blogspot visitor counter
Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması

Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması

Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması Kediler, insanların evde besledikleri evcil hayvanlar içinde, bakımı en kolay olan hayvan türüdür. Tuvalet eğitimini hemen öğrenirler ve balkon, tuvalet vb. ücra bir köşeye koyduğunuz içi kum dolu bir leğende dahi bu ihtiyaçlarını kolayca giderebilirler. Kendilerini temizlerler, köpek gibi yürüyüşe çıkartmaya ihtiyaç duymazlar. Temiz ve sessiz hayvanlardır. Havlama durumu olmadığı […]

reklam

Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması

Kediler, insanların evde besledikleri evcil hayvanlar içinde, bakımı en kolay olan hayvan türüdür. Tuvalet eğitimini hemen öğrenirler ve balkon, tuvalet vb. ücra bir köşeye koyduğunuz içi kum dolu bir leğende dahi bu ihtiyaçlarını kolayca giderebilirler. Kendilerini temizlerler, köpek gibi yürüyüşe çıkartmaya ihtiyaç duymazlar. Temiz ve sessiz hayvanlardır. Havlama durumu olmadığı için komşular ile ihtilafa düşme riski taşımazsınız. Üstelik en az köpekler kadar sevgi dolu ve oyuncudurlar. Üstelik daha kolay doyarlar. Şu durumda köpek beslemekten her türlü daha kolay ve daha az maliyetli olan evde kedi beslemenin en önemli noktası, beslediğimiz kedi için seçtiğimiz mama markası ve çeşididir.

Kedimizi beslerken, onun sağlığını ve gelişimini düşünmeli ve buna bağlı olarak da onun bünyesine en çok yarayan mamayı seçip bulmalıyız. Bu anlamda Bonnie marka mama tercih edilecek alternatiflerden birisi olabilir. Özellikle Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi maması, ev kedilerimizin lezzetle yiyeceği bir mama markası ve çeşididir. 100 gramlık kutularda ezme-püre şeklinde satışa sunulan bu mamalar lezzet açısından son derece çekicidir ve iştahla tüketilen bir mama çeşididir. Açıldıktan sonra tüketilmesi ve bitirilmesi tavsiye edilir. Eğer bitmezse, dolapta saklanmalıdır.

Ve çok bekletilmeden bir iki gün içinde kalan kısımda bitirilmelidir. Bonnie Tavuklu ve ciğerli mamadan, kedilerimizin günde üç ya da dört paket yemesi (100 er gramdan. ) uygun olan miktardır. ( Alırken, üstünde son kullanma tarihine bakarak almanız önemlidir. )100 gramlık lezzet ve sağlık kutuları olan Bonnie marka mamaları oda sıcaklığında bekletmek en uygun olanıdır. Bonnie marka mama pet shoplardan, veterinerlerden, internet alış veriş sitelerinden kolayca ulaşılabilen bir mama olduğu gibi süpermarketlerde de satılır ve bu açıdan temini son derece kolaydır. 100 gramlık kutusu 2,5-3. 00 TL civarı olan mamanın maliyeti de, ortalama bütçeyi aşmayan cinstendir.

Bonnie Tavuk Ciğerli Konserve Kedi Maması neden kullanılmalıdır?

1. Çok lezzetlidir. Kediler iştahla tüketir.
2. Renklendirici, koruyucu ya da tatlandırıcı içermez.
3. AAFCO besin standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir mamadır.
4. Hem yetişkin hem de yavru kediler tüketebilir
5. Kedinin ihtiyacı enerjiyi sağlar ve dengeli- sağlıklı ve kaliteli bir mamadır.
6. Tavuk eti ile hindi eti ve ciğer eti ve türevlerinden oluşan, protein ve mineral açısından zengin bir mamadır.
7. İçeriğine ve kalitesine oranla fiyatı uygundur.
8. A vitamini, E vitamini ve D3 vitamini içerir.
9. Tuz miktarı az olduğu için üriner sistem dostu bir mamadır.
10. Ezme püre şeklinde, jöleli, yaş bir mama olduğu için tüketimi çok kolaydır ve bu mamayı kullanan hayvanlar da sindirim problemi yaşanmaz. Hatta gaz problemi dahi yaşanmaz. Çünkü sindirim daha ağızda başlar ve püre mama olduğu için çok çiğnenme ihtiyacı duyulmayan bir mamadır.
11. İçindeki vitamin ve mineraller ile İmmun sistemi yükseltir ve direnci fazlalaştırır.
12. Yaşlanmayı geciktirir, anti ageinc rolü üstlenir
13. Kedinin hem kemik- diş dokusunu hem de kas yapısını geliştirir
14. Tüylerinin canlılığı ve parlaklığı, içinde barındırdığı vitamin çeşitlerine bağlıdır.
15. Üriner sistem dostu olduğu kadar, böbrek dostu da olan bir mamadır.

Kısacası kedilerin bakımı diğer evcil hayvanlara oranla çok daha kolaydır. Kedi bakımındaki en kritik tek nokta, hayvanımız için en uygun mama seçimini yapabilmektir. Kedimizin içinde bulunduğu evreye en uygun mamayı seçmek ve sağlığını koruyarak, yaşlanmasını geciktirmek için seçici ve titiz bir tercihte bulunmalı, ayrıca mama seçiminde kedimizin kilosu, yaşı, aktivitesi ve içinde bulunduğu gebelik, kısırlık, diyabet vb. gibidir.

Bonnie Tavuk-Ciğerli Konserve Kedi Maması

Bu tür özel durumları da göz önünde bulundurularak doğru bir karar verilmelidir. Kedilerimizin mama seçimini özenle yapmaktan başka, aşılarını da zamanında ve tam yaptırmak önemlidir. Ayrıca iç ve dış parazit temizlenmesinde yapılırsa, kediler, evde beslenebilecek en temiz ve en hijyen hayvan çeşididir demek pek yanlış olmayacaktır.b

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM