük sorunlarından biri obezlik. Bu obezitenin önüne geçmek için kedilerin genel olarak haftalık 3 ya da 4 gün olarak yürüyüşe çıkarılması gereklidir. Özellikle sadece mekan olarak evde yetişen kediler bu durumdan mahrum kalmaktadır. Ve bünyesine gerekli günlük besinini sağlayamamaktadır. Bonnie mama ürünlerinden tavuklu kedi mamasını tercih edildiğinde içindeki çinko kedilerin toprak ve taş gibi temas edilmesi gereken unsurların ihtiyacını karşılamaktadır. Demir eksikliğinin giderilmesi için ciğer aroması ve kurutulmuş pancarı tercih eden uzman bonnie veterinerleri kedilerinize daha sağlıklı ve hareketli bir yaşam sunmaktadır.

Daha önce hareket eden kediniz belli bir süreden sonra tembelleşmeye başlar nerede güneş var ise orada yatıp uyku moduna girer. Bu durum gün içindeki yakacağı enerjinin de harcanamamasına neden olur. Ev kedilerinde ki bu mahrumiyet Bonnie mamasının içerisindeki kuru bira mayası ve keten tohumuyla giderilebilir.

Kuru bira mayası ve Keten tohumunun güneş ışınlarından alınan toksinin yakın oranda aynı toksin enerjisini verdiğini biliyor muydunuz? Bunu düşünerek hazırlanan Bonnie Tavuklu Kedi Maması içerisinde ki ek destek besinlerle doğal ortamla az oranda bir etkileşimi varsa güneş enerjisinden alamadığı etkiyi mama içerisindeki kuru bira mayası ve keten tohumundan alabilir.

Kurutulmuş tavuk olarak mamanın içinde bulunan bu besin kedinizin çiğ et yemesini önlemiştir. Çiğ et yiyen evcil kedileriniz belli bir süreden sonra kendi doğası ve yapısı gereği hırçınlaşacak ve ev ortamından sıkılmaya başlayacaktır. Bu durumuda düşünen Bonnie, kullanıcılarına ürün çeşitliliği sağlayarak kedi ırkına göre de mama üretimi yapmaktadır.

%10 tahıl oranıyla kedilerin beslenme sürecinde sindirme zorluğunun önüne geçilerek daha çok A vitamini ve Çinko üzerinde yoğunlaşılmıştır. Kedilerin mama alışma süresi boyunca mama ek desteği olarak verilen etlerin çiğ olmamasına özen gösterilmeli ve mikroplardan korunması için çinko desteği vermiştir Bonnie.

Bonnie Tavuklu Kedi Maması

Yetişkin kedilerde kullanılması gereklidir. Yavru kedilerde bira mayası ve keten tohumunun tüketim etkisi bağırsak sisteminde kabızlığa yol açabilir. Bonnie Tavuklu maması verilirken kedilere yanında küçük parçalanmış kıtırlarda verebilir, dışkının katı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kuru ve ılık ortamda muhafaza edilen tavuklu mama ürünleri tazeliğini koruyacaktır. Bu ürüne sahip olmak isterseniz Bonnie’nin resmi sitesi üzerinden sipariş verebilir kedinize uygun olarak diğer mama ürünlerinden de tercih edebilirsiniz.

Tavuk etinden gelen proteinin sayesinde kedilerin vücut sağlığı ve fonksiyonlarının gelişimine katkı sağlayarak aminoasit ihtiyacını karşılayacaktır. Omega-3 yağları ve temel minerallerle beraber vitamin destekli olarak destek niteliğindedir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM