blogspot visitor counter
Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması

Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması

Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması Kedi bakımı içerisinde yer alan konulardan bir tanesi de mama seçimidir. Mama seçimine kedi bakımı içerisinde yer alan en önemli konu desek yanlış olmaz. Doğru bir mama, kediniz için çok önemli bir konudur. Kedinize doğru bir mama tercih ederek kedinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam […]

reklam

Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması

Kedi bakımı içerisinde yer alan konulardan bir tanesi de mama seçimidir. Mama seçimine kedi bakımı içerisinde yer alan en önemli konu desek yanlış olmaz. Doğru bir mama, kediniz için çok önemli bir konudur. Kedinize doğru bir mama tercih ederek kedinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine katkı sağlarsınız. Yanlış bir mama seçimi, kedinizin sağlığının bozulmasına sebebiyet verebilir. Aslına doğru bir mama seçimi zor bir şey değildir. Kedisini iyi tanıyan bir insan kedisi için doğru mamayı çok kolay seçebilir. Doğru mama seçiminde rol oynayan 4 ana konu bulunmaktadır. Bu konular; kedinizin yaşı, kedinizin kilosu, kedinizin cinsiyeti ve kısırlık durumu, kedinizin cinsidir.

Kedinizin yaşı, doğru bir mama seçiminde rol oynayan en önemli konulardan biridir. Kedinizin yavru mu yoksa yetişkin mi olduğu mama seçiminde etkilidir. Yavru bir kediye sahipseniz, kedinize paketin üzerinde “Junior’’ yazan mamaları tercih etmelisiniz. Eğer yetişkin bir kediye sahipseniz ise, kedinize paketin üzerinde “Adult’’ yazan mamaları tercih etmelisiniz. Bu iki mama arasındaki fark protein ve yağ oranı bakımından meydana gelmektedir. Bu nedenle kedinizin yaşını bilmeniz, kedinize doğru bir mama tercih etmenizde size yardımcı olacaktır. Kedinizin kilosu, doğru bir mama seçiminde rol oynayan bir başka konudur. Kedinizin kilosunu ve aktivite durumunu bilmeniz size kediniz için doğru mama seçiminde yardımcı olacaktır. Eğer kediniz kilolu ve hareketsiz bir kediyse ona kalorisi düşük mamaları tercih etmelisiniz.

Kilolu ve hareketsiz kediler için üretilmiş olan mamaların içerisinde yağ ve lif oranı diğer yetişkin kedi mamalarına göre farklıdır. Bu mamaların içerisinde kalori oranı da düşük olduğundan bu tür özel mamaları kedinize verebilirsiniz. Kedinizin cinsiyeti ve kısırlık durumu, doğru bir mama seçiminde rol oynayan bir başka konudur. Kısırlaştırılmış olan kediler kilo almaya daha elverişlidirler. Buna engel olmak için kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilmiş olan mamaları kediniz için tercih edebilirsiniz. Kedinizin cinsi, doğru bir mama seçiminde rol oynayan bir başka konudur. Kedilerin cinslerine göre tüy uzunlukları değişkenlik göstermektedir. Tüy boyutu uzun olan kediler bazı durumlarda tüy yumaklarını yutabilmektedir. Bu duruma maruz kalan kedilerde ise sindirim sistemi rahatsızlıkları meydana gelebilmektedir. Eğer kediniz uzun tüylü bir kediyse bu duruma maruz kalmasını engellemek için kedinize içeriğinde malt olan mamaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Kısırlaştırılmış bir kediye sahipseniz kediniz için “Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması doğru bir tercih olacaktır. Bildiğiniz üzere kısırlaştırılmış olan kediler kilo almaya daha elverişli bir yapıya sahiptirler. Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması, kısırlaştırılmış olan kedilerin metabolizmaları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. İçerisindeki malzemeler kedinizin metabolizmasına zarar vermeyecek bir şekilde özenle seçilmiştir.
Kısırlaştırılmış olan bir kedinin besin gereksinimi normal bir kediden farklı olduğu için Animonda Vom Feinsten

Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması

Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması buna göre hazırlanmış bir mama özelliğine sahiptir. Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması, kısırlaştırılmış kedisi olanlar için doğru bir mama tercihi yapmasına katkı sağlar. İçerisindeki malzemeler özenle seçilerek kedinizin sağlığı düşünülmüştür. Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması, kısırlaştırılmış olan kedilerin kilo almasına engel olacak bir içerikte hazırlanmıştır. Kısırlaştırılmış bir kedi sahibiyseniz ve kedinizin hem sağlıklı hem de lezzetli beslenmesini arzu ediyorsanız Animonda Vom Feinsten Deniz Ürünleri & Tavuklu Yaş Kedi Maması tam da kedinize uygun.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM