blogspot visitor counter
Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi

Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi

Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi Eviniz de bir evcil hayvan bakmaya karar verdiniz ve bu evcil hayvanın kedi olmasına karar verdiniz. İlk defa bir evcil hayvan bakıyor iseniz ve bakacağınız evcil hayvan yetişkin bir kedi ise bu kedinin ihtiyaç duyduğu bakım ve ilginin yanında beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanız gerekir. Bir çok […]

reklam

Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi

Eviniz de bir evcil hayvan bakmaya karar verdiniz ve bu evcil hayvanın kedi olmasına karar verdiniz. İlk defa bir evcil hayvan bakıyor iseniz ve bakacağınız evcil hayvan yetişkin bir kedi ise bu kedinin ihtiyaç duyduğu bakım ve ilginin yanında beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanız gerekir. Bir çok kedi maması üreticisi firmanın ürettiği çeşitli kedi maması çeşitleri mevcuttur. Kuru bir mama yada kedi maması konservesi ile yetişkin kedinizin beslenme ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş ve yetişkin kedilerin lezzetini en sevdikleri konserve mama çeşidi olan, Animonda vom feinsten biftekli patatesli kedi konservesi, iştahsız olan kediler için ekstra lezzet de olduğu için, iştah açıcı bir konserve mamadır. Ayrıca tüm yetişkin kediler için kullanılabilir.

Animonda vom feinsten biftekli patatesli kedi konservesi 100 gr’lık paketler de satılır ve piyasa satış fiyatı da 3, 50 TL’dir. kedi maması konservesinin içinde ki etkin besin maddeleri et ve hayvansal et türevlerinden olan tavuk bulunur. Ayrıca konserve mamanın için de karaciğer ve mineraller bulunur. Konserve şeklin de bir mama çeşidi olduğu için en steril ortam da üretimi yapılmıştır. Yetişkin kedilerin günlük beslenmesi için dengeli ve besleyici bir mamadır. pratik ambalajı sayesin de kullanımı rahat bir konserve mamadır.

Yüksek kalite de lezzetli balık fileto içerir. Animonda kalitesin de üretimi yapılmıştır. Kedilerin en çok sevdiği besin çeşidi balıktır. Animonda carny okyanus balığı ile en yüksek lezzet seviyesin de üretilmiştir. Balık proteinlerinin içeriği ile orta derecede fiziksel aktivite ye sahip kediler için ideal bir mamadır. Anomonda carny okyanus balığı lezzeti ton balığı ve somon balığı lezzetindedir. Balığın içeriğin de mevcut bir şekil de hazır olarak temel amino asitler mevcuttur. İştahı olmayan kedinizin bu tatlar sayesin de iştah seviyesi artacaktır.

Anomonda wom feinsten biftekli patatesli kedi konservesini analiz bileşenleri açısından inceler isek, mamada ki protein miktarı % 10, 5′ dur. Yağ oranı % 5, 2’dir. Lif oranı % 0, 3 iken, kül % 1, 6′ dır. konserve kedi maması konservesinin nem oranı % 80, 5′ dur. Konserve kedi mamasının sahip olduğu vitamin çeşitleri, E 2, D 3, E 4, E 5, E 6′ dır.

3 kg ila 4 kg arası ağırlığa sahip olan bir kediye vereceğiniz mama miktarı 250 gr ila 350 gr arasın da değişir. Eğer kediniz 4 kg ila 5 kg arası bir ağırlığa sahip ise de vereceğiniz mama miktarı 350 gr ila 400 gr arasın da değişir. Bu mama miktarını öğünlere bölerek günde 3 öğün olacak şekil de kedinize verebilirsiniz. Öğünler de mama verirken yanın da içme suyu vermeyi ihmal etmeyiniz. Satın aldığınız mamaların üzerin de yazan son kullanma tarihine dikkat ediniz. Son kullanma tarihi geçen veya geçmek üzere olan mamaları satın almayınız. Açık olan mamayı buzdolabın da saklayınız ve 24 saatin sonun da tüketiniz. Açılmamış paketleri de serin ve kuru yer de muhafaza ediniz.

Animonda Vom Feinsten Biftekli Patatesli Kedi Konservesi

İçeriğinden ve analiz bileşenlerinden bahsettiğimiz animonda vom feinsten biftekli patatesli kedi konservesi mamasını tüm yetişkin kediler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Konserve mama olan bu çeşit içeriğin de yetişkin kedinin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve proteinler mevcuttur.

Siz de yetişkin kedinize tam ve dengeli bir beslenme için bu konserve mamadan veriniz.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM