blogspot visitor counter
Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli

Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli

Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli Doğru mama seçimi kedi bakımının en önemli konusudur. Her kedi sahibi kedisinin uzun yıllar sağlıklı bir yaşam sürmesini ister. Bu da doğru bir kedi maması seçmekten geçer. Kediniz için doğru olan mamayı seçmek aslında zor bir şey değildir. Kediniz için doğru olan mamayı seçmeniz sadece kediniz […]

reklam

Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli

Doğru mama seçimi kedi bakımının en önemli konusudur. Her kedi sahibi kedisinin uzun yıllar sağlıklı bir yaşam sürmesini ister. Bu da doğru bir kedi maması seçmekten geçer. Kediniz için doğru olan mamayı seçmek aslında zor bir şey değildir. Kediniz için doğru olan mamayı seçmeniz sadece kediniz ile ilgili bilmeniz gereken bazı hususlara bağlıdır. Bu hususları bildiğiniz takdirde kediniz için doğru olan mamayı seçmek hiçte o kadar da zor değil. Kedi sahibi olan insanların kedisi hakkında bilmesi gereken 4 ana husus bulunmaktadır. Kedi sahibi her insan kedisi ile ilgili olarak bu 4 hususu bilmesi durumunda doğru mamayı seçmesi daha kolay bir hal alır. İnsanların kedileri için doğru mamayı seçmelerinde yardımcı olacak 4 ana husus; kedisinin yaşı, kedisinin kilosu, kedisinin cinsiyeti ve kısırlık durumu ve son olarak da kedisinin cinsi.

Kedi sahibi olan birisi bu 4 ana husus ile ilgili cevapları kendisine verdiği zaman doğru bir mama seçimi yapması daha kolay bir hal alır. Doğru bir mama seçiminde önemli bir konu da kedinizin yaşıdır. Kedinizin yetişkin mi yoksa yavru bir kedi mi olduğu seçeceğiniz mamayı da etkilemektedir. Eğer kediniz yetişkin bir kediyse “Adult’’ ibaresinin bulunduğu mamaları kedinize verebilirsiniz. Eğer yavru bir kediye sahipseniz ise “Junior’’ ibaresinin bulunduğu mamaları kedinize vermeniz kedinizin sağlığı açısından doğru olacaktır. Kedinizin kilosu da kedinize seçeceğiniz doğru mamayı etkileyen bir başka önemli husustur. Kilolu ve hareketsiz bir kediye sahip olan insanlar kedilerine yağ ve lif oranı düşük olarak üretilen özel mamaları tercih etmelidirler. Doğru mama seçme konusunda dikkat edilmesi gereken bir başka önemli husus da kedinizin cinsiyeti ve kısırlık durumudur. Kediler, kısırlaştırıldıktan sonra kilo almaya daha meyillidirler ve kolayca kilo alabilmektedirler.

Bu da kediniz için seçeceğiniz doğru mamayı haliyle etkilemektedir. Bu nedenle kedinizin kısırlık durumunu mama seçiminden önce gözden geçirmeniz kediniz için seçeceğiniz mamanın doğru olması açısından yararlı bir bilgi olacaktır. Eğer kısırlaştırılmış bir kediye sahipseniz bu tür kediler için üretilmiş olan özel mamaları tercih etmeniz kediniz için faydalı olacaktır. Kedinizin cinsi, doğru mama seçme konusunda dikkat etmeniz gereken son husus olarak dikkat çekmektedir. Kedinizin cinsi aslında tüy uzunluğu açısından önemlidir.

Uzun tüye sahip olan kediler bazı durumlarda hiç farkında olmadan bu tüylerini yutabilmektedirler. Bu durum sonucunda da kediler sindirim sorunlarıyla karşılaşabilmektedirler. Kedinizin bu tür sindirim sistemi problemleriyle karşılaşmaması adına eğer uzun tüylü bir kediye sahipseniz kedinize içeriğinde malt olan mamaları tercih etmeniz doğru olacaktır.

Kedinizin hem lezzetli hem de sağlıklı bir mama tüketmesini istiyorsanız; “ Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli’’ tam da kedinizin için aradığınız mama. Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli kedi konservesi, yapay tatlandırıcı ve koruyucu içermez. Kedinizin sağlık ve dengeli beslenmesine olanak sağlayan bu mama, kedinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri içerir ve aynı zamanda AAFCO Association of American

Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli

Feed Control Officials tarafından belirlenen besin standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir mamadır. Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli kedi konservesi en kaliteli malzemelerden üretilmiş olup en seçici kedilerin bile hayır diyemeyeceği bir lezzete sahiptir. Kedinizin beslenme ve enerji ihtiyacını tam olarak karşılayan Bonnie Kedi Konserve Biftekli & Kuzu Etli Parça Etli kedi konservesi, kediniz için doğru mama olma özelliklerini içerisinde barındırır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM