blogspot visitor counter
Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması Kedilerin beslenmesi, protein oranı yüksek gıdalarla beslenmeleri açısından önemlidir. Doğal ve taze ürünlerle yapılmış mamalarla beslenen kediler daha sağlıklı olurlar. Hayvansal proteini yüksek gıdalarla beslenen kediler, güçlü ve enerjik olurlar. Bonnie okyanus balıklı parça etli yetişkin konserve maması içinde neler vardır? Beyaz okyanus balığı, sığır eti, […]

reklam

Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Kedilerin beslenmesi, protein oranı yüksek gıdalarla beslenmeleri açısından önemlidir. Doğal ve taze ürünlerle yapılmış mamalarla beslenen kediler daha sağlıklı olurlar. Hayvansal proteini yüksek gıdalarla beslenen kediler, güçlü ve enerjik olurlar.

Bonnie okyanus balıklı parça etli yetişkin konserve maması içinde neler vardır?

Beyaz okyanus balığı, sığır eti, kuzu eti, et ürünleri, tahıllar, balık ve et aroması, balık ve et jölesi, bitkisel proteinler, mineraller ve vitaminlerden oluşmaktadır. Diğer yağlar ve lifler ile formüle edilmiş Bonnie konserve kedi maması 1. sınıf Yeni Zelanda yüksek ve taze et ve balık ürünleri kullanılarak AAFCO kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir.

Bonnie okyanus balıklı parça etli yetişkin konserve kedi mamasının ne gibi faydaları vardır?

Balık eti omega 3 yağ asidi bakımından zengin bir gıdadır, kedilerin görme fonksiyonlarında ve beyin gelişiminde, büyümelerinde olumlu etkileri vardır. Omega 3 içerikli protein ve yağlar kedilerin kas yapısını geliştirir, parlak tüy yapısı olmasını sağlar. Bağışıklık sistemi için de oldukça büyük etkisi vardır, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı dayanıklılıklarını artırırlar. Besleyici olmasının yanında sindirilmesi de kolay olan Bonnie konserve mamalar, Heinz Wattie’s Ltd. tarafından kendine has sos ve jölelerle üretilmektedir. Bonnie Konserve mamalar, idrar yolları sağlığı açısından da çok faydalıdır. İçeriğinde ki nem oranından dolayı idrar yollarını zorlamamakta ve böbrekler için sağlıklı olmaktadır. İçeriğindeki dengeli vitamin ve mineraller ile kedilerin sağlığını desteklemektedir. Kesinlikle yan et ürünleri ve yapay koruyucu maddeler içermez.

Kediler, bonnie okyanus balıklı parça etli konserve mamayı sever mi?

Kediler doğası gereği balık ve et yemeye bayılırlar, balığın her çeşidini sevdikleri gibi böyle paketlenmiş ve tazeliğini korumuş olan Bonnie mamayı da seveceklerdir. Özel bir sistem ile üretilmekte olan konserve mamalar kedilerin hayır diyemeyeceği bir lezzet oluşturmaktadır. Yeni Zelanda’da yetiştirilmekte olan doğal balık ve kuzu ve sığır etlerinden elde edilen etler basınçlı tünellerde pişirilir ve püre haline getirilmek için öğütülür. Öğütülen etler ve balıklar püre haline getirildikten sonra basınçlı sistemle pişirilerek kurutulur ve küp küp et şekline sokulur.
Küp küp yapılan etler, özel bir sosla kaplanarak veya jöle ile kaplanarak kutulara paketlenir. Kapakları kapatılan kutular tekrar basınçlı bir şekilde sterilize olacak şekilde pişirilir. Konserve mamalar özelliği bakımından taze ve gıda açısından doyurucu bir mama türüdür. Kuru mama ile doyduğu miktarın yarısı kadar bir miktarla doyarlar. Sağlıkları açısından da tercih edilmesi gereken mamalar konserve mamalar olmalıdır.

Kediler bir günde ne kadar mama yemelidir?

Kediniz için bir günde 1-3 kutu arası konserve maması tüketebilirsiniz. Farklı bir öğün vermek isterseniz arada bir öğün konserve mama yerine kuru mama verebilirsiniz. Ancak kuru mama verdiğinizde mutlaka yanına bir kap su koymalısınız. Kuru mama susuz olduğu için yanında su takviyesi mutlaka olmalıdır. Kendi hazırladığınız yiyeceklerden de arada sırada verebilirsiniz. Yiyecekleri kendinizin hazırlaması zahmetli olacağı için hazır mamalar daha pratik olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Zaten kediler de hazır kuru ve konserve mamaların içerisindeki aroma ve lezzeti daha çok sevdikleri için evde hazırlananları çok da yememektedir.

Bonnie Okyanus Balıklı Parça Etli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Aldığınız ürünlerin kalite standartlarına uygun malzemelerden üretilmiş olması ve standartlara uygun koşullarda üretilmiş olması önemlidir. Aksi takdirde sağlıksız mamalarla beslediğiniz kediler sağlık sorunları yaşar ve yaşam süreleri kısalır. Sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmeleri için neyle beslediğiniz çok önemlidir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM