blogspot visitor counter
Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması içeriğinde bulunan tavuk eti ile tam bir protein kaynağı olmakla beraber tavuk etinin içerisinde bulunan zengin ve kaliteli protein kaynakları ile kedinizin gelişimi ve yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için yarar sağlar. Tavuk etinin […]

reklam

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması içeriğinde bulunan tavuk eti ile tam bir protein kaynağı olmakla beraber tavuk etinin içerisinde bulunan zengin ve kaliteli protein kaynakları ile kedinizin gelişimi ve yaşamını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için yarar sağlar.

Tavuk etinin yağsız ve kaliteli ete sahip olması sebebi ile kedinizin fonksiyonel faaliyetleri için gerekli olan protein alımını maksimum seviyede sağlar. Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması içerisinde bulunan erişte kedinizin lezzetle yiyebileceği ve karbonhidrat alımı konusundan yüksek enerji kaynağı sağlayacaktır. Bilindiği üzere normal kedi ile kısırlaştırılmış kedilerin metabolizma fonksiyonları ve hız oldukça farklılık göstermektedir.

Hayvansal ürünler Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Mamasında kullanılarak kedinizin yapıcı ve onarıcı faaliyetlerine pozitif yönde katkı sağlamaktadır. Mineral ve Vitamin bakımından çok zengin olan Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması, kedinizin gerekli olan ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Mineral yapısında ki çeşitli elementler kedilerin metabolizmik faaliyetleri için oldukça önemlidir.

E vitamini ve D3 Vitamini açısından oldukça zengindir. Tavuk eti ve kümes eti içeriği bakımından oldukça zengin bir mamadır.

– Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması içerisinde ne gibi besin öğeleri bulunmaktadır ?

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması içerisinde yüksek oranda tavuk eti ve diğer kümes hayvanlarının etinden oluşan oldukça zengin ve besleyici yapıya sahip protein kaynağı mevcuttur. Bu kedinizindir. Yapıcı ve onarıcı faaliyetlerinin düzenlenmesinde etkili olmasının yanı sıra kısırlaştırılmış kedileriniz içinde protein beslenmesi oldukça önemli bir yere sahiptirler.

İçerdiği formülünde aynı zamanda tahıl grubu ürünlerin fazla olması kedinizin bitkisel bazlı proteinleri almasına da olanak sağlayacaktır. İçeriğinde erişte bulunduran bu mama, protein desteğinin yanı sıra karbonhidratlar.

Kaynağı olup kediniz için önemli rol oynayan enerji kaynağını da bu şekilde sağlamaktadırlar.

– İçindekiler : Tavuk eti, Beyaz etler ve kümes hayvan etlerinin türevleri, tahıl, erişte, mineraller.
– Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması kedime ne gibi faydalar sağlamaktadır ?

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması kedinizin yaşamsal faaliyetlerini sağlaması amacıyla gerekli olan tüm besin gruplarını sağlamaktadır.

Mineralli yapısı sayesinde günlük gerekli ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacaktır. Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması normal kediler için kullanılabileceği gibi kısırlaştırma işleminden geçirilmiş kediler için de kullanılması uygundur. Bir öğünde gerekli olan tüm besin grupları bu mama da mevcuttur.

– Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması kediniz beslenmesinden, fiziksel aktivite performansına kadar aklınıza gelebilecek tüm metabolizmik faaliyetlerini olumlu yönde etkileyen bir ürün olarak piyasaya sürülmüştür. Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Mamasını tercihen ana mama ürünü olarak bir kaç üründe kedinize sunabileceğiniz gibi gün içerisinde ara öğün olarak da kedinize sunabilirsiniz. Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması tam anlamıyla bir yaş kedi mamasıdır.

Son kullanma tarihi geçmeden kullanılması gerekmektedir. Etiketinde üretim yeri ve bilgisi ile ilgili bilgiler mevcuttur. Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı & Erişte Kedi Yaş Maması kediniz için mükemmel bir öğün sunmaktadır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM