blogspot visitor counter
Bonnie Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Kedi Maması

Bonnie Kedi Maması

Bonnie Kedi Maması Tescilli marka olan Bonnie Kedi Maması ; Şadanlar Şirketi’nin 1987 yılında akvaryum balığı ithalatıyla başlayıp, 20 yıl içerisinde gelişerek ve büyüyerek ülkemizdeki evcil hayvancılığın gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Yurt dışında üretimine devam eden Bonnie Kedi Maması, Türkiye’ye getirilerek web siteleri üzerinden yada kendi distribütörleri tarafından siz müşterilerimize ulaşmaktadır. Şuan 14 ayrı noktada […]

reklam

Bonnie Kedi Maması

Tescilli marka olan Bonnie Kedi Maması ; Şadanlar Şirketi’nin 1987 yılında akvaryum balığı ithalatıyla başlayıp, 20 yıl içerisinde gelişerek ve büyüyerek ülkemizdeki evcil hayvancılığın gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Yurt dışında üretimine devam eden Bonnie Kedi Maması, Türkiye’ye getirilerek web siteleri üzerinden yada kendi distribütörleri tarafından siz müşterilerimize ulaşmaktadır. Şuan 14 ayrı noktada hizmet veren bayilerimiz yanında, büyük alışveriş mağazalarında ve birçok petshoplarda satışlarımız mevcuttur. Bonnie Kedi Maması, konserve mamalar, kuru mamalar, Pate& Pouch olarak gruplara yarılmaktadır.

Bonnie Kedi Maması, içeriklerini ve Bonnie Kedi Maması genel özelliklerini şöyle sıralamayabiliriz;

– Bonnie Kedi Pate Ton Balığı Maması ile;Hayvansal protein oranı yüksek gıdalar kullanılmaktadır. (biftek ve kuzu eti gibi)
– Bonnie Kedi Maması sayesinde kas yapılarının sağlıklı olması sağlanırken, parlak deri ve tüy gelişmesine yardımcı olur.
– Bonnie Kedi Konserve Biftek Kuzu Parça Etli Maması ile güçlü bağışıklık sistemi ve sindirim sistemine yardımcı olur.
– Heinz Wattie tarafından özel soslu ve jöleli üretilen mamalar kullanılmaktadır.
– Tüm ürünlerimiz AAFCO (Association of American Feed Control Officials) besin standartlarına uygundur.
-Hiçbir ürünümüzden yapay koruyucu içermez.
– Bonnie Kedi Konserve Tavuk Parça Etli Mama ile Balık eti, omega 3 ve omega 6 yağ asidi bakımından oldukça zengindir.
-Kedilerin kas yapısının daha sağlıklı olması açısından biftek ve böbrek eti kullanılmaktadır.
– Kedilerimizin vücut sağlığı ve fonksiyonelleri için çok önemli olan aminoasitler için gerçek, kaliteli tavuk eti kullanılmıştır.
– tüm cins kedilerimizin günlük protein, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını tam ve dengeli bir şekilde karşılar.
– Kedilerimizin daha hızlı, dinamik, esnek, kondisyonu düzgün, ideal kiloda olması için Bonnie Tavuk Etli ve Balıklı Kedi Konserve Maması kullanmalısınız.

Tüyleri keçeleşmemiş, daha parlak tüyleri olan, sık hasta olmayan, dışkılama sayısı az, gözleri canlı ve parlak, kilosu normal boyutları olması için Bonnie Kedi Konserve Balıklı Parça Etli Mama kullanmalısınız.

-Bonnie Kedi Pate Tavşan – Hindi Maması sayesinde sayesinde tüm kedilerimiz ömürleri boyunca sağlıklı,dinç ve enerjik olarak uzun yıllar boyunca yaşamaktadırlar.
-Bonnie Kedi Konserve Biftek Böbrek Parça Etli Maması ile Kedilerimizin deri elastikiyetini korumak için A vitamini ile beraber çinko , kalp ve ve göz sağlığı için ise Taurin içeren mamalar bulunmaktadır.
– Bonnie Kedi Yaş Mama Pate Tavşan Hindi Maması Farklı görseller ve renkler kullanarak kedilerimizn günlük ihtiyaçlarını karşılar.
– Bonnie Kedi Yaş Mama Pate Tavuk Ciğer Maması Omega 3 ve Omega 6 yağları sayesinde kedilerimizin beyin gelişimi ve konfigürasyonuna yardımcı olmaktadır.
– Bonnie Kedi Mama Pate Tuna Balığı Karides Maması ile bir çok ürünümüzde ağız kokusuna karşı ve diş taşlarının oluşumuna karşı vitaminler kullanılmaktadır.
– Bonnie Kedi Yaş Mama Pate Tavşan Hindi Maması ile Ürünlerin içerisinde kullanılan dengeli lif miktarı sayesinde sindirim sistemi herzaman sağlıklı kalır.
– Bonnie Kedi Mamas Ürünlerimiz yapay tatlandırıcı ve renk içermez
– Bonnie kedi konserve mama Ürünlerimiz kedilerin ağız yapısına uygun olarak üretilmiştir. Böylelikle kolay yenilebilen ve tüketilirken zorlanılmayan ürünler meydana gelmiştir.

Bonnie Kedi Maması

Bonnie Kedi Maması; kedilerinizin her döneminde sizin yerinize kedilerinizin sağlığını düşünmektedir. Kedilerinizin her döneminde farklı içerikli mama kullanılması gerektiğini her yerde vurgulayan Bonnie Kedi Maması içeriklerini bu dönemlere göre ayarlamaktadır. Dengeli bir şekilde protein, vitamin, et,sebze oranını ayarlar. Başta bağışıklık sistemi ve sindirim sistemini ön planda bulunduran Bonnie Kedi Maması sizler için en iyisini istemektedir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM