blogspot visitor counter
Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması

Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması

Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması Yeni Zelanda’da uzman veteriner hekimler tarafından üretilen, yaş ve püre şeklinde ezme bir mamadır. Lezzetli bir sos içinde pişen ve kıyılmış etlerin püre haline getirilmiş şekliyle satılan Bonnie biftek ve kuzu etli ezme kedi konservesi pisicikler tarafından iştahla tüketilen bir mamadır. Doğrudan satış temini nedeni ile […]

reklam

Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması

Yeni Zelanda’da uzman veteriner hekimler tarafından üretilen, yaş ve püre şeklinde ezme bir mamadır. Lezzetli bir sos içinde pişen ve kıyılmış etlerin püre haline getirilmiş şekliyle satılan Bonnie biftek ve kuzu etli ezme kedi konservesi pisicikler tarafından iştahla tüketilen bir mamadır.

Doğrudan satış temini nedeni ile fiyatları, piyasadaki rakiplerine oranla son derece uygun olan bu mamanın, içeriğinde bulunan besin maddelerinin sağlıklı oluşu ve besleyiciliği açısından zenginliği tartışılmaz. Ayrıca bu zengin içeriğe oranla da, fiyatının uygun olmasının altıda önemle çizilmelidir.

Piyasada 385 gramlık teneke kutularda satışa sunulan Bonnie mama, AAFCO besin standartlarına uygun akredite olmuş bir mamadır. Kedileriniz için seçebileceğiniz hem bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlı, hem de kaliteli ve besleyici bir mama olan Bonnie biftekli ve kuzu etli ezme kedi yaş maması alternatifini kısaca bir inceleyelim.

Mamanın İçeriği: Et Ürünleri, Sığır Eti, Kuzu Eti, Sığır ve Kuzu Eti Aroması, Sığır ve Kuzu Eti Jölesi, Tahıllar, Hayvansal Yağlar, Bitkisel Proteinler, Vitamin ve Mineraller, Mısır, Buğday, Mısır Glüteni, Bira Mayası, Tuz, Şeker Pancarı ve Keten Tohumu
Analiz Tablosu: Ham Protein, Ham Yağ, Ham Lif, Ham Selüloz, Ham Kül, Kalsiyum, Fosfor, Taurin, Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin C
Mamanın Kullanımı: Teneke kutularda satıldığı için kullanımı kolay ve pratiktir. Mama ile beraber mutlaka pisiciğe bir tasta temiz içme suyu verilmelidir. Çünkü mamadaki tuz oranı hayvanı susatacaktır. Ayrıca mamanın kapağı açıldıktan sonra buzdolabında korunmalı ve en geç üç gün içinde tüketilmelidir.

Her gün bir kutu ya da bir buçuk kutu konserve tüketebilir. Ancak, yine de kedinizin isteği ve ihtiyacı da göz önünde bulundurulmalı ve iştah durumuna göre, aşırıya kaçmadan verilmelidir.
Satış Noktaları: Pet Shoplar, Veteriner Hekimlikler, İnternetteki Alış-Veriş Siteleri Ve Bazı Süpermarketler
Mamanın Yararları: Sindirim sistemini düzenler, derinin elastikiyetini ve tüylerin parlaklığını, canlılığını sağlar, üriner sistemi korur, immun sistemi güçlendirir, göz ve kalp fonksiyonlarını düzenler, böbreğin çalışmasına yardımcı olur, duyu organları ve sinir sisteminin gelişimini sağlar.

Sağlıklı iskelet-kemik dokusu oluşturur, dişlerde tartar oluşumunu engeller, kas sistemini ve kondisyonu güçlendirir, beyin fonksiyonlarını geliştirir.
Mamanın Fiyatı: 385 gramlık teneke kutu 5. 00 TL civarında fiyata sahiptir.

Mamayı, kampanyalar takip edilerek indirimli ya da promosyonlu alabilir ve fiyatı daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Mamanın genel özellikleri tanındığına göre, pisiciğiniz için en uygun olan mamaya, karar vermede artık zorluk çekmeyeceğinizi düşünebiliriz. Yukarıda bahsi geçen tüm yararları sağlayan, bu BONNİE mama, yetişkin (6-7 yaş civarı)kedi mamasıdır. Kedinin içinde bulunduğu dönemi en kaliteli şekilde yaşamasını sağlayan bu mama, hem yaşlanmayı geciktirir, hem de kedinizin ortalama ömrü olan 13-14 seneyi sağlıklı, tam ve dengeli beslenmesini sağlayarak uzatır. İhtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri, aynı zamanda da enerjiyi, bu mamadan alabilen kedide gaz problemi yaşanmaz. Sık sık ishal ya da kabızlık gibi sorunlar gözükmez.

Kediniz söz konusu mama ile beslenmeye devam ettiği sürece, hayatını rahat, kaliteli ve mutlu geçirir. Kedinizin ihtiyacı önce sahibine karşı olan sebgi ve güven duygusuna bağlı olarak onun birlikte yanında mutlu mesut yaşaması, sonra da sağlıklı beslenmesidir.

Bu şartları yakalayan kediler mutlu kedilerdir ve uzun yaşarlar. Bonnie marka mama kullanarak kaliteyi ucuza satın alabilir, gönül rahatlığı ile kedinizi besleyip mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Bonnie Biftek Ve Kuzu Etli Ezme Kedi Yaş Maması

Tarım bakanlığı tarafından rahatça onaylanan ve GDO ihtiva etmeyen bu mamada koruyucu ve renklendirici maddeler kullanılmadığı önemle hatırlatılır. GDO seviyesi binde birin altında olup, rahatça ve iştahla tüketilebilecek bir mamadır.

Son olarak Bonnie Biftek ve kuzu eti ezme kedi yaş maması kedilerinizin ağız ve diş yapısına uygun olarak üretilmiş, çiğnenmesi ve öğütülmesi kolay bir mama olarak protein değeri ve et oranı yüksek bir mamadır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM