blogspot visitor counter
Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması – Kedi MAMALARI – Kümes Hayvanlı kedi mamaları, Balıklı kedi mamaları, Av Hayvanlı kedi mamaları, Biftek ve Dana Etli kedi mamaları, Kuzu Etli kedi mamaları, Domuz Etli kedi mamaları Fiyatları, Ucuz Karışık kedi mamaları – kedimamalari.org

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Evcil dostlarımız tarihin en kadim çağlarından imparatorluklarından bu yana bizlerle olan birlikteliğini aralıksız devam ettiriyor. Öyle ki büyük imparatorlar dahi yalnızlıklarını evcil hayvanlar ile paylaşıyordu. Mısır duvar yazılarında kedi köpek gibi hayvanların firavunlarla resmedildiği ayrıca Peygamberimiz Hz Muhammed’in de kedilerle vakit geçirdiği bilinmektedir. Ayrıca onlar için onlar Allah’ın sessiz kullarıdır […]

reklam

Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Evcil dostlarımız tarihin en kadim çağlarından imparatorluklarından bu yana bizlerle olan birlikteliğini aralıksız devam ettiriyor. Öyle ki büyük imparatorlar dahi yalnızlıklarını evcil hayvanlar ile paylaşıyordu. Mısır duvar yazılarında kedi köpek gibi hayvanların firavunlarla resmedildiği ayrıca Peygamberimiz Hz Muhammed’in de kedilerle vakit geçirdiği bilinmektedir. Ayrıca onlar için onlar Allah’ın sessiz kullarıdır sözü unutulmamalıdır. Medeniyet günden güne gelişmekte olmakla beraber hayvan popülasyonu da bu gelişmeye paralel olarak bizlerle olan birlikteliğini devam ettirmektedir. Fakat apartman yaşamları ne yazık ki onların üremeleri için uygun ortamlar olamamakla birlikte beslenmeleri içinde doğru ortamlar olmaları ikilemini de birlikte getirmektedir. Zira sahipsiz sokak hayvanları biz sahip çıkmazsak daha da çoğalacak ve kontrolsüz çoğalmaya devam edilecektir. İnsanlar için iyi bir arkadaş iyi bir dost olan evcil hayvanlarımızın arasında hiç şüphesiz kedilerin yeri çok özeldir. Etrafta prenses gibi dolaşan bu hayvanlar çok özen gösterilmesi gereken hayvanlardır.

Değişen yaşam koşullarında insanların apartmanlarda yaşadığı göz ününe alındığında kısırlaştırılmaları gerekmektedir. Çünkü bir doğumda 8 yavru dünyaya getirebilen bu dostlarımız ne yazık ki henüz herkesin evinde evcil hayvan istememesi durumunda bakım sorunu da birlikte getirebilmektedir. Sokak hayvanlarının oluşumunun asıl sebebi ise yapılan bu yanlış uygulamadan kaynaklanmaktadır. Hayvanlar sadece dizayn edilen çiftliklerde çoğaltılmalı ve kontrol altında çoğalma desteklenmelidir.

Beslenme konusunda ise başvurabileceğiniz en doğru kaynak Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi olacaktır. Öncelikle belirtilmesi gereken kediler avcı bir familyadan gelmektedirler. Ve düşünülenin aksine bizler gibi bir metabolizmaya sahip değildirler. İnsanlar gerek et gerekse sebze deniz ürünleri tüketebilmektedir. Fakat Evcil kediler için durum böyle değildir. Tuzsuz ve şekersiz yiyecekler yemeleri gerekmektedir. Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi kediniz için en doğal hayvanlardan seçilmiş ve üretilmiştir. Ayrıca içeriğinde balık fletosu bulundurdukları için kedinizin günlük yağ ihtiyacını doğal yöntemler ile karşılamaktadır. Kediniz kirli bir görünümde ise bunun sebebi tamamen vücudunda su ve balık yağı omega eksikliği olarak bilinmektedir. Eğer kediniz sık sık hasta oluyor ve halsizlik belirtileri gösteriyorsa bunun tek neden besinlerdir. Çünkü beden olarak çok güçlü olmayan bu hayvanlar en ufak sindirim rahatsızlığında hemen yatmak isteyecek halsizlik belirtileri gösterip kısa sürede hastalık yaşayacaktır.

Dikkat etmeniz gereken eğer bu duruma karşı kısa sürede önlem almazsanız kedinizin hayatını kaybedecek olduğudur. Kediniz çok fazla yemek tüketmezler fakat gün içinde sık yemek yemek ve su içmek durumundalardır. Günlük olarak taze su ve yemek verilmelidir. Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi el değmeden paketlenmiştir. Önerilen kullanım miktarı ise 3 kilogram ve 4 kilogram arası veya 3 kilogramdan düşük olan kediler için günde maksimum 350 gram öğünlere bölünerek verilmelidir.

Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Eğer 4 kilogram ve üzeri bir kediye sahipseniz günlük 400 gramlık bir bölümü taze su eşliğinde ona vermeniz gerekmektedir. Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi içeriğinde bulundurduğu ham protein oranı %11 ham yağ %1.0 %0.4 ham lif, %2.0 ham kül, %83 nem ve %4 oranında patates ile kedinizin mineral ihtiyacını karşılayacaktır. Ayrıca balık fileto ton balığından sağlanmaktadır. Bu yönü ile kuzey denizlerinin dünyaya hediyesi olan ton balıkları için yüksek enerji deposu ve omega yağı takviyesi ile enerjik ve parlak bir görünüm sağlayacaktır. Kedi mamaları için gerekli olan kalite ve doğallık koşullarını yerine getiren Animonda Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi internetten sipariş edilebilir ve bu yöntemle hem çok özel satış koşulları ile sahip olunabileceği gibi hem de değişiklik gösteren indirimlerden yararlanılabilir. Unutmamanız gereken ürünü kullanmaya başladıktan sonra ara vermeksizin 3 gün doğru ölçeklerde kedinize öğünler halinde vermeniz gerektiğidir. Eğer öğünler arasında farklı yiyecekler verirseniz kedinizin metabolizması tamamen saf ve doğal koşullarla üretilen konserveyi doğru şekilde kabullenemeyecektir.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM