blogspot visitor counter
Bonacibo Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bonacibo Kedi Maması

Bonacibo Kedi Maması

Bonacibo Kedi Maması Besin zinciri ve günlük besin ihtiyaç tüketimi arasında doğru orantı vardır. Günlük besin ihtiyacını ne kadar dengeli ve tam besin destekli alınırsa; besin zinciri de o oranda dengeli ve tam destekli olur. Besin zinciri, canlıların gelişim evrelerinin izlenmesini ve kontrol altına alınmasını sağlayan tüketilen besinlerin sınıflandırılmasıdır. Yavru ve yetişkin kedilerdeki günlük besin […]

reklam

Bonacibo Kedi Maması

Besin zinciri ve günlük besin ihtiyaç tüketimi arasında doğru orantı vardır. Günlük besin ihtiyacını ne kadar dengeli ve tam besin destekli alınırsa; besin zinciri de o oranda dengeli ve tam destekli olur. Besin zinciri, canlıların gelişim evrelerinin izlenmesini ve kontrol altına alınmasını sağlayan tüketilen besinlerin sınıflandırılmasıdır. Yavru ve yetişkin kedilerdeki günlük besin ihtiyacını karşılamak daha sağlıklı yaşam sürmelerinde etkili hal alır. Gelişim evrelerinde sıra takip edildiğinde ilk olarak protein besin bileşenlerinin ihtiyacı karşılanmalıdır. Bu besinler et, süt, deniz ürünleri ve beyaz besinlerden karşılanır. Daha sonraki adım ise; vitaminler ve mineraller ihtiyaçlarının sağlanmasıdır.

Marka Ürünlerinin İçeriği Hakkında ;

Yukarıdaki besin zinciri tanımı doğrultusunda mama içerikleri hazırlanır. Bonacibo üreticileri bu sırayı takip ederek tokluk hissini yakalayarak protein, vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasını amaç haline getirmişlerdir. Yavru kedilerin besin tüketiminden başlayarak, yetişkin ve mature canlıların gelişim evrelerinin sonlanma dönemine kadar kontrollü olarak besin listesine bağlı kalınarak mama ürünlerini üretim ve satışa sunmuştur. Doğal besin ve taze tüketilebilir yiyecekler ile sterilize edilmiş gıdalarla desteklenir. Tavuk eti ve kanatlı kümes hayvan etleri ile içeriği zenginleştirilmiştir. Yavru kedilere özel toz halindeki besin, meyve ve et ürünlerinden üretilmiş kurutulmuş besin özlü ürünler de vardır. Yetişkin kedilere özel kuzu etli ya da balık etli karışık kuru kedi mamaları vardır. Kısırlaştırılmış kedilere özel olarak %0 tahıl oranlı sıvı destekli gıda takviyeleri özel olarak üretimi sağlanmıştır.

Hamilelik dönemindeki evcil hayvanlar için üretilen süt ve süt tozu, sütlü sebzeler ve meyve içerikleri hazırlanmış konserveler ve yaş mamalar vardır. Süt yapımını kolaylaştıran ve anne karnındaki yavruların besin alışverişini sağlayan gıda sıvıları üretilmiştir. Bunlar L-karnitin ile desteklenerek sindirimi ve anne karnındaki yavrunun aldığı besinin sindirilmesini sağlar.

Yağ oranı azaltılmış, protein değeri yükseltilmiş kalorili besinler ile ideal kiloyu, ideal vücut metabolizmasını, ideal kondisyonu ve kas gelişiminin sağlığı ve güçlü kalması sağlanmak istenmiştir.

Vitamin ve mineral bileşenleri ile tüy, deri, tırnak, ağız sağlıklarının korunmasında yardımcı olurken, canlılığı yakalayarak hücrelerin yapı taşını güçlendirir. Görme fonksiyonlarının güçlendirilmek istendiği, kalp ve damar sisteminin sağlıklı işleyişi yakalamak, sindirimi kolaylaştırmak, bağışıklık kazandırmak vb. durumlar için taurin, lizin, L-karnitin, omega 3 ve omega 6 yağ asitlerinin ürün içeriğinde besin bileşeni olarak kullanılması Bonacibo Kedi Mamasını diğer mamalardan ayıran özelliğidir.

Bonacibo Ürünlerinin İçeriğindeki Besin ve Besin Bileşenleri Nelerdir?

Balık eti, ringa balığı, alabalık, midye, balık yağı, kurutulmuş pirinç, öğütülmüş mısır, mısır glüteni, süt mısırı, öğütülmüş buğday tozu, elma kurusu, üzüm kurusu, kurutulmuş patates, balkabağı, kuşburnu, böğürtlen, pancar, şekerpancarı küspesi, pancar kurusu, havuç, kurutulmuş nar, kuzu eti, koyun eti, kanatlı kümes hayvanı etleri, sebze ve meyve lifleri, kurutulmuş adaçayı otu, kurutulmuş yeşil çay, biberiye özü, kurutulmuş hindiba otu, ham proetin, ham yağ, ham selüloz,ham vitamin,ham selüloz,rutubet,nem,sodyum,karbonat, magnezyum, manganez, çinko, demir, bakır, A vitamini, D vitamini, E vitamini, B12 vitamini, C vitamini, antioksidanlar, karbonhidrat bileşenleri, omega 3 ve omega 6, L- karnitin, L-lizin vb. besinler ve besin bileşenlerinden oluşmaktadır.

Bonacibo Kedi Maması

Yukarıdaki besin ve besin içerikleri mamanın taze kalmasını,uzun ömürlü ve sağlıklı tüketimini sağlamak için kullanılmıştır. 12 ay garantisi olan Bonaciba ürünlerinin internet siteleri üzerinden evcil hayvanların ihtiyacına göre mama içerikleri incelenerek online sipariş verilebilir. Canlı destek hattı ile şikayet ve önerilerinizi bildirebilir ,mama içerikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM