blogspot visitor counter
Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi

Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi

Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi Kediler eski zamanlardan bu yana evlerde veya sokaklarda yaşam savaşı veren canlılardır. Onları eve alıp bakmak isteyen insanlar sadece sevgi verip kedileri uzun yıllar yaşatma şansları yoktur. Kedilerin bakımı konusunda yapılması gereken birçok sorumluluk vardır. Bu sorumluluk kedinin eve bakım için alınması ile başlar. Sadece evde kedi bakıyorum […]

reklam

Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi

Kediler eski zamanlardan bu yana evlerde veya sokaklarda yaşam savaşı veren canlılardır. Onları eve alıp bakmak isteyen insanlar sadece sevgi verip kedileri uzun yıllar yaşatma şansları yoktur. Kedilerin bakımı konusunda yapılması gereken birçok sorumluluk vardır. Bu sorumluluk kedinin eve bakım için alınması ile başlar. Sadece evde kedi bakıyorum ve seviyorum diyerek bu canlılar bakılmaz. Kediler ev halkı olan çocuklar için bir oyun arkadaşı olabilir. Zaten ev dışına çok çıkmaması onun evde zaman geçirmek için oyun oynaması ve etrafa bazen zarar vermesi ile hayat geçer. Evlerde kedi bakmak için bu sorumluluğu gerçekten hissetmek ve almak gerekir. Daha sonra kediyi ev ortamına hazırlamak onun ihtiyaçlarını planlamak ve yerine getirmek gerekmektedir. Sağlıklı ve huzurlu bir ev ortamında kediler uzun yıllar yaşar, bunun için evde onlar için rahat ve uygun bir yatak, tuvalet eğitimi ve uygun bir tuvalet, oyun için uygun oyuncaklar ile kediniz ev ortamına alıştırmış olursunuz.

Kedilerin sağlıklı olmaları için belirli aralıklarda bildiğiniz bir uzman veteriner hekime gidilmeli ve kedinin sağlıklı gelişimi kontrol edilmelidir. Ayrıca yapılması gereken aşıları yapılmalı, tırnakları kütleştirilmelidir. Kediler çok sık banyo ihtiyacı duymazlar fakat senede 2 defa tüy değiştirmelerini göz önüne alırsak bu zamanlarda deri ve tüy sağlığı için banyo yapmaları ve ayrıca tarak ile tüy değişiminden sahiplerinin de onları taraması ile daha kolay ve sağlıklı atlatmaları iyi olur. Kediler mama konusunda çok seçici ve hassas canlılar olduklarından alışmış olduğu mamayı değiştirmesi çok zor olmaktadır. Bunun için ilk verilen mama seçimi önemli ve beslenme açısından sağlıklı ve dengeli olması için mama uygun seçilmelidir. Bu seçimde veteriner tarafından kedinin yaş, ırk ve kilosuna göre bir öneri alabilirsiniz.

Kediler için uygun mama, içerisinde et oranı yüksek olan tahıl ve tahıl türevi gıdalar içermeyen, doğal ve kullanılan ürünlerin kaynağı belli olan, protein ve dengeli oranda mineral içeren mamalar seçilmesi kediler için sağlıklı olur. Kötü bir sonuç ile karşılaşmamak için uygun mama seçmek avantajlıdır.

Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi bu mama kediler için uygun mu inceleyelim ;

Mama içerisinden özenle seçilmiş kaynağı beli uygun parçacıklar halinden sığır bifteği bulunmaktadır. Oran olarak yüksek ve lezzetli solar ile tatlandırılmıştır. Yavru kedinizin günlük alması gereken besin ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca içerisinden protein için özel meyveler ve sebzeler ile takviye yapılmıştır. Az miktarda erişte ve tavuk eti ile zenginleştirme yapılmış içeriği ile tamamen doğal katkı ve tatlandırıcı içermeyen kedilerin zevkle tüketmek isteyeceği yavru kedi mamasıdır.

Yavru kediler beslenmesi ve büyümesi için enerji ve protein beslenmesinden önemli bir rol almaktadır. Bunun için mama içerisinden bol miktarda protein veren taze ürünler bulunmaktadır.

İçerisinden % 60 oranında taze sığır bifteği % 5 civarında taze tavuk eti % 10, 5 civarında protein bulunduran mama besleyici ve sindirilebilir yavru kediler için eşsiz bir lezzettir. Günlük yavru kedinizin kilosuna göre 250 gr 600 gr arasında mama tüketilebilinir.

Animonda Vom Feisten Biftekli Yavru Kedi Konservesi

Animonda mamaları kediler için uygun içeriğe sahip ve pratik kullanımı ile vazgeçilmez mamadır. Animonda mamalarını tüm büyük marketlerde, phetshoplarda ve web sitesi üzerinden online kapıda teslim anında kargo seçenekleri ile alabilirsiniz. Ödeme kredi kartına taksit imkanları ile sunulmaktadır. Kedilerin uzun yaşaması için mama seçiminden Animonda kullanmak her türlü faydalıdır. Bunun için iyi analiz ederek mama seçmek ve Animonda avantajlarından faydalanmak kedi sahipleri için önemli bir ayrıcalıktır. Kediler için yapmış olduğunuz seçim önemlidir. Kediler mama saati geldiğinden Animonda istemekte sizlerde Animonda almanız gerekmektedir. Sağlık ve uzun yaşam için tercih Animonda olması kediler için bayramdır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM