blogspot visitor counter
Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi

Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi

Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi Hayatımıza aldığımız ve gereken ilgiyi gösterdiğimiz, bunların hepsini de severek yaptığımız sevimli dostlarımız yani evcil hayvanlarımız. Her biri birbirinden farklı özellikleri ile adeta yaşamamıza maskot misali girip bizi eğlendirerek, daha olumlu ve duyarlı bir toplum olmamıza yardımcı olmaktadırlar. Her canlı gibi sağlıklarını idame ettirmeleri açısından bakıma ihtiyaçları […]

reklam

Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi

Hayatımıza aldığımız ve gereken ilgiyi gösterdiğimiz, bunların hepsini de severek yaptığımız sevimli dostlarımız yani evcil hayvanlarımız. Her biri birbirinden farklı özellikleri ile adeta yaşamamıza maskot misali girip bizi eğlendirerek, daha olumlu ve duyarlı bir toplum olmamıza yardımcı olmaktadırlar. Her canlı gibi sağlıklarını idame ettirmeleri açısından bakıma ihtiyaçları vardır. Bakıma, ilgiye ve hoş görüye muhtaç olduklarından gerekli tedbirleri almak da sahiplerine bir sorumluluk aşılamaktadır.

En temel ihtiyaçları olan beslenmelerinin de sorumluluğu tabi ki ebeveynlerine düşmektedir. Sevimli evcil hayvanlarımızdan olan kediler de, kendi cinleri arasın da farklı özellikleri ile dikkat çeker. Kedilerin beslenmeleri belli kriterlere göre yapılarak, mama çeşitleri de birçok özelliklerine bakılarak kolayca seçilebilir. Mama seçimin de en temel unsurlar adı altında dikkat çeken, kedimizin yaş aralığıdır. Daha sonra cinsiyet ve kilo ile doğru orantılı bir şekilde mama seçimimizi yaptığımız da ideal bir beslenme takvimi oluşturmuş oluruz.

Evcil hayvanlarımızın mamalarının özelliklerinden en önemlisi ise, gereken enerjiyi karşılamalarıdır. Özellikle kediler için ihtiyaç dâhilinde içeriği çok zengin malzemelerden oluşturulmuş binlerce çeşit mama vardır. Kedi mamaları kategorizesinde yer alan ve oldukça tercih edilen kedi mamalarından biri de, Bonnie parça etli biftek ve böbrekli kedi konservesi mamasıdır. Özellikle yetişkin kedi dostlarımız için tasarlanan ve lezzetli içeriği ile dikkat çeken bu mama, tam ve dengeli beslenmeyi amaçlayan bir bileşimden oluşmuştur.

Parça et ve türevleri ile üriner sistemini desteklemektedir. Bu mamanın en belirgin özelliklerinden biri ise, AAFCO yani Association of American Feed Control Officials tarafından belirlenen besin standlartlarına uygun olarak üretilmiş olmasıdır. Yapay tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen mamalar sınıfına dâhil olarak güvenilirliğini bu sayede yakalamış olmaktadır. En seçici kedilerin bile tercih ettiği mama olmasının yanı sıra, hiç bir şekilde renk ve boya içermemektedir.

Bonnie parça etli biftek ve böbrekli kedi konservesi içeriği:

• Enerji ihtiyacını karşılayan ve komple dengeli beslenmeyi hedef alan bu kedi mamasının için de, parça et ve türevleri yani sığır eti ve sığır ciğeri, jöle, A 2500 IU, D3 250 IU, E 5 MG KG vitaminleri ve mineralleri bulunmaktadır.
• Bonnie parça etli biftek ve böbrekli kedi konservesi analiz değerleri:
• %81 Nem, %9 Ham Protein, %9,5 Ham Yağ, %0,4 Ham Lif, %2,2 Ham Kül gibi değerlere sahiptir.
• Bonnie parça etli biftek ve böbrekli kedi konservesi ölçü ve kullanımı

Normalde orta boy bir kedi için tavsiye edilen kullanım miktarı 1 Paket olarak bilinir. Fakat değişkenlik gösterdiği durumlar da söz konusu olmaktadır. Örneğin, kedinizi egzersiz ve aktivite durumu, çevre şartları ve strese bağlı durumlar da farklı, tam öğünler ve ek öğünler olarak uygulanabilir. Söz konusu kedinizin beslenme durumu olduğundan, siz ebeveynleri olarak en doğru beslenme şeklini seçebilirsiniz. Verilen bu veriler optimal düzey verileri olduğundan, her kedi için aynı öğün aralıkları olacak demek değildir. Paket açılımı yapıldıktan sonra maksimum 3 gün içerisinde tüketilmeli ve buzdolabında muhafaza edilmelidir.

Kediniz – Bonnie parça etli biftek ve böbrekli kedi konservesi hakkında önemli bilgi

Bonnie Parça Etli Biftek Ve Böbrekli Kedi Konservesi

Kediniz ve beslenme alışkanlıklarını tam ve doğru bir şekilde takvime edebilmek için mutlaka uzman bir Veteriner hekim tarafından muayene ve kontrolleri yapılarak, elde edilen değerler sayesinde oluşturulmalıdır. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bilinçsiz ve evcil hayvanınızın kriterlerine uymayan bir mama ve beslenme şekli, tercih edilen bir alışkanlık olmamalıdır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM